fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy NADZIEJA Mielec

ul. Żeromskiego 15A, 39-300 Mielec

801 12 12 12

17 583 69 29

Zrozumienie, szacunek do pracy, indywidualne podejście do każdej Rodziny.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Mielcu

Mielec jest miastem położonym w południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim, dolinie rzeki Wisłoki. Pogotowie Pogrzebowe działa na terenie całego województwa, zakłady z tego terenu można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe podkarpackie. Miasto jest siedzibą władz powiatu mieleckiego. Powierzchnia miasta wynosi 46,89 km2, a jego teren zamieszkuje 60 323 osób. Miasto znane jest z prężnie działającego przemysłu lotniczego, to właśnie na ternie Mielca funkcjonują Polskie Zakłady Lotnicze, wchodzące w skład Doliny Lotniczej, wraz z innymi dużymi mieleckimi firmami. Miasto jest bardzo dobrze zorganizowane pod kątem komunikacyjnym, dojazd do miasta zapewnia wiele dróg wojewódzkich, a także bliskie usytuowanie autostrady A4. Na terenie miasta funkcjonuje stacja paliw lotniczych, lądowisko dla helikopterów, a także Lotnisko Mielec, które pełni funkcje ratowniczo-sanitarne, sportowe, turystyczne, gospodarczo-usługowe i fabryczne. Na terenie miasta znaleźć można wiele obiektów wpisanych na listę zabytków, m.in. barokową bazylikę pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, wiele zabytkowych willi i kamienic czy stary zakład fotograficzny z 1906 roku pełniący obecnie funkcję muzeum fotografii.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Mielcu

Na terenie Mielca i powiatu mieleckiego kompleksowe usługi funeralne przy współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy Zakład Pogrzebowy Nadzieja Mielec. To firma z wieloletnim, bogatym doświadczeniem, kładąca nacisk na indywidualne podejście do klienta, starannie realizująca każdy etap organizacji ceremonii pełnej szacunku i godności, zarówno do osoby zmarłej, Rodziny jak i wszystkich uczestników pogrzebu. Szeroka i stale rozwijana oferta zakładu oraz wykwalifikowana kadra wrażliwa na potrzeby klienta, gwarantują każdemu pochówek dopracowany w każdym szczególe. Zakład realizuje ceremonie tradycyjne, kremacyjne oraz świeckie. Zaufany personel firmy doskonale orientujący się w niuansach branży i przepisach prawa, na podstawie upoważnienia wypełni za Rodzinę wszelkie formalności urzędowe, cmentarne, kościelne, a także wykona niezbędne czynności dotyczące zasiłku pogrzebowego, kremacji bądź ekshumacji. Doskonałe zaplecze firmy i wyposażenie w nowoczesne karawany spełniające wymogi sanitarne i techniczne, pozwalają na całodobową eksportację osoby zmarłej z miejsca zgonu – domu, hospicjum, domu opieki czy każdej innej lokalizacji wskazanej przez Rodzinę – niezależnie od pory dnia i nocy. W siedzibie firmy przy pomocy życzliwej obsługi można dokonać doboru odpowiedniej trumny bądź urny. Trumny ujęte w ofercie zakładu wyprodukowane są z wysokiej jakości drewna dębowego, sosnowego, topoli bądź olchy. Urny z kolei wykonane są z metalu, granitu, szkła, drewna, porcelany, istnieje możliwość ozdobienia trumny kryształami, bądź wykonanie jej w nietypowym kształcie, np. prostokąta. Firma posiada również bogate zaplecze wszelkiego rodzaju akcesoriów funeralnych takich jak krzyże, tablice, nekrologi czy modlitewniki. Dekoracje florystyczne oferowane przez zakład mogą być wykonane z kwiatów naturalnych bądź sztucznych, oferta zawiera wieńce, wiązanki, stroiki i inne nietypowe kompozycje kwiatowe. Niezwykła precyzja i wyczucie pracowników zakładu pogrzebowego sprawią, że Rodzina zostanie otoczona należytą opieką w każdym etapie organizacji ceremonii, a ta zostanie wykonana z najwyższym majestatem, klasą i powagą.

Cmentarze na terenie Mielca

Na terenie Mielca nie ma zbyt wielu cmentarzy. Przy ulicy Romualda Traugutta zobaczyć można pozostałości cmentarza żydowskiego założonego w XIX wieku. Na terenie kirkutu zachowały się jedynie cztery nagrobki i pomnik upamiętniający 300 ofiar Holocaustu, znajdujący się przy zbiorowej mogile. Przy ulicy Długosza zlokalizowany jest cmentarz parafialny, a w niedalekiej okolicy Cmentarz Żołnierzy Radzieckich.

Krematorium w Mielcu

Na terenie Mielca funkcjonują dwie spopielarnie zwłok należące do dwóch różnych firm funeralnych. Pozostałe zakłady i domy pogrzebowe posiadające w swoich ofertach usługę kremacji, korzystają z usług spopielarni położonych na terenie Mielca i innych w województwie podkarpackim.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe