fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ Tomaszów Mazowiecki

ul. Warszawska 26, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

801 12 12 12

510 919 823

Zakład Pogrzebowy Orfeusz w Tomaszowie Mazowieckim zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa łódzkiego, będące siedzibą powiatu tomaszowskiego. Jego powierzchnia to 41,3 km², natomiast liczba mieszkańców wynosi ponad 61 tys. osób. Miasto posiada bardzo dobrą infrastrukturę drogową (przebiega tam tzw. gierkówka – S8), a także darmową komunikację miejską. Na jego obszarze działa słynna Arena Lodowa. Rozgrywane są tam Mistrzostwa Świata w łyżwiarstwie szybkim, a ponadto Arena Lodowa jest organizatorem corocznego festiwalu Love Polish Jazz. Tomaszów Mazowiecki to znany ośrodek przemysłu logistycznego, spożywczego i elektromaszynowego. To także siedziba takich koncernów jak FM Logistic, PepsiCo, Dywany Weltom czy Megatech.

Tomaszów Mazowiecki to miasto posiadające liczne zabytki sakralne. Wśród nich na uwagę zasługują:

  • najstarszy w mieście obiekt – Kościół Modrzewiowy
  • oraz ewangelicko-augsburski Kościół Zbawiciela, w którym znajdują się zabytkowe organy, a także  pochodzący z 1900 roku obraz „Spotkanie Zmartwychwstałego Chrystusa z Marią Magdaleną”.

Herb miasta Tomaszów MazowieckiOdwiedzając miasto, nie sposób pominąć wizytę w Pałacu Ostrowskich, obecnie będącego siedzibą miejskiego Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego. Warto odwiedzić rezerwat przyrody „Niebieskie Źródła” czy zobaczyć słynny drewniany młyn oraz budynek poczekalni kolejowej Czarnocin w Skansenie Rzeki Pilicy. Ponadto Tomaszów to raj dla miłośników jady na dwóch kółkach. Liczne drogi rowerowe, prowadzące m.in. do Zalewu Sulejowskiego, Spały czy Grot Nagórzyckich, zachęcają do aktywnego wypoczynku.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Tomaszów Mazowiecki

Reprezentantem Pogotowia Pogrzebowego na terenie powiatu tomaszowskiego jest Zakład Pogrzebowy Orfeusz Tomaszów Mazowiecki. Firma ma wieloletnią tradycją w organizacji i obsłudze uroczystości pogrzebowych Osób Zmarłych. Oferuje kompleksową pomoc i wsparcie od momentu otrzymania informacji o śmierci, aż po złożenie ciała lub prochów do grobu, lub miejscowego kolumbarium. Co wyróżnia ten zakład spośród innych? Przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług pogrzebowych, profesjonalizm, empatia, a także indywidualne podejście do każdej Rodziny.

Korzystając z usług tego solidnego domu pogrzebowego, macie Państwo pewność, że wszystkie Wasze oczekiwania zostaną spełnione, a zaproponowane rozwiązania będą odzwierciedlały Wasze preferencje i możliwości finansowe. Zakład pogrzebowy posiada własną chłodnię, salę pożegnań, a także nowoczesne karawany oraz kompetentny i pomocny personel. Jego specjalnością jest przygotowanie zarówno świeckich, jak i religijnych pogrzebów, przede wszystkim tych w obrządku rzymsko-katolickim.

Ta rekomendowana przez Pogotowie Pogrzebowe firma, zapewnia również fachowe wsparcie, jeżeli chodzi o przeprowadzenie ekshumacji, wybór niezbędnych do pochówku utensyliów czy przewóz Osoby Zmarłej na terenie całego kraju. Powierzając bliską swemu sercu osobę pod opiekę firmy pogrzebowej z Tomaszowa, nie musicie się Państwo martwić o dopełnienie formalności w instytucjach państwowych, wypłatę należnego zasiłku, piękną oprawę kwiatową i muzyczną czy wynajem autokaru.

Cmentarze w Tomaszowie Mazowieckim

Na terenie Tomaszowa Mazowieckiego znajduje się Miejski Cmentarz Komunalny, największy obszarowo Cmentarz Parafialny przy ulicy Smutnej, a także będący miejscem spoczynku ofiar tomaszowskiego getta – Cmentarz Żydowski. Ponadto na obszarze jednostki wojskowej znajduje się nekropolia z czasów I Wojny Światowej.

Krematorium w Tomaszowie Mazowieckim

W Tomaszowie Mazowieckim nie ma obecnie żadnej czynnej spopielarni. Zakłady pogrzebowe z miasta Tomaszów Mazowiecki, które oferują usługę kremacji, pozostają ze współpracy z pobliskimi krematoriami, z których najbliższe znajduje się w stolicy województwa – Łodzi.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe