Historia Zakładu Pogrzebowego Czech

Powstanie Firmy Pogrzebowej CZECH wyznacza rok 1990. Na przestrzeni tak długiego okresu właściciel i pracownicy zdobywali bogate doświadczenie zawodowe. W tym czasie w zakładzie wypracowane zostały właściwe procedury i metody pracy w tak specyficznej profesji. Wszyscy stykamy się ze śmiercią. Informację o tym, że ktoś z naszych znajomych zmarł, zawsze przyjmujemy z zasmuceniem. Jednak w sytuacji kiedy odchodzi na wieczny odpoczynek ktoś z naszych bliskich, niejednokrotnie okazuje się, że tracimy możliwość rzeczywistej oceny sytuacji. Pogrążamy się w rozpaczy. Wówczas jest nam potrzebny przewodnik, ktoś, kto nas zrozumie, ale przede wszystkim pomoże w załatwianiu tak wielu spraw formalnych w różnych urzędach, pozyskiwaniu niezbędnych dokumentów i w ogóle zorganizuje całą uroczystość pożegnania. Na takie profesjonalne wsparcie można liczyć w firmie Usługi Cmentarno – Pogrzebowe CZECH w Łaziskach Górnych. Zakład współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie całego powiatu mikolowskiego, szczegóły współpracy możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe mikolowski. Pracownicy są doskonale przygotowani, aby każdym zleceniem z ogromnym zaangażowaniem zająć się indywidualnie przy zachowaniu szacunku dla zmarłych oraz z empatią wobec cierpienia rodziny. Obok sfery emocjonalnej załoga zakładu rozwinęła zaplecze w celu zwiększenia oferty dla klientów. Niezmiernie duży wpływ na rzetelne wykonywanie kompleksowej usługi pogrzebu ma możliwość przechowywania ciała w warunkach chłodniczych do czasu pochówku, oraz miejsce spokoju na chwile pożegnania. Właściciel zadbał o nowocześnie wyposażone pomieszczenie chłodnicze i kaplicę, gdzie rodzina może spokojnie oddać się  modlitwie czy wspomnieniom.

Oferta Firmy Pogrzebowej Czech

Kompleksowa usługa pogrzebu to szereg różnorodnych czynności, które składają się na finalną pełną godności uroczystość pożegnania. We wszystkich czynnościach pracownicy zakładu są gotowi występować w Państwa imieniu i przeprowadzić przez ten jakże trudny czas. Od chwili powiadomienia o potrzebie przygotowania do pochówku poprowadzi Państwa opiekun ze strony zakładu. Zajmie się wszystkim, począwszy od eksportacji ciała osoby zmarłej z miejsca zgonu do chłodni. Przechowanie zwłok odbywa się w optymalnych warunkach chłodniczych pozwalających na przetrzymanie ciała do chwili przygotowania do włożenia do trumny. Na miejscu można dokonać wyboru odpowiedniej trumny, uwzględniając kształt, kolor czy rodzaj drewna, z jakiego została wykonana. W przygotowaniu pochówku z uprzednim spopieleniem ciała dostępne są trumny kremacyjne. Potem wkłada się szczątki do wybranej przez rodzinę odpowiedniej urny. W toku przygotowań do pochówku bliscy nie muszą się martwić o wykopanie grobu. Wszystkim zajmie się wyznaczony pracownik. Całokształt przygotowań do uroczystości zwieńcza przygotowanie właściwej oprawy kwiatowej i muzycznej. Dobranie odpowiedniej, według oczekiwań rodziny, kompozycji florystycznej obejmującej wieńce, wiązanki czy wyjątkowe dekoracje na trumnę. W ramach wzbogacenia uroczystości można zamówić asystę trębacza. Dbałość o każdy szczegół uroczystości ma wpływ na fakt, że rodzina może być pewna wyjątkowości tego pożegnania. To wrażenia wizualne i dźwiękowe zapadają na długo w pamięci o tej ważnej, podniosłej chwili.

Pracownicy zajmą się przygotowaniem i dystrybucją informacji o śmierci oraz terminie pogrzebu. Zakład pogrzebowy rozwija możliwość wprowadzenia nowatorskiej formy powiadomień w formie internetowej e – klepsydry. Przeprowadzenie usługi kremacji i ekshumacji również nie stanowi dla kadry problemu. Zajmą się wszystkimi prawem przewidzianymi wymaganiami formalnymi. Przeniesienie zwłok z miejsca pierwotnego pochówku do kolejnego według życzeń rodziny doświadczone osoby przeprowadzą z zachowaniem rygorów sanitarnych. Flota samochodowa to nowocześnie wyposażone samochody. Dostosowane do bezpiecznego transportu zwłok na duże odległości w kraju i z zagranicy. Utrzymanie karawanów w nienagannej estetyce sprawia, że każda uroczystość staje się wyjątkowa i elegancka. Zakład jest przygotowany, aby przygotować i poprowadzić usługę pogrzebu w zgodzie z ceremonią każdego wyznania. Możliwe jest także zorganizowanie uroczystości świeckiej z udziałem Mistrza Ceremonii. W zasobach zakładu jest szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych niezbędnych przy ceremonii pogrzebowej. Zakończeniem kompleksowej usługi jest wykonanie grobowca według wzorów z katalogu ofertowego lub własnego projektu zleceniodawców. Usługi cmentarno – pogrzebowe to także zajmowanie się miejscem pochówku przez cały rok. Można zlecić firmie długoterminową opiekę nad grobem lub pojedynczą usługę umycia, posprzątania i zapalenia zniczy.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Czech

Każdy mieszkaniec powiatu mikołowskiego w ciężkich chwilach znajdzie właściwą i fachową opiekę w Zakładzie Pogrzebowym CZECH Łaziska Górne przy ul. Salamander 6. Pod tym adresem każdego dnia tygodnia do Państwa dyspozycji są pracownicy zakładu.