Historia Zakładu Pogrzebowego Wilczek i Młodzik ze Zgierza

Zakład Pogrzebowy WILCZEK I MŁODZIK to rodzinna firma z tradycjami istniejąca nieprzerwanie od 1989 roku. Zakład od samego początku kompleksowo organizuje ceremonie pogrzebowe oraz otacza opieką Rodziny pogrążone w żałobie. Starannie dobrany zespół empatycznych i sumiennych pracowników pomaga Bliskim Osoby Zmarłej we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pogrzebem. Właściciele i pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia ostatniego pożegnania była piękna, godna i przepełniona szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego Rodziny.

Zakres oferowanych usług przez Zakład Pogrzebowy Wilczek i Młodzik

Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza z zakresu branży funeralnej pozwoliły Zakładowi Pogrzebowemu WILCZEK I MŁODZIK na przygotowanie szerokiej i elastycznej oferty usług. Uwzględnia ona potrzeby i oczekiwania oraz możliwości finansowe wszystkich Rodzin, które muszą się zmierzyć z przygotowaniem pogrzebu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, płatności mogą zostać rozliczone bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Odpowiedzialni pracownicy pomogą we wszystkich kwestiach formalnych w urzędach i innych instytucjach. Jeśli Rodzina nie czuje się na siłach przechodzić przez te często skomplikowane sprawy, może powierzyć ich dopełnienie kompetentnym pracownikom zakładu. Dopilnują oni także, aby omówić z Nią wszelkie szczegóły i plan przebiegu całej uroczystości. W siedzibie firmy Klienci mają możliwość obejrzenia i wybrania odpowiednich utensyliów pogrzebowych oraz trumny (tradycyjna, kremacyjna lub ekshumacyjna) bądź urny. Zakład dysponuje flotą specjalistycznych karawanów pozwalających na eksportację zwłok zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą. Następnie ciało może być przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni, gdzie zostanie przygotowane przez specjalistów do pochówku. Zgodnie z zaleceniem Rodziny może być wykonana toaleta pośmiertna, balsamacja, tanatokosmetyka oraz inne usługi prosektoryjne. Zakład posiada w ofercie kompletną odzież damską i męską, ale Rodzina może też dostarczyć odpowiednie ubranie. Klepsydry i nekrologi starannie redagują i drukują pracownicy biura obsługi. Rodzina oraz przyjaciele i znajomi mogą w ciszy i spokoju pożegnać Zmarłego w specjalnie do tego celu przygotowanej kaplicy pogrzebowej. Tradycyjne wieńce i wiązanki lub bardziej nowoczesne kompozycje kwiatowe zarówno Rodzina, jak i inni żałobnicy mogą zamówić w zakładzie, gdzie zostaną one starannie wykonane przez florystów z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Niepowtarzalnego charakteru całej uroczystości może dodać oryginalna oprawa muzyczna w wykonaniu profesjonalnych muzyków (trębacz, skrzypek lub orkiestra). Na życzenie Rodziny pracownicy pomagają w organizacji stypy. Dom Pogrzebowy ma w swojej ofercie również wszechstronne usługi kamieniarskie, między innymi renowację nagrobków, a także konserwację i opiekę nad grobami. Jeśli Rodzina chciałaby przenieść ciało lub szczątki do innego grobu, lub zaistniała konieczność oględzin sądowo-lekarskich, usługę ekshumacji może powierzyć firmie. Zostanie ona wykonana solidnie i zgodnie z wszelkimi przepisami sanitarnymi w ustawowych terminach. Wszelkie pozwolenia i dokumenty również leżą po stronie zakładu, który ma w tym względzie ogromną praktykę, więc wykona to szybko i sprawnie. Zakład Pogrzebowy WILCZEK I MŁODZIK to rzetelna, godna zaufania firma, która gwarantuje staranne wykonanie każdej usługi. Oferuje wszechstronne i życzliwe wsparcie każdej Rodzinie w tym niezwykle trudnym momencie.

Adres Zakładu Pogrzebowego Wilczek i Młodzik

Siedziba Zakładu Pogrzebowego WILCZEK I MŁODZIK znajduje się w Zgierzu przy ul. 1 Maja 9. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje swoim zasięgiem Zgierz i cały powiat zgierski.