Godny zaufania zakład pogrzebowy w Tomaszowie Mazowieckim

Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ od wielu lat na terenie powiatu tomaszowskiego świadczy profesjonalne usługi funeralne w najwyższym standardzie. Firma niesie pomoc wszystkim ludziom dotkniętym bolesną utratą bliskiej osoby. W tak ciężkich chwilach każda Rodzina uzyskuje zrozumienie, troskę i fachowe doradztwo na każdym etapie związanym z organizacją uroczystości pożegnalnej. Kadra wykwalifikowanych pracowników każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby każdy, kto doświadcza nieuniknionej okoliczności, wiedział, że nie pozostaje sam i ma na kogo liczyć. Dzięki codziennej ciężkiej pracy personelu firma zyskała miano godnej zaufania. Cieszy się ona również pozytywnymi opiniami wśród mieszkańców całego powiatu tomaszowskiego.

karawan i dom pogrzebowy orfeusz w tomaszowie mazowieckim

Usługi pogrzebowe Tomaszów Mazowiecki – profesjonalna pomoc w momencie straty

Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ posiada rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na zaspokojenie potrzeb wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma pomoże zorganizować uroczystość pełną godności, szacunku i taktu. Niezależnie od tego, jakiego wyznania jest Osoba Zmarła oraz jaki jest status finansowy jej pogrążonej w żałobie Rodziny. Zakład posiada kadrę pracowników wrażliwych na krzywdę drugiego człowieka, gotowych nieść pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Pomocną dłoń ze strony firmy można uzyskać już od pierwszych chwil po zgłoszeniu się do niej. Niezwłoczne wsparcie rozpoczyna się od etapu formalności – na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Klienta, pracownik dokona niezbędnych czynności. Pomoże w dopełnieniu wszelkich kwestii w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza oraz w instytucji odpowiedzialnej za przyznanie zasiłku pogrzebowego (ZUS lub KRUS).

Doradztwo ze strony obsługi obejmuje wybór odpowiedniej trumny, urny i utensyliów funeralnych. Trumny i urny dostępne w siedzibie firmy wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Klienci mogą także dokonać wyboru spośród akcesoriów takich jak klepsydry, znicze, krzyże i tabliczki. Za oprawę kwiatową uroczystości odpowiada z kolei zespół florystów doświadczonych w przygotowywaniu okazałych kompozycji kwiatowych, wieńców i wiązanek, również na indywidualne zamówienie Klientów. Po stronie zakładu pozostaje także oprawa muzyczna ceremonii, dzięki usługom doświadczonych muzyków, każda Rodzina może liczyć na wzruszający i pełen sentymentu nastrój.

urna w karawanie przy siedzibie zakładu pogrzebowego orfeusz

Zakład pogrzebowy z Tomaszowa Mazowieckiego jest wyposażony w specjalistyczne samochody przystosowane do bezpiecznego i sprawnego przewozu zwłok. Bliscy Zmarłego otrzymują wsparcie niezwłocznie – przez całą dobę, niezależnie od tego, czy zgon nastąpił w domu, czy jakimkolwiek innym miejscu. Firma świadczy usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz usługi transportu międzynarodowego. Bierze na swoje barki również kwestię dokumentacji, tłumaczeń i kontaktu z zagranicznymi urzędami. Kompleksowa oferta zakładu oznacza również dostęp do kaplicy przedpogrzebowej i sali pożegnań, dostosowywanych pod indywidualne preferencje każdej Rodziny.

kaplica pożegnalna w tomaszowie mazowieckim

Dodatkowo zakład oferuje ekshumację zwłok i szczątków, transport żałobników na miejsce pochówku, a także udostępnienie namiotu pogrzebowego. Całość prezentowanych usług nie pozostawia wątpliwości, że Rodziny korzystające z usług zakładu, otrzymają otuchę i profesjonalną opiekę. Uroczystość natomiast będzie odzwierciedlać wszystkie najpiękniejsze uczucia.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Orfeusz w Tomaszowie Mazowieckim?

Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ zlokalizowany jest w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej 26 zakłady pogrzebowe Tomaszów Mazowiecki. Firma, której właścicielem jest Pan Dominik Biegun, świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia – również niedzielę i święta. Wykwalifikowana obsługa firmy pozostaje w stałej dyspozycji do niesienia pomocy, bez względu na okoliczności.