O Zakładzie Usług Pogrzebowych Ksobiech

Zakład Usług Pogrzebowych JUSTYNA KSOBIECH od wielu lat pomaga Rodzinom na terenie powiatu nakielskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym można sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe nakielski. Właścicielka firmy wraz z zaufanymi pracownikami, dokładają wszelkich starań by każda Rodzina dotknięta bolesną stratą Bliskiej Osoby, otrzymała natychmiastowe wsparcie, zrozumienie i kompleksową pomoc. Firma skupia się na kompleksowej organizacji i obsłudze uroczystości pożegnalnej, w sposób pozwalający Klientowi na chwilę wytchnienia i spokojnego przeżycia żałoby, bez zmartwień o przykre formalności i dodatkowe obowiązki. Zakład ten dzięki ogromnemu zaangażowaniu, zyskał miano godnego zaufania, sumiennego i uczciwego w realizacji zleconych usług. Codzienna praca na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w rozpaczy Rodzin, wykonywana jest z najwyższym majestatem, szacunkiem i godnością, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii.

Oferta Zakładu Usług Pogrzebowych Ksobiech

Starannie przygotowana oferta Zakładu Usług Pogrzebowych JUSTYNA KSOBIECH obejmuje każdy etap związany z organizacją i obsługą ceremonii pożegnalnej, bez względu na jej charakter, wiarę Osoby Zmarłej, czy też sytuację finansową Rodziny. Firma charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Dzięki bardzo dobrej znajomości branży funeralnej, doskonałemu przygotowaniu i bogatemu wyposażeniu, zakład jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i dyspozycje nawet najbardziej wymagających Rodzin. Pracownicy firmy na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, wypełnią wszystkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany został pochówek. Wsparcie firmy otrzymać można również w przypadku dopełniania formalności w instytucjach takich jak ZUS, czy KRUS. Zaangażowany personel wystąpi w imieniu Klienta o przyznanie zasiłku pogrzebowego. Wykwalifikowana kadra zakładu prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej trumny, urny i akcesoriów pogrzebowych. Zaplecze zostało wyposażone w trumny wykonane z najwyższej jakości drewna, urny z kolei dostępne są w wariantach z drewna, kamienia, ceramiki, mosiądzu, czy też kompozytu. Oferta firmy obejmuje utensylia pogrzebowe w postaci krzyży, tablic nagrobnych, zniczy, modlitewników i nekrologów. Właścicielka zakładu dba o piękną i trwałą oprawę florystyczną uroczystości, dając Rodzinom szeroki wybór wieńców, wiązanek i innych okazałych kompozycji kwiatowych. Pracownicy zakładu pogrzebowego pozostają w całodobowej gotowości, by nieść pomoc Rodzinom dotkniętym bolesną stratą. Firma świadczy usługi transportu Osób Zmarłych z miejsca zgonu bez względu na wskazaną lokalizację oraz porę dnia i nocy. Przewóz odbywa się w sposób bezpieczny i sprawny, za pomocą specjalistycznych karawanów dostosowanych do wymogów technicznych i sanitarnych. Dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem fachowców oraz doskonałej znajomości technik z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, pracownicy zakładu zapewniają Osobie Zmarłej schludny i naturalny wygląd w dniu pochówku. W firmie Klienci znajdą różnorodny wybór odzieży pośmiertnej, dostępnej w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Całość usług przygotowanych przez właścicielkę firmy, Panią Justynę Ksobiech, daje każdej Rodzinie pewność, że uroczystość pożegnalna zostanie wykonana z dbałością o każdy szczegół. Oddanie czci i honoru zmarłej osobie, jest priorytetem firmy, realizowanym każdego dnia, od wielu lat.

Kontakt do Zakładu Usług Pogrzebowych Ksobiech

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Nakło nad Notecią, przy ulicy gen. Hallera 4a. Firma świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie powiatu nakielskiego w województwie kujawsko-pomorskim, jednym z oddziałów jest Zakład Pogrzebowy JUSTYNA KSOBIECH Szubin. Profesjonalny personel zakładu pozostaje stale do dyspozycji Klientów niezależnie od pory dnia i nocy, a także we wszystkie dni tygodnia – również w niedziele i święta.