Zakład pogrzebowy w Czerniewicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zagwarantowanie Osobie Zmarłej godnego pochówku, a Jej najbliższym zapewnienie spokoju i pewności, że wszystko przebiegnie sprawie i z najwyższym szacunkiem — to wartości, które każdego dnia realizują pracownicy firmy. Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ od 2010 roku istnieje na tomaszowskim rynku funeralnym. Dzięki swojemu zaangażowaniu, indywidualnemu podejściu do każdego Klienta oraz wysokiej jakości świadczonych usług, cieszy się renomą w okolicy.

Usługi pogrzebowe, jakie świadczy Zakład Pogrzebowy Orfeusz w Czerniewicach

Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ to firma z wieloletnią tradycją, której oferta usług odpowiada na potrzeby wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Priorytetem w jego działalności jest wszechstronna organizacja religijnych, a także świeckich pogrzebów Osób Zmarłych. Zakład zapewnia również profesjonalny transport zwłok na rynku lokalnym, ogólnopolskim i zagranicznym. Firma dysponuje rozbudowanym zapleczem funeralnym, w postaci własnej chłodni, klimatyzowanej sali pożegnań, kaplicy przedpogrzebowej, nowoczesnych karawanów, busów i autokarów.

kaplica pogrzebowa w domu pogrzebowym orfeusz tomaszów mazowiecki

Co najważniejsze, firmę tworzy zaufany i doświadczony personel. Kadra służy swym wsparciem zarówno jeśli chodzi o wybór koniecznych utensyliów, jak i wypełnienie urzędowych formalności związanych z zasiłkiem pogrzebowym. Dba także o całościową oprawę towarzyszącą ostatniemu pożegnaniu. Na Państwa życzenie mogą oni towarzyszyć Wam podczas wizyt w parafii, u księży czy u zarządcy cmentarza.

Jeżeli organizowana uroczystość ma być połączona z procesem kremacji, ustalą oni odpowiadający Państwu termin kremacji w krematorium, z którym współpracują. Zgromadzą wymaganą dokumentację, jak również zapewnią Osobie Zmarłej transport. W siedzibie firmy, w Tomaszowie Mazowieckim (zakłady pogrzebowe Tomaszów Mazowiecki) znajduje się szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Na miejscu dostępne są trumny zwykłe, kremacyjne, urny, tabliczki nagrobne, klepsydry oraz piękne wieńce i wiązanki. Z pewnością więc każdy Klient dobierze takie akcesoria, które najlepiej wpasują się w charakter planowanej uroczystości.

Pogrzeby bezwyznaniowe, z ramienia firmy Pana Dominika, planuje i obsługuje wykwalifikowany mistrz ceremonii. Czuwa on nad sprawnym i spokojnym przebiegiem pożegnania. Zapewnia świeckie utensylia, a także wygłasza mowę o życiu Zmarłego. Powierzając Osobę Zmarłą opiece kadry Zakładu Orfeusz, Klienci nie muszą martwić się o takie elementy pochówku jak Jej ubiór, profesjonalna kosmetyka pośmiertna czy rozwieszenie klepsydr informujących o dacie realizowanego pożegnania. Wybierając oprawę muzyczną pogrzebu, macie Państwo do dyspozycji profesjonalnego trębacza,a  także skrzypaczkę. Z kolei o wystrój kwiatowy ceremonii zadbają wykwalifikowani floryści, którzy wedle życzeń Rodziny, przygotują z żywych lub sztucznych kwiatów, w dowolnej kolorystyce oraz formie, pamiątkowe stroiki, wieńce i wiązanki. Co istotne podczas obsługi uroczystości na cmentarzu, wykorzystywany jest nowoczesny melex z nagłośnieniem, winda pogrzebowa oraz baldachim, które nie tylko pięknie się prezentują, ale i podnoszą rangę organizowanego wydarzenia.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Orfeusz?

Firma Pogrzebowa ORFEUSZ swoją pomoc oferuje wszystkim mieszkańcom powiatu tomaszowskiego, w województwie łódzkim. Jej siedziba zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej 26. Kompetentni pracownicy zakładu przez całą dobę czuwają pod wskazanymi numerami telefonów, aby w każdym momencie móc zająć się eksportacją Osoby Zmarłej do chłodni, a Państwu udzielić wyczerpujących informacji. Dla tych Klientów, którzy nie mogą sami dotrzeć do siedziby zakładu, firma świadczy usługi mobilnie. Jej zaangażowani pracownicy mogą dotrzeć pod każdy wskazany adres, aby tam dopełnić wszelkich formalności.