Kilka słów o Firmie Pogrzebowej Justyna Ksobiech

Firma Pogrzebowa JUSTYNA KSOBIECH istnieje od 2003 roku. Funkcjonuje na terenie miasta Nakło nad Notecią oraz powiatu nakielskiego – szczegóły możecie Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe nakielski. Niesie wsparcie oraz pomoc Rodzinom Osób Zmarłych we wszystkich kwestiach organizacyjnych i formalnych związanych z ceremonią pogrzebową. Właścicielka zakładu Pani Justyna Ksobiech, od początku powstania firmy kładzie nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę każdego Klienta dzięki dostosowaniu swojej oferty pod Jego konkretne preferencje. Jej misją jest zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług. Wieloletnia obecność domu pogrzebowego na nakielskim rynku funeralnym jest potwierdzeniem, że założenia te znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Organizowane przez firmę piękne i niezapomniane uroczystości pochówku Zmarłych cenione są przez okolicznych mieszkańców. Jeżeli więc pragną Państwo, aby ostatnia droga bliskiej Wam Osoby miała wyjątkową oprawę oraz była rzetelnie i solidnie wykonana zapraszamy do kontaktu z firmą Pani Justyny.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Justyna Ksobiech

Pomoc w realizacji ceremonii pogrzebowej, a także transport zwłok oraz wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z planowanym pochówkiem, to najważniejsze zadania, jakie stawiają przed sobą właściciele oraz kadra Zakładu Pogrzebowego JUSTYNA KSOBIECH. Firma na życzenie Klientów organizuje pochówki wyznaniowe oraz świeckie. Jej doświadczeni pracownicy pomagają Rodzinie Osoby Zmarłej w ustaleniu możliwych i dogodnych dla niej terminów ostatniego pożegnania. Pośredniczą w rozmowach z przedstawicielami kościołów, zarządcami cmentarza, na terenie którego ma się odbyć złożenie ciała do grobu. Dodatkowo ustalą wszystkie szczegóły z grabarzami, którzy odpowiedzialni będą za przygotowanie murowanego lub ziemnego nagrobka. Pracownicy przejmują obowiązki wypełnienia i dostarczenia dokumentacji dotyczącej realizowanej ceremonii do instytucji państwowych, tak, aby Rodzina mogła otrzymać należne zasiłki i inne świadczenia. Jednym słowem ich zadaniem jest odciążenie Państwa od większości aspektów organizacyjnych planowanego pochówku, aby ten czas mógł zostać przeznaczony na spokojne i niczym niezmącone pożegnanie z ukochaną Osobą. W wypadku kiedy obsługiwany przez personel firmy pochówek ma mieć charakter bezwyznaniowy, zostaje on przeprowadzony przez doświadczonego mistrza ceremonii. Do jego zadań należy zadbanie o przygotowanie niezbędnych akcesoriów, napisanie i wygłoszenie mowy na temat życia Zmarłego oraz czuwanie nad prawidłowym przebiegiem ostatniej drogi na cmentarzu. Zakład Pani Justyny specjalizuje się w organizacji uroczystości tradycyjnych oraz pogrzebów kremacyjnych. Po uzyskaniu Państwa upoważnienia, na bazie współpracy z okolicznymi spalarniami pracownicy ustalają optymalny termin kremacji, mogą również zarezerwować dla Państwa dostępną w krematorium salę pożegnań. Osobę Zmarłą znajdującą się w specjalnej trumnie kremacyjnej personel dowozi do krematorium, a po zakończeniu całej procedury Jej prochy w wybranej przez Państwa urnie transportowane są z powrotem do siedziby firmy, gdzie oczekują na dzień pogrzebu. Co warto zaznaczyć, zakład Pani Justyny posiada na miejscu wszelkie, niezbędne do sprawnej realizacji pochówku utensylia funeralne (trumny, urny, tabliczki czy krzyże). Część z nich dostępna jest od ręki, można więc natychmiast sfinalizować wybór i zakup, natomiast na niektóre należy złożyć wcześniejsze zamówienie. Firma Ksobiech dysponuje własnymi karawanami, które wykorzystywane są w lokalnym transporcie Osób Zmarłych (z domów prywatnych, szpitali, hospicjów czy domów opieki) do chłodni, jak również w razie konieczności sprowadzenia ciała z zagranicy.

Lokalizacja biura Domu Pogrzebowego Justyna Ksobiech

Zakład Pogrzebowy JUSTYNA KSOBIECH Nakło nad Notecią mieści się przy ulicy Hallera 4a, w województwie kujawsko-pomorskim. Swą pomoc kieruje do wszystkich mieszkańców miasta, całego powiatu nakielskiego oraz do innych osób, które szukają profesjonalnego zakładu pogrzebowego. Jego kompetentni pracownicy przez wszystkie dni tygodnia (także w święta) przez całą dobę, pozostają do Państwa dyspozycji.