Zakład pogrzebowy w Pobiedziskach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Przykucki, sygnowany nazwiskiem właściciela, charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług. Pan Paweł posiada ponad 35-letnie doświadczenie w branży funeralnej. Dzięki bogatej wiedzy, zdobytej ciężką i sumienną pracą na rzecz Osób Zmarłych, każdy pochówek realizowany jest w sposób kompleksowy, z godnością, szacunkiem i klasą. Priorytetem dla Pana Pawła Przykuckiego jest indywidualne podejście do każdego Klienta, zrozumienie i spełnienie jego potrzeb, oczekiwań i dyspozycji.

Usługi pogrzebowe świadczone przez „Firmę Przykucki”

Zakład Pogrzebowy PRZYKUCKI oferuje Klientom kompleksową organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru, jak również sytuacji finansowej Rodziny. Właściciel każdego dnia, przez całą dobę dokłada wszelkich starań, by każda Rodzina korzystająca z jego usług, mogła doznać chwili spokoju w tych ciężkich chwilach i w spokoju przeżywać żałobę. Kompleksowa pomoc oznacza odciążenie Rodziny na każdym etapie związanym z organizacją pochówku. Wsparcie ze strony pracowników jest natychmiastowe – obejmuje pomoc w wypełnianiu formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS – po wcześniejszym uzyskaniu stosownego upoważnienia ze strony Rodziny. Zakład oferuje Klientom szeroki wybór trumien lub też urn z wysokogatunkowych materiałów. Firma Przykucki pomaga Rodzinom w wypełnieniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu spopielenia zwłok w krematorium. Pan Paweł Przykucki dbając o każdy detal, przygotował okazałą oprawę kwiatową ceremonii, w postaci wieńców i wiązanek. Dzięki wykorzystaniu świeżych kwiatów każda Rodzina będzie mogła cieszyć się trwałą i wyjątkową oprawą florystyczną na grobie bliskiej osoby. By ceremonia była pełna powagi, wzruszeń i pięknych wspomnień, zakład przygotował oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalistów, wraz z nagłośnieniem.

Pogrzeb Pobiedziska – organizowany przez sprawdzoną firmę pogrzebową

Zakład pogrzebowy dysponuje własnym domem pogrzebowym, a także komfortową i dostosowywaną pod potrzeby Klientów salą pożegnań. Posiada również nowoczesną chłodnią dostosowaną do wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych. Firma wyposażona jest w specjalistyczne karawany renomowanych marek, a dzięki całodobowej gotowości ze strony pracowników, każda Rodzina może liczyć na szybką i sprawną eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. W obliczu niewątpliwie bolesnej i nieuniknionej okoliczności personel firmy dokonuje wyprowadzenia zwłok niezależnie od lokalizacji – z domu, szpitala czy też hospicjum. W pomieszczeniach chłodniczych wykwalifikowana obsługa dokonuje szeregu czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Priorytetem dla wszystkich jest przywrócenie schludnego i naturalnego wyglądu Osobie Zmarłej w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Dodatkowo dla uczestników uroczystości ostatniego pożegnania przygotowano eleganckie autokary. Dzięki stale poszerzanej wiedzy i szkoleniom pod okiem fachowców każda Rodzina korzystająca z usług zakładu uzyska pomoc, a także empatię i zrozumienie.

Kontakt do sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Pobiedziskach

Zakład Pogrzebowy prowadzony przez Pana Pawła Przykuckiego zlokalizowany jest w miejscowości Pobiedziska przy ulicy W. Jagiełły 17. Szczegóły możecie Państwo sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Pobiedziska. Firma prowadzi działalność na terenie powiatu poznańskiego, a także gnieźnieńskiego. Właściciel pozostaje do dyspozycji wszystkich Rodzin codziennie – również w niedziele i wszystkie święta – przez całą dobę.