Zakład Pogrzebowy Świdnica należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy „CHARON” istnieje na świdnickim rynku funeralnym nieprzerwanie od 2001 roku, sprawdź zakłady pogrzebowe Świdnica. Firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz wspiera Rodziny, które muszą zmierzyć się z organizacją pogrzebu. Kompetentni i empatyczni pracownicy pomagają we wszystkich sprawach prawno-formalnych związanych ze śmiercią, a także w szczegółowym zaplanowaniu uroczystości pogrzebowej. Każda ceremonia przygotowywana jest starannie i rzetelnie, z dbałością o wszystkie elementy oraz z poszanowaniem Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do swojej niezwykle odpowiedzialnej pracy zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów.

Usługi pogrzebowe Świdnica, pomoc w organizacji pogrzebu

Osoby, które mierzą się ze śmiercią bliskich, często są zagubione w natłoku spraw, które należy wykonać. Zakład Pogrzebowy Charon Sebastian Żyszkowski doskonale rozumiejąc taką sytuację, oferuje szeroko pojętą pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności w urzędach i innych instytucjach. Dla komfortu osoby organizującej pogrzeb, płatności za wykonane usługi mogą odbywać się bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Jeśli sprawy są skomplikowane oraz wymagają fachowej pomocy, firma oferuje również pomoc prawnika. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zakład zajmuje się eksportacją ciała zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Dopełnia również wszystkich formalności w konsulatach i na granicach. Zaplecze specjalistycznych karawanów pozwala na całodobowy transport zwłok z domu, szpitala, hospicjum oraz z każdego innego miejsca wskazanego przez Klienta.

Specjaliści fachowo wykonują toaletę pośmiertną i tanatokosmetykę. Rodzina może dostarczyć ubranie dla Zmarłego lub skorzystać z zakładowej kolekcji odzieży damskiej i męskiej, obuwia, a także dodatków i dewocjonaliów. Pracownicy biura obsługi zaprojektują i wydrukują stosowne klepsydry i nekrologi oraz tabliczkę na trumnę. W przypadku tradycyjnego pochówku bliscy mogą dokonać wyboru trumny z bogatej ekspozycji, która znajduje się w siedzibie firmy. Jeśli natomiast ostatnią wolą Zmarłego lub decyzją Rodziny jest kremacja ciała przed pochówkiem, wykorzystuje się do tego specjalną ekologiczną trumnę z surowego drewna. Na prochy natomiast przygotowane są eleganckie urny z kamienia, metalu, drewna lub ceramiki. Bukiety, wiązanki lub wieńce, które są nieodzownym elementem ceremonii pogrzebowej, żałobnicy mogą również zamówić w zakładzie.

wiązanka na urnę

Siedziba sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Świdnicy

Zakład Pogrzebowy Charon mieści się w Świdnicy przy ulicy ul. Zamenhofa 4. Firma we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat świdnicki w województwie dolnośląskim. Firma jest gwarantem, że pogrzeb będzie przygotowany profesjonalnie i starannie. Dba o Klientów, zapewniając im pomoc we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pogrzebem.