Zakład pogrzebowy Żarów rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Charon Sebastian Żyszkowski istnieje na rynku funeralnym nieprzerwanie od 2001 roku. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zbudował wizerunek firmy rzetelnej, solidnej i uczciwej. Zarówno właściciele, jak i starannie dobrany zespół pracowników, dokładają wszelkich starań, aby każdy pogrzeb został wykonany na najwyższym poziomie. Misją firmy jest udzielenie wsparcia i wszechstronnej pomocy każdej pogrążonej w żałobie Rodzinie. Pracownicy ze zrozumieniem przejmują na siebie wszelkie sprawy formalno-prawne, a także organizacyjne związane z pochówkiem. Firma świadczy usługi pogrzebowe w całym powiecie świdnickim. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu sprawdzą Państwo, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Świdnica.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Charon

Zakład Pogrzebowy Charon świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe. Stara się dostosować do potrzeb, a także oczekiwań oraz możliwości finansowych każdej Rodziny. Niezwykle odpowiedzialni pracownicy już na samym początku służą pomocą w dopełnieniu niezbędnych formalności w urzędach i innych instytucjach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, rozliczenie za wykonane usługi może odbyć się bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo na stronie internetowej firmy osoby zainteresowane mogą znaleźć wiele rad i wskazówek dotyczących organizacji pogrzebu oraz zapoznać się z ofertą usług zakładu.

Dzięki odpowiednio wykwalifikowanej kadrze oraz flocie specjalistycznych karawanów eksportacja Osoby Zmarłej odbywa się przez całą dobę. Transport wykonywany jest zarówno na terenie Polski, jak i Europy. Wieloletnie doświadczenie i znajomość realiów w poszczególnych krajach pozwala na sprawne dopełnienie koniecznych formalności i sprowadzenie ciała do domu. Zmarły do dnia pogrzebu przebywa w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni. Kompetentni pracownicy przygotowują ciało do pochówku, poprzez wykonanie toalety pośmiertnej oraz tanatokosmetyki. Zakład dysponuje szeroką kolekcją odzieży damskiej i męskiej, a także obuwia oraz dodatków i dewocjonaliów. Pracownicy biura obsługi starannie przygotowują stosowne klepsydry, nekrologi oraz tabliczki na trumnę. Osoba organizująca pogrzeb ma możliwość wyboru trumny na miejscu. Dostępna jest bogata ekspozycja produktów wykonanych z różnych rodzajów drewna, w wielu wzorach i kolorach. W związku z coraz częstszym przygotowywaniem pochówków urnowych zakład zadbał o dostępność specjalnych trumien kremacyjnych oraz ogromny wybór urn drewnianych, kamiennych, metalowych lub ceramicznych.

Szereg formalności, które należy dopełnić w przypadku kremacji, również bierze na siebie zakład. Rodzina może pożegnać Zmarłego w specjalnej kaplicy pożegnalnej, w kameralnym lub w większym gronie. Nieodzownym elementem pogrzebu są kwiaty, które wyrażają miłość, wdzięczność czy też smutek po stracie. Wszelkiego rodzaju wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe wykonują profesjonalni floryści z najwyższej jakości żywych kwiatów. Na miejscu każdy uczestnik ceremonii może złożyć stosowne zamówienie, a także kupić znicze.

bukiet na pogrzeb

Zakład pogrzebowy zajmuje się również szeregiem usług cmentarnych oraz dokonuje fachowych ekshumacji ciała lub szczątków ludzkich wraz z dopełnieniem niezbędnych formalności i pozwoleń. W bogatej ofercie firmy znajdują się różne modele nagrobków oraz akcesoriów nagrobkowych. Istnieje także możliwość zrealizowania indywidualnego zamówienia. Zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów, ponieważ swoją pracę i pomoc Rodzinom traktuje jako misję. Każda uroczystość ostatniego pożegnania realizowana jest zgodnie z planem, a także z ogromną dbałością o szczegóły. Na każdym etapie przygotowań do pogrzebu Osoba Zmarła oraz jej Rodzina traktowane są z największym szacunkiem.

Siedziba zakładu pogrzebowego w Żarowie

Zakład Pogrzebowy „CHARON” mieści się w Żarowie przy ul. Armii Krajowej 60/13. Zaangażowani pracownicy pozostają do dyspozycji każdego dnia przez całą dobę. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład swoim działaniem obejmuje powiat świdnicki w woj. dolnośląskim.