O Zakładzie Pogrzebowym Wilczek i Młodzik

Każda Rodzina z powiatu zgierskiego w województwie łódzkim może liczyć na kompleksową i profesjonalną pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego WILCZEK I MŁODZIK, sprawdź zakłady pogrzebowe Zgierz. Firma od ponad 30 lat udziela wsparcia, troski i niezawodnej opieki każdemu, kto przekracza jej progi. W momencie utraty Bliskiej Osoby często nawet najprostsze rzeczy sprawiają ogromny ból i są problematyczne do wykonania. Dzięki cennej wiedzy pracowników, a także ich wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka, każda Rodzina może poświęcić się żałobie bez zmartwień o organizację uroczystości. Firma reprezentowana przez Pana Zbigniewa Wilczka i Michała Młodzika od wielu lat, każdego dnia realizuje misję, jaką jest pożegnanie Osób Bliskich naszemu sercu, w najpiękniejszy możliwy sposób, pełen godności i majestatu.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Wilczek i Młodzik

Dzięki bogatej ofercie Zakładu Pogrzebowego WILCZEK I MŁODZIK każda Rodzina może liczyć na kompleksową pomoc przy organizacji uroczystości pogrzebowej Bliskiej Osoby. Doskonała znajomość branży funeralnej, stale podnoszone kwalifikacje oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, to cechy, jakimi wyróżnia się firma. W przypadku uzyskania pełnomocnictwa ze strony Rodziny pomocny personel zakładu wypełnia wszystkie formalności w urzędach, kościele oraz na cmentarzu. Pomaga także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Zakład pogrzebowy profesjonalnie wykonuje kremacje i usługi ekshumacji. W tych przypadkach również oferuje pomoc w skompletowaniu dokumentacji i wypełnieniu stosownych wniosków. W siedzibie firmy każdy Klient znajdzie różnorodny wybór trumien i urn. Produkty oferowane przez właścicieli wykonane są z najwyższej klasy materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika, czy też mosiądz. Dodatkowo pracownicy przygotowali niezbędne akcesoria funeralne: krzyże, tabliczki nagrobne, nekrologi, znicze oraz elegancką odzież dla Osób Zmarłych w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Firma bierze na swoje barki wykonanie okazałej oprawy kwiatowej. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami Klienci mogą wybierać spośród świeżych i trwałych wieńców, wiązanek, stroików i innych kompozycji. Za oprawę muzyczną odpowiadają z kolei doświadczeni muzycy – trębacz, skrzypek bądź cała orkiestra. Doskonałe wyposażenie zakładu w specjalistyczne karawany renomowanych marek, a także nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, pozwalają pracownikom na całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Odbywa się ona z każdej wskazanej lokalizacji. Firma świadczy usługi transportu zwłok na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Bogate doświadczenie zaufanej kadry pracowników, a także wieloletnia współpraca z zagranicznymi urzędami i konsulami sprawiają, że cała procedura odbywa się w sposób bezpieczny i sprawny. Zachowane zostają również wszelkie wymogi techniczne i sanitarne. Ponadto, oferta zakładu obejmuje prace z zakresu kamieniarstwa i renowacji pomników – usługę kucia liter, poprawiania starych napisów i podnoszenia przechylonych pomników. Szereg usług i świadczeń przygotowanych przez zakład gwarantuje każdej Rodzinie ceremonię pełną klasy, powagi i taktu. Ostatnie pożegnanie odbywa się zawsze z najwyższym majestatem i należnym honorem oraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i oczekiwań Bliskich. Codzienna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin, realizowana w sposób sumienny i terminowy, od wielu lat aż do dnia dzisiejszego, daje firmie miano godnej zaufania.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Wilczek i Młodzik

Niezależnie od dnia i godziny, każdy Klient może liczyć na niezawodne wsparcie ze strony Zakładu Pogrzebowego WILCZEK I MŁODZIK. Firma znajduje się w Zgierzu przy ulicy 1 Maja 9. Funkcjonuje codziennie, również w niedziele i wszystkie święta, przez całą dobę.