Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Wilczek i Młodzik

Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza z zakresu branży funeralnej to wizytówka Zakładu Pogrzebowego WILCZEK I MŁODZIK. Firma od 1989 roku świadczy kompleksowe usługi funeralne. Udziela pomocy każdemu, bez względu na wiarę, światopogląd czy też sytuację finansową. Indywidualne podejście do Klienta oraz spełnienie jego wszelkich życzeń i oczekiwań jest priorytetem zakładu. Życzliwość, zrozumienie i troska ze strony właścicieli i pracowników, sprawiają, że firma zyskała miano godnej zaufania. Potwierdzają to również pozytywne opinie uzyskane od wielu Rodzin z terenu powiatu zgierskiego. Codzienna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin realizowana jest przez firmę z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Wilczek i Młodzik

Zakład Pogrzebowy WILCZEK I MŁODZIK świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne, obejmujące każdy szczegół związany z organizacją i obsługą uroczystości pożegnanej. Moment utraty Bliskiej Osoby jest trudnym i niewątpliwie bolesnym etapem w życiu każdego człowieka. By móc maksymalnie odciążyć Klienta, pozwolić mu na przeżycie żałoby bez trosk o formalności i przykre kwestie organizacyjne, właściciele zakładu przygotowali wszechstronną ofertę. Zaufany zespół pracowników, na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, wypełnia wszelkie formalności, bez względu na to, czy uroczystość ma charakter wyznaniowy, czy też świecki. Firma pomaga w sprawach urzędowych, cmentarnych, a także tych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Zakład realizuje także uroczystości poprzedzone kremacją oraz czuwa nad sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniem całego procesu we współpracy z nowoczesnym krematorium. Obsługa prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny bądź urny. Wszystkie produkty dostępne w ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z drewna, kamienia i kompozytu. Oferta obejmuje także wszystkie niezbędne akcesoria funeralne w postaci krzyży, tablic nagrobnych, zniczy i nekrologów. Firma bierze na swoje barki przygotowanie okazałej i wyjątkowej oprawy kwiatowej ceremonii. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami każda Rodzina może dokonać wyboru spośród pięknych wieńców, wiązanek, stroików i wielu innych kompozycji. Za oprawę muzyczną pochówku odpowiadają doświadczeni muzycy – trębacz, skrzypek bądź orkiestra. Firma posiada doskonałe przygotowanie i wiedzę niezbędną do realizacji całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Wyposażenie zakładu to między innymi nowoczesne karawany renomowanych marek. Dzięki nim możliwy jest sprawny i bezpieczny transport Osoby Zmarłej, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami – przy współpracy z zagranicznymi urzędami i służbami. Procedura ta odbywa się przy spełnieniu wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych, a także rygorystycznych przepisów prawnych. Całość prezentowanych usług daje każdej Rodzinie pewność, że dzień ostatniego pożegnania Bliskiej Osoby, będzie dniem wyjątkowym, pełnym wzruszeń i sentymentów. Godne i pełne majestatu ceremonie są znakiem rozpoznawczym firmy od ponad 30 lat.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Wilczek i Młodzik

Każda Rodzina z terenu Zgierza (sprawdź również zakłady pogrzebowe Zgierz) i powiatu zgierskiego w województwie łódzkim może liczyć na profesjonalną i natychmiastową pomoc ze strony pracowników Zakładu Pogrzebowego WILCZEK I MŁODZIK. Zarówno właściciele, jak i wykwalifikowana kadra pracowników pozostaje w całodobowej dyspozycji, bez względu na dzień tygodnia. Firma zlokalizowana jest w Zgierzu przy ulicy 1 Maja 9, funkcjonuje całodobowo i codziennie – również w niedziele i wszystkie święta. O zaangażowaniu i oddaniu pracowników świadczą pozytywne opinie wystawione przez wiele Rodzin korzystających z ich niezawodnej pomocy.