Informacje o Domu Pogrzebowym Nadzieja

Początki działalności Domu Pogrzebowego NADZIEJA sięgają roku 1996. Jest to firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem. Zakład zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów na zlecenie osób prywatnych, instytucji państwowych i samorządowych. Starannie dobrany zespół wykwalifikowanych pracowników dokłada wszelkich starań, aby każda ceremonia była pełna godności i taktu. Misją firmy jest szeroko pojętą pomocą Rodzinom, które stanęły przed koniecznością organizacji pogrzebu Bliskiej Osoby. Dzięki rzetelności, zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów.

Oferta usług, które oferuje Dom Pogrzebowy Nadzieja

Każdy Klient, któremu przyszło zmierzyć się z organizacją pogrzebu, może liczyć na profesjonalną i kompleksową pomoc Zakładu Pogrzebowego NADZIEJA. Odpowiednio przygotowani pracownicy z empatią i zrozumieniem pomagają we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pogrzebem. Ich priorytetem jest zapewnienie Rodzinie spokoju i bezpieczeństwa oraz możliwości skupienia się na przeżywaniu żałoby. Na życzenie Bliskich dopełniają wszelkich formalności w urzędach i innych instytucjach, a także służą pomocą w uzyskaniu należnych świadczeń, w tym zasiłku pogrzebowego. Z równą starannością realizują ceremonie wyznaniowe oraz świeckie. W szerokiej i elastycznej ofercie usług zakładu znajduje się między innymi całodobowy transport ciała z mieszkania, szpitala, hospicjum, domu opieki czy innego wskazanego miejsca. Dzięki odpowiedzialnym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów ciało jest odbierane niezwłocznie po dokonaniu zgłoszenia. Do dnia pogrzebu przechowywane jest w godnych warunkach w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni. Pracownicy biegli w zakresie tanatokosmetyki oraz tanatopraksji wykonują szereg zabiegów związanych z toaletą i kosmetyką pośmiertną. Zakład oferuje różnorodne trumny przystosowane do tradycyjnego pochówku, wykonane z różnych gatunków drewna, w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. W związku z coraz częstszą decyzją o spopieleniu ciała, firma zapewnia także trumny kremacyjne oraz szeroki wybór urn. Wykonane są z kamienia, drewna, metalu lub ceramiki. Za pochówkiem urnowym przemawiają głównie względy ekonomiczne, brak miejsca na cmentarzach oraz ułatwiona opieka nad miejscem pochówku. O formie pogrzebu decyduje Rodzina lub ceremonia realizowana jest zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego. Oferowane w zakładzie bukiety, wiązanki, wieńce, czy też nowoczesne kompozycje kwiatowe są starannie wykonywane przez doświadczonych florystów, z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Zarówno najbliższa Rodzina, jak i znajomi oraz przyjaciele mogą w spokoju i skupieniu pożegnać Zmarłego w kameralnej kaplicy pogrzebowej. Pracownicy biura obsługi redagują klepsydry, nekrologi oraz tabliczki na trumnę, a także służą radą we wszystkich sprawach organizacyjnych. Osoby zgłaszające się do domu pogrzebowego Pana Jacka mogą mieć pewność, że otrzymają kompleksową pomoc i wsparcie w tych niezwykle trudnych chwilach. Każda ceremonia ostatniego pożegnania przygotowywana jest starannie, z dbałością o każdy szczegół, z poszanowaniem potrzeb i życzeń Rodziny.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Nadzieja

Dom Pogrzebowy NADZIEJA wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat mielecki w województwie podkarpackim. Główna siedziba firmy mieści się w Mielcu, przy ul. S. Żeromskiego 15A, zachęcamy do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Mielec. Na miejscu można zaplanować i omówić przebieg uroczystości pogrzebowej oraz obejrzeć i wybrać stosowne utensylia funeralne. Dyspozycyjni przez całą dobę pracownicy podchodzą do każdego Klienta indywidualnie. Biorą pod uwagę jego oczekiwania i prośby, a także możliwości finansowe. Wszystkie uroczystości przygotowane przez firmę są pełne taktu i elegancji oraz szacunku dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.