Historia powstania Zakładu Pogrzebowego Nadzieja

Zakład Pogrzebowy NADZIEJA w Mielcu to firma rodzinna, która posiada wieloletnią tradycję. Na rynku funeralnym istnieje od roku 1996. Dzięki doświadczeniu i cennej wiedzy cieszy się dużą renomą i zaufaniem Klientów. Wyspecjalizowana kadra pracowników służy wsparciem i radą odnośnie szczegółów dotyczących każdego etapu realizacji ceremonii pochówku.

Usługi oferowane przez Dom Pogrzebowy Nadzieja

Istotą działania Domu pogrzebowego NADZIEJA jest świadczenie kompleksowych usług związanych z pogrzebem. Firma podejmuje się wykonania usług zleconych zarówno przez osoby prywatne, jak i instytucje państwowe czy samorządowe. Ceremonie organizowane są na cmentarzach komunalnych oraz parafialnych. Zakład jest przygotowany do przeprowadzania zarówno religijnych, jak i świeckich uroczystości pogrzebowych. Firma jest samowystarczalna na każdym etapie organizacji pogrzebu. Dysponuje niezbędnym zapleczem technicznym, a oprócz tego zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Dzięki temu Rodzina może skupić się na przeżywaniu żałoby, mając pewność, że Osoba Zmarła będzie przebywać w godnych warunkach. Dokonanie wszystkich formalności spoczywa na firmie.

Zakład zajmuje się eksportacją, czyli wyprowadzeniem ciała Osoby Zmarłej na miejsce, gdzie będzie spoczywać do momentu pochówku. Niezależnie od pory dnia i nocy pracownicy są w stanie przyjąć zlecenie na transport zwłok z mieszkań, szpitali, domów opieki, hospicjów i miejsc publicznych do chłodni, którą firma dysponuje. Pogrzeb tradycyjny jest wciąż najczęstszą formą pochówku, nie mniej jednak coraz więcej ludzi wybiera kremację zwłok. Za taką formą pochowania Zmarłego przemawiają względy ekonomiczne i ekologiczne oraz przepełnienie cmentarzy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zakład pogrzebowy może przekazać ciało do kremacji. Po jej wykonaniu krematorium dostarcza prochy w urnie wraz z protokołem. Proces spopielania dokonywany jest z zachowaniem wszelkich norm etycznych. W ofercie firmy znajdują się trumny wykonane z najwyższej jakości drewna oraz bogaty wybór urn. W stałym asortymencie i sprzedaży do wyboru są zarówno trumny tradycyjne, jak i kremacyjne. Klienci mogą wybierać spośród modeli wykonanych z drewna dębowego, sosnowego, olchowego oraz topolowego. Jeśli chodzi o urny, dostępne są różne formy – w kształcie księgi, kuli, wykonane z różnych materiałów np. granitu, szkła, porcelany. Wszystkie produkty pochodzą od cenionych producentów, dlatego cechują się precyzją i wysoką jakością wykonania. Osoby zatrudnione przez Pana Jacka podchodzą do każdego Klienta indywidualnie, starając się spełnić wszystkie jego oczekiwania i prośby. W każdym przypadku dostosowują ofertę do wymagań, ale też  możliwości Klienta, biorąc pod uwagę aspekt finansowy. Dom Pogrzebowy oferuje również bogatą ofertę aranżacji kwiatowych, które są nieodłącznym elementem ceremonii pogrzebowej. Towarzyszą zarówno pogrzebom wyznaniowym, jak i świeckim i stanowią symbol szacunku dla Osoby Zmarłej. Pracownicy przygotowują wieńce i bukiety zgodnie z życzeniem Klienta bądź według własnego pomysłu. Kompozycje kwiatowe przygotowywane są z wyjątkową precyzją i starannością, z wykorzystaniem świeżych, najwyższej jakości kwiatów.

Siedziba Domu Pogrzebowego Nadzieja

Zakład Pogrzebowy zlokalizowany jest w nowoczesnym, wyspecjalizowanym budynku przy ulicy Żeromskiego 15A w Mielcu. Usytuowany jest przy Urzędzie Skarbowym, dzięki czemu dotarcie do niego nie sprawia żadnych problemów. Oprócz głównej siedziby Domu Pogrzebowego NADZIEJA istnieje Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany w oddalonym o kilkanaście kilometrów Przecławiu. Skupia się on  na pomocy w pochówku i organizacji ceremonii pogrzebowej mieszkańcom Przecławia i okolic. Dom pogrzebowy zajmuje się transportem zwłok i przygotowaniem pogrzebu całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.