Zakład Pogrzebowy Wilczek i Młodzik ze Zgierza

Zakład Pogrzebowy WILCZEK I MŁODZIK to rodzinna firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem w branży funeralnej. Swoją niezwykle trudną i odpowiedzialną działalność prowadzi nieprzerwanie od 1989 roku. Zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych i szeroko pojętą pomocą Rodzinom pogrążonym w żałobie. Wizytówką firmy są odpowiedzialni i profesjonalnie przygotowani do swoich obowiązków pracownicy. Dzięki postawie pełnej zrozumienia i życzliwości wobec Osób dotkniętych stratą starają się pomóc we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pogrzebem. Firma rzetelnie i profesjonalnie przygotowuje każdą ceremonię ostatniego pożegnania, tak aby była ona piękna, godna i pełna szacunku zarówno do Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Wilczek i Młodzik

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego WILCZEK I MŁODZIK jest bardzo szeroka i elastyczna, dostosowana do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych każdej Rodziny. Już od momentu zgłoszenia się do firmy, empatyczni pracownicy służą radą i pomocą we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem. Na życzenie Rodziny, oddelegowany, odpowiedzialny pracownik może w jej imieniu dopełnić wszystkich formalności w różnych urzędach i instytucjach. Odpowiadając na oczekiwania Klientów, płatności za usługi mogą być rozliczane bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała odbywa się całodobowo na terenie Polski oraz poza jej granicami. W nowoczesnej, certyfikowanej chłodni ciało przechowywane jest w godnych warunkach i przygotowywane do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki oraz innych usług prosektoryjnych. Zakład ma w swojej ofercie kompletną odzież damską i męską. Klienci na miejscu mogą obejrzeć i dobrać szereg różnorodnych dewocjonaliów i utensyliów pogrzebowych, a przede wszystkim trumnę (tradycyjną, kremacyjną, ekshumacyjną), lub elegancką urnę na prochy. Pracownicy biura obsługi redagują stosowne klepsydry i nekrologi oraz przygotowują tabliczki na trumnę. Jeśli Zmarły za życia wyraził taką wolę lub takie jest życzenie Rodziny, zakład przed pochówkiem dokonuje spopielenia zwłok zgodnie ze stosownymi przepisami. Zarówno Rodzina, jak i znajomi mogą pożegnać Zmarłego w kameralnej kaplicy pogrzebowej, gdzie w atmosferze ciszy i skupienia istnieje możliwość modlitwy i kontemplacji. Na pogrzebie nie może zabraknąć kwiatów, które symbolizują ból, smutek, miłość i wdzięczność dla Zmarłego. Zakład oferuje możliwość wygodnego zamówienia wyjątkowych bukietów, wieńców i wiązanek. Są one starannie wykonane przez florystów z najwyższej jakości żywych lub sztucznych kwiatów. Można również zaplanować piękną oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków (trębacz, skrzypek lub orkiestra), która dostarczy wielu wzruszeń oraz doda indywidualnego i uroczystego charakteru całej ceremonii. Klienci mogą również liczyć na pomoc w zorganizowaniu konsolacji dla członków najbliższej Rodziny. Zakład WILCZEK I MŁODZIK oferuje także wszechstronne usługi kamieniarskie, między innymi renowację nagrobków, a także konserwację i opiekę nad grobami. W przypadku, gdy Rodzina zechce przenieść ciało lub szczątki do innego grobu, lub gdy nastąpi konieczność oględzin sądowo-lekarskich, usługę ekshumacji można także powierzyć firmie. Wykona ją profesjonalnie z zachowaniem wszelkich standardów i zgodnie z przepisami sanitarnymi, pomagając przy tym zgromadzić niezbędną dokumentację. Dom pogrzebowy gwarantuje wykonanie usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. Zapewnia troskliwą pomoc i wsparcie we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem. Dzięki takiemu podejściu do swojej pracy zakład cieszy się niesłabnącym szacunkiem i zaufaniem Klientów.

Siedziba Domu Pogrzebowego Wilczek i Młodzik

Dom Pogrzebowy WILCZEK I MŁODZIK mieści się w Zgierzu przy ul. 1 Maja 9, gdzie Klienci mogą złożyć zamówienie, omówić szczegóły pogrzebu oraz dokonać wyboru utensyliów pogrzebowych. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje swoim zasięgiem Zgierz i cały powiat zgierski. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów współpracy, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Zgierz.