Historia działalności Domu Pogrzebowego Justyna Ksobiech

Fachowe doradztwo, zaangażowanie pracowników i indywidualne podejście do każdego człowieka to główne wartości, jakimi kieruje się Zakład Pogrzebowy JUSTYNA KSOBIECH. Firma świadczy usługi na terenie miasta Nakło nad Notecią oraz całego powiatu nakielskiego, zachęcamy do sprawdzenia szczegółów – zakłady pogrzebowe Nakło nad Notecią. Wdzięczność klientów, którzy otrzymali natychmiastowe wsparcie i pomoc świadczy o renomie i autorytecie zakładu. Doświadczenie zdobywane przez lata ukształtowało sposób i tryb pracy oparty na najwyższych standardach zawodowych. Główną ideą domu pogrzebowego Pani Justyny było stworzenie miejsca, w którym Osoby pogrążone w żałobie otrzymają kompleksową pomoc, na każdym etapie przygotowania ceremonii, a także po jej zakończeniu. Firma bierze na swoje barki wszystkie kwestie organizacyjne i dopełnienie wszelkich formalności. Uroczystość ostatniego pożegnania każdorazowo przeprowadzona jest w sposób wyjątkowy, z dbałością o każdy szczegół oraz z poszanowaniem Osoby zmarłej i jej Najbliższych.

Opis działalności Domu Pogrzebowego  Justyna Ksobiech

Bogata i różnorodna oferta usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy JUSTYNA KSOBIECH zapewnia zaspokojenie wszystkich potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykwalifikowana kadra pracowników służy pomocą i fachową radą w każdej sprawie formalnej, ale nie tylko, niejednokrotnie dodaje otuchy i staje się wsparciem dla Osób przeżywających ten trudny okres. Całodobowo firma zajmuje się eksportacją ciał zarówno w Polsce jak i za granicą, wypełniając wszystkie niezbędne do tego formalności, tak aby maksymalnie odciążyć Rodzinę od skomplikowanych spraw urzędowych. Transport odbywa się o każdej porze, niezależnie od tego, czy konieczne jest odebranie Zmarłego z jego prywatnego domu, domu opieki, szpitala czy hospicjum. Flota dostępnych na miejscu karawanów pozwala na zachowanie najwyższego rygoru sanitarnego i technicznego oraz bezpiecznego przewiezienia ciała do certyfikowanych chłodni. Pracownicy dokonują wszelkich formalności w instytucjach publicznych, w parafiach, a także u zarządców cmentarzy. Na upoważnienie Rodziny występują do odpowiedniego urzędu z wnioskiem o przyznanie zasiłku pogrzebowego. W siedzibie firmy ustalane są wszelkie kwestie dotyczące podstawowych spraw związanych z pochówkiem. Pracownicy pomogą w przygotowaniu klepsydr, ustaleniu rodzaj pochówku oraz wszystkich kwestii szczegółowych, takich jak wybór trumny, odzieży żałobnej i innych niezbędnych akcesoriów. Firma ma w posiadaniu różne projekty i wzory nekrologów. Na miejscu dostępny jest szeroki asortyment utensyliów. Z najwyższą starannością przygotowywana jest kosmetyka pośmiertna. Zakład pogrzebowy organizuje zarówno uroczystości tradycyjne, gdzie Zmarły składany jest do grobu w trumnie, jak i pochówki urnowe, bez względu czy są to uroczystości wyznaniowe, czy świeckie. Pracownicy pomagają wybrać odpowiednią trumnę, mając na względzie oczekiwania Rodziny oraz jej możliwości finansowe. Do wyboru są produkty wykonane z różnego rodzaju drewna, w wielu wersjach kolorystycznych, a także z różną ilością zdobień. Z myślą o Osobach decydujących się na kremację, zakład przygotował duży wybór eleganckich urn na prochy. Uczestnicy ceremonii mają możliwość zamówienia najwyższej jakości kwiatów, wiązanek i wieńców, które są starannie wykonane przez doświadczony zespół florystów. Korzystając z usług tej firmy, mogą być Państwo pewni, że wszystkie Wasze wymagania zostaną rzetelnie i profesjonalnie wypełnione, nikt nie zostanie potraktowany schematycznie i rutynowo. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm całego zespołu pracowników są gwarancją usług na najwyższym poziomie.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Justyna Ksobiech

Zakład Pogrzebowy JUSTYNA KSOBIECH Nakło nad Notecią zlokalizowany jest przy ulicy gen. Hallera 4a. Pod tym adresem zespół oddanych pracowników pozostaje do dyspozycji 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia. Firma działa na terenie miasta oraz w całym powiecie nakielskim.