Zakład pogrzebowy w Lubochni rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Każda Rodzina, która pragnie pożegnać bliską sercu osobę w sposób pełen godności, piękna i szacunku może skorzystać z kompleksowych usług firmy. Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu uroczystości pogrzebowych na najwyższym poziomie. Dzięki cennej wiedzy zdobytej uczciwą i ciężką pracą wykwalifikowani pracownicy każdego dnia niosą niezwłoczną pomoc, troskę, zrozumienie i otuchę w tak ciężkich chwilach. Bez względu na to, czy będzie to uroczystość religijna, czy świecka, o charakterze tradycyjnym, czy też zostanie poprzedzona kremacją. Bez znaczenia pozostaje także sytuacja finansowa Rodziny Osoby Zmarłej, bowiem zakład zawsze wykazuje ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Właściciele firmy podchodzą do każdego Klienta w sposób indywidualny. Misją firmy jest sumienne i terminowe wykonanie usługi pogrzebu, a także pożegnanie Osoby Zmarłej w wyjątkowy, najpiękniejszy możliwy sposób.

karawan i dom pogrzebowy orfeusz tomaszów mazowiecki

Działalność Zakładu Pogrzebowego Orfeusz w Lubochni

Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ przygotował szereg usług i świadczeń pozwalających na maksymalne odciążenie Klienta z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków, spadających na jego barki w momencie utraty bliskiej osoby. Wsparcie, jakie oferują wykwalifikowani pracownicy, pozwala na spokojne przeżycie żałoby, bez obaw o komplikacje. Każda Rodzina może liczyć na natychmiastową pomoc, rozpoczynającą się już od pierwszych chwil kontaktu z zakładem. Personel, na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, wypełni wszelkie formalności w urzędzie, kościele, u administratora cmentarza, a także wystąpi o przyznanie zasiłku pogrzebowego do instytucji takich jak ZUS i KRUS.

W siedzibie firmy Klienci znajdą bogaty asortyment wszystkich elementów niezbędnych do wykonania uroczystości pełnej majestatu. Trumny i urny pochodzą od sprawdzonych polskich i zagranicznych producentów i tak jak utensylia funeralne, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Akcesoria pogrzebowe dostępne w zakładzie to między innymi:

  • znicze,
  • krzyże,
  • tabliczki nagrobne,
  • klepsydry pogrzebowe.

urna w karawanie przy domu pogrzebowym orfeusz

Firma posiada flotę specjalistycznych karawanów, dostosowanych do bezpiecznej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Każda Rodzina dotknięta utratą bliskiej osoby może liczyć na błyskawiczne i sprawne wyprowadzenie Osoby Zmarłej, niezależnie od tego, gdzie nastąpił zgon. Wszystkie karawany, tak samo, jak i pomieszczenia chłodnicze, dostosowane są do surowych wymogów technicznych i sanitarnych. Zakład wykonuje usługę transportu Osoby Zmarłej na terenie kraju, jak również poza jego granicami, współpracując przy tym z zagranicznymi służbami. Kwestia dokumentacji i wszelkich tłumaczeń pozostaje po stronie pomocnych i doświadczonych w tym zakresie pracowników.

Firma Pana Dominika Bieguna bierze na swoje barki zarówno oprawę kwiatową, jak i muzyczną uroczystości. Profesjonalni muzycy oferują wykonanie wzruszających utworów, które uświetnią ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Z kolei doświadczeni floryści wykonują – wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, również na specjalne, spersonalizowane zamówienie Klienta. W ofercie zakładu ujęto także dodatkowe usługi takie jak transport uczestników pochówku eleganckimi autokarami oraz udostępnienie namiotu pogrzebowego. Każda Rodzina decydująca się na usługi zakładu może liczyć na fachowe doradztwo i życzliwość. Może mieć także pewność, że uroczystość pogrzebowa zostanie wykonana z pasją i dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły.

baldachim pogrzebowy zakładu pogrzebowego orfeusz

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Orfeusz

Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ prowadzi działalność na terenie powiatu tomaszowskiego w województwie łódzkim. Siedziba firmy, która świadczy kompleksowe usługi funeralne, znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej 26. Aby poznać więcej szczegółów, zachęcamy także do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Tomaszów Mazowiecki. Pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów niezależnie od pory oraz dnia tygodnia, ponieważ działalność prowadzona jest także w niedziele i święta.