Informacje o Domu Pogrzebowym Justyna Ksobiech

Zakład Pogrzebowy JUSTYNA KSOBIECH został założony w 2003 roku, przez Panią Justynę Ksobiech, aby nieść pomoc i wspierać Rodziny, których dotknęła śmierć Najbliższych. Od samego początku istnienia naczelną zasadą właścicieli oraz zespołu pracowników jest kompleksowa obsługa ceremonii pogrzebowych, oraz przewóz Osób Zmarłych z miejsca zgonu do miejsca planowanego pochówku. Dzięki wieloletniej obecności na rynku usług funeralnych i dużej liczbie rzetelnie wykonanych pogrzebów firmie udało się zdobyć cenne doświadczenie, zaufanie oraz szacunek Klientów. Zakład Pani Justyny, do każdej Osoby w potrzebie podchodzi w sposób indywidualny, zorientowany na jej preferencje i oczekiwania. Dom pogrzebowy planując ceremonię ostatniego pożegnania, przywiązuje wagę do każdego najdrobniejszego szczegółu i realizuje go zgodnie z wolą Rodziny. Jeśli więc Państwa pragnieniem jest zapewnienie swym Najukochańszym, pięknej i niezapomnianej uroczystości pogrzebowej, pracownicy Firmy Ksobiech pozostają do Waszej dyspozycji.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Justyna Ksobiech

Fachowa i profesjonalna pomoc w kompleksowej organizacji pochówków oraz transport zwłok lub prochów na obszarze lokalnym i ogólnokrajowym to główne zadania realizowane przez personel firmy. Zakład Pogrzebowy JUSTYNA KSOBIECH z Nakła nad Notecią (zachęcamy do sprawdzenia usług firmy w tym mieście – zakłady pogrzebowe Nakło nad Notecią) posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze wyznaniowych i świeckich ceremonii pogrzebowych. Świadczy usługi bez względu na to, czy mają one charakter tradycyjny – ciało składane jest do grobu w trumnie, czy ich procedura związana jest z procesem kremacji. Wykształcony i empatyczny personel Pani Justyny do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem i skrupulatnie je realizuje. Pierwszym etapem jest szczegółowy wywiad z Rodziną Osoby Zmarłej na temat Ich wyobrażenia o tym, jak ostatnie pożegnanie ma wyglądać. Następnie ustalane są kwestie organizacyjne w konkretnych parafiach, urzędach czy u zarządców cmentarzy, aż po całą obsługę pochówku i złożenie ciała w grobie. W przypadku kremacji zakład współpracuje z pobliskimi krematoriami i zobowiązuje się do ustalenia z nimi dogodnego dla Rodziny terminu spopielenia. Na życzenie Bliskich może  również zarezerwować salę pożegnań na czas realizacji procesu. Warto zaznaczyć, że w biurze firmy znajduje się szeroki asortyment urn, trumien, krzyży i tabliczek nagrobnych. Udając się tam, mogą Państwo dokonać interesującego Was wyboru utensyliów, kierując się ich walorami estetycznymi, surowcami, z jakich zostały wykonane czy kwestiami finansowymi. W przypadku, gdy pogrzeb Osoby Zmarłej ma mieć charakter świecki, będzie on realizowany przez doświadczonego mistrza ceremonii, który zaplanuje całą jego oprawę. Wygłosi on mowę pożegnalną na cześć Zmarłego oraz będzie czuwał nad bezpiecznym i spokojnym przebiegiem uroczystości. Firma Pani Justyny świadczy również usługi transportu Zmarłych lub Ich prochów, nie tylko lokalnie, ale również na terytorium całej Polski. Doświadczeni kierowcy, w dzień i w nocy czuwają, aby w razie potrzeby pomóc Państwu w transporcie ciała bliskiej Osoby do chłodni. Bez względu na to czy dana Osoba zmarła w domu prywatnym,  szpitalu czy na przykład hospicjum, są oni w stanie zająć się Jej natychmiastowym odbiorem. Warto pamiętać, że pracownicy zakładu prowadzą także całą dokumentację realizowanych usług, tak, aby po zakończonych uroczystościach, zostały Państwu przyznane należne świadczenia i zasiłek pogrzebowy.

Adres biura Firmy Pogrzebowej Justyna Ksobiech

Szeroką ofertę swoich usług Zakład Pogrzebowy JUSTYNA KSOBIECH Nakło nad Notecią oferuje głównie Klientom powiatu nakielskiego, ale również Osobom, które poszukują solidnego i rzetelnego zakładu pogrzebowego na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Siedziba domu pogrzebowego znajduje się w Nakle nad Notecią przy ulicy Hallera 4a, a jego kompetentni pracownicy od poniedziałku do niedzieli, przez całą dobę czekają na Państwa telefon, aby bezzwłocznie udzielić potrzebnych informacji i wsparcia.