Idea Zakładu Pogrzebowego Nadzieja

Zrozumienie, szacunek do pracy, indywidualne podejście do każdej Rodziny, to tylko nieliczne z priorytetów, którymi kierują się właściciele i pracownicy Zakładu Pogrzebowego Nadzieja. Firma posiada bogatą tradycję, wieloletnie doświadczenie, zdobywana przez lata wiedza na temat branży pogrzebowej jest gwarancją usług świadczonych na najwyższym poziomie. Zakład rozpoczął swoją działalność w 1996 roku. Kadra pracownicza doskonale zdaje sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji znajduje się Rodzina, która przeżywa żałobę po utracie najbliższej osoby.

logo zakladu pogrzebowego nadzieja

 

Oferta oraz zakres usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Nadzieja

Zakład oferuje kompleksową pomoc przy organizacji pochówku. Transport osób zmarłych zarówno z domów prywatnych, jak i z innych miejsc odbywa się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Pracownicy w pełni zajmą się organizacją pochówku. Dopełnią w Państwa imieniu wszystkich formalności, zarówno tych związanych ze skompletowaniem dokumentów urzędowych, kościelnych, jak i tych, które należy dostarczyć do biura cmentarza. Ważne jest, aby w sposób możliwie największy ułatwić Rodzinie organizację. W tym celu zakład stale się rozwija i poszerza swoją ofertę, aby jeszcze bardziej sprostać oczekiwaniom klientów. Każda oferta zostaje indywidualnie przygotowana do możliwości finansowych najbliższych, tak, aby w tym trudnym czasie mogli w spokoju przeżywać żałobę i nie martwić się kwestiami finansowymi. Finansowanie pogrzebu często odbywa się też w formie bezgotówkowej w ramach zasiłku pogrzebowego. Kadra pracownicza przygotuje osobę zmarłą do pochówku, zajmie się zarówno ubraniem, jak i toaletą pośmiertną.
W ofercie zakładu znajdą Państwo szeroki wybór trumien o różnych modelach oraz wykonanych z różnych rodzajów drewna. Podobnie, jeśli chodzi o urny, firma posiada szeroki wybór modeli, które różnią się od siebie tworzywem.

W sprzedaży są też różnego rodzaju akcesoria pogrzebowe niezbędne podczas przygotowania ceremonii pogrzebowej:

– tabliczki metalowe z nadrukiem,
– krzyże na cmentarz,
– klepsydry i nekrologi, umieszczane bądź publikowane we wskazanych miejscach,
– wieńce, wiązanki, bukiety pogrzebowe, stroiki zarówno na trumny, jak i urny,
– odzież dla osób zmarłych,
– oprawa muzyczna, przy użyciu trąbki.

Ostatnie pożegnanie Rodziny z osobą zmarłą odbywa się w specjalnie przygotowanych kaplicach pogrzebowych.
Dom Pogrzebowy Nadzieja z Mielca zajmuje się organizacją ceremonii religijnych i świeckich, pochówki zarówno tradycyjne, jak i kremacje. Pracownicy służą wsparciem, swoją wiedzą i doświadczeniem przez całą dobę, każdego dnia, niezależnie, czy jest to dzień roboczy, czy święto.

urny kwiaty trumny w ofercie zakladu pogrzebowego nadzieja

 

Główna siedziba firmy Pogrzebowej Nadzieja

Wszystkich formalności mogą Państwo dopełnić w głównym biurze firmy, które znajduje się przy ul. Żeromskiego 15A w Mielcu. Na miejscu można ustalić wszystkie szczegóły, zapoznać się z ofertą i szerokim asortymentem akcesoriów pogrzebowych.
Priorytetem dla właścicieli i pracowników jest pomoc i spokój Rodziny osoby zmarłej. Zakład świadczy usługi na terenie całego miasta Mielec.
Niezależnie od dnia i godziny pracownicy służą Państwu pomocą i doradztwem.

nadzieja mielec budynek głowna siedziba zakładu