Zakład Pogrzebowy Orfeusz w Ujeździe

Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ już od ponad dziesięciu lat niesie wsparcie swym Klientom z terenu całego powiatu tomaszowskiego w województwie łódzkim. Sprawdź także szczegóły współpracy zakładu z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu – zakłady pogrzebowe Tomaszów Mazowiecki. Firma, której właścicielem jest Pan Dominik Biegun, pomaga w całościowej organizacji uroczystości pogrzebowych. Pracownicy zakładu przede wszystkim starają się zrozumieć indywidualne preferencje swych Klientów, aby móc im później wyjść naprzeciw. Kadrę stanowią osoby wykwalifikowane, empatyczne i pełne zaangażowania, które w pełni oddają się każdemu zadaniu i rzetelnie je realizują. Są oni jednocześnie najlepszą wizytówką i świadectwem jakości usług firmy.

Usługi pogrzebowe Ujazd – pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Pogrzebowy ORFEUSZ świadczy szeroki zakres usług funeralnych, wśród których najważniejsze miejsce zajmuje realizacja wyznaniowych oraz świeckich uroczystości pochówku. Niemniej ważny jest także transport Osób Zmarłych lub Ich prochów na terenie całego kraju i za granicą. Firma posiada wiedzę i doświadczenie w obsłudze pogrzebów tradycyjnych (trumnowych) oraz kremacyjnych (pochówek urny z prochami Zmarłego). Wszystkie niezbędne do obydwu rodzajów pożegnań utensylia, wykonane z różnych surowców, znajdują się w siedzibie zakładu. W zakresie kremacji kadra Pana Dominika współpracuje z nowoczesną spopielarnią zwłok, w której ustala odpowiadający Państwu termin kremacji. Zapewnia także transport Osoby Zmarłej oraz kompletuje całą, niezbędną dokumentację.

Uroczystości bezwyznaniowe, organizowane przez Zakład Orfeusz, obsługiwane są przez wykwalifikowanego mistrza ceremonii. Dba on nie tylko o piękną oprawę świeckiego pożegnania, ale także wygłasza mowę na temat życia osoby chowanej. Firma dysponuje własną, spełniającą konieczne wymogi chłodnią, nowoczesnymi karawanami, namiotem i baldachimem pogrzebowym oraz melexem z systemem nagłośnieniowym, które podnoszą standard obsługi pogrzebu na cmentarzu.

baldachim zakładu pogrzebowego orfeusz na cmenatrzu

Eksportacja Osób Zmarłych odbywa się przez całą dobę z domów prywatnych, szpitali, ośrodków opieki i hospicjów, ale też innych, wskazanych miejsc. Kadra pracowników Firmy Pogrzebowej Orfeusz zapewnia także wykonanie profesjonalnej toalety i kosmetyki pośmiertnej oraz może pomóc w wyborze stosownej odzieży pogrzebowej. Także oprawa kwiatowa i muzyczna ceremonii pozostaje w gestii pracowników firmy Pana Dominika Bieguna. Personel wykonuje okolicznościowe wieńce, wiązanki oraz stroiki w dowolnej kolorystyce, z żywych lub sztucznych kwiatów. Jeśli chodzi o wyjątkową oprawę muzyczną, do jej przygotowania wykorzystywane są skrzypce lub trąbka.

Pracownicy służą również wsparciem jeżeli mowa o wypełnieniu formalności do KRUS i ZUS, w celu uzyskania przysługującego zasiłku pogrzebowego. Co istotne do jego wysokości można bezgotówkowo rozliczyć należność za organizowaną ceremonię, a jego pozostała część zostanie Państwu wypłacona. Dodatkowo personel Pana Dominika przygotuje klepsydry informujące o miejscu i dacie pogrzebu. Następnie rozwiesi je we wskazanych przez bliskich Osoby Zmarłej miejscach. Udając się do siedziby zakładu, mogą Państwo również wybrać tabliczki nagrobne (w ofercie są także te spersonalizowane ze zdjęciem Osoby Zmarłej), wynająć autokar do przewozu uczestników ceremonii oraz zamówić usługi wykwalifikowanego kamieniarza.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Orfeusz

Dom Pogrzebowy ORFEUSZ swoją siedzibę ma w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej 26. Kompleksową pomoc kieruje nie tylko do mieszkańców tego miasta, ale także do osób z terenu całego powiatu tomaszowskiego. Jego doświadczona kadra przez całą dobę dyżuruje pod całodobowym numerem telefonu, aby w razie konieczności móc błyskawicznie udzielić Państwu wsparcia i przejąć opiekę nad Osobą Zmarłą.