Zakład Pogrzebowy Strzegom – rekomendacja Pogotowia Pogrzebowego

Zakład Pogrzebowy Charon świadczy kompleksową pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej oraz wspiera Rodziny w trudnych chwilach żałoby. Istnieje na rynku usług funeralnych od 2001 roku. Zarówno właściciel, jak i zespół kompetentnych pracowników, dokładają wszelkich starań, aby każda uroczystość ostatniego pożegnania była wyjątkowa. Podchodzą z najwyższym szacunkiem do Osoby Zmarłej oraz jej bliskich. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz rzetelnemu wykonywaniu swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zakład zyskał renomę i szacunek Klienów. „CHARON” we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy usługi pogrzebowe w całym powiecie świdnickim, w województwie dolnośląskim. Szczegóły tej współpracy mogą Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Świdnica.

Usługi pogrzebowe Strzegom realizowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Szeroka oferta usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Charon Sebastian Żyszkowski jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych każdego Klienta. Pracownicy z empatią i zrozumieniem pomagają każdej osobie w dopełnieniu kwestii formalnych, a także w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Po stosownym upoważnieniu przez Rodzinę reprezentują ją w urzędach, kościołach czy też w innych instytucjach. Rozliczenie za wykonane usługi może odbyć się bezgotówkowo, w ramach przysługującego zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS. W skomplikowanych sprawach można również skorzystać z porad prawnika. Pracownicy z empatią i zrozumieniem pomagają zaplanować pogrzeb z uwzględnieniem wszelkich sugestii Bliskich.

Zakład zajmuje się eksportacją ciała Zmarłego zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju. Dopełnia również wszystkich wiążących się z tym formalności. Flota specjalistycznych karawanów pozwala na całodobowy transport Osób Zmarłych z domu, szpitala, hospicjum, domu opieki i innych instytucji. Następnie ciało jest przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni, gdzie specjaliści przygotowują je do pochówku. Wykonują toaletę pośmiertną oraz tanatokosmetykę.

W biurze obsługi redagowane są stosowne klepsydry, nekrologi i tabliczki na trumnę. Zamawiający może wybrać z ogromnej ekspozycji produktów wykonanych z różnych rodzajów drewna, a także w wielu wzorach i kolorach. Coraz częściej ostatnią wolą Zmarłego lub decyzją Rodziny jest wykonanie kremacji przed pochówkiem. Do tego celu zakład przygotował specjalne, ekologiczne trumny kremacyjne z surowego drewna lub kartonu. Natomiast urny na prochy można wybrać spośród wielu eleganckich modeli z kamienia, drewna, metalu lub ceramiki. Rodzina oraz przyjaciele i znajomi mogą pożegnać Zmarłego w ciszy i skupieniu w klimatycznej kaplicy pożegnalnej.

wieniec pogrzebowy

Każdy z uczestników pogrzebu może zamówić bukiet, wiązankę lub wieniec, starannie wykonany przez florystów z najwyższej jakości kwiatów żywych lub też sztucznych. Każdy zainteresowany może skorzystać z obszernego poradnika pogrzebowego, który dostępny jest na stronie internetowej firmy. Znajdują się w nim informacje niezbędne przy organizacji pogrzebu, a także szczegółowa oferta usług i galeria zdjęć. Pracownicy zakładu traktują każdego Klienta, który zetknął się ze śmiercią bliskiej osoby ze zrozumieniem i szacunkiem. Z wyczuciem pomagają we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych.

Miejsce prowadzenia działalności przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Strzegomiu

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy CHARON Świdnica mieści się przy ulicy Zamenhofa 4. Firma posiada także oddziały w innych miastach, m.im w Strzegomiu przy ulicy Legnickiej 2. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim działaniem obejmuje cały powiat świdnicki w województwie dolnośląskim.