Zakład Pogrzebowy Łubowo – natychmiastowa pomoc związana z pogrzebem

Zakład Pogrzebowy Przykucki charakteryzuje się najwyższą jakością usług, które świadczy w ramach swojej działalności. Właściciel dzięki bogatej wiedzy, zdobytej sumienną pracą na rzecz Osób Zmarłych i ich bliskich jest w stanie pomóc każdej osobie znajdującej się w żałobie. Priorytetem dla właściciela – Pana Pawła Przykuckiego jest indywidualne podejście do każdego Klienta, zrozumienie i spełnienie jego potrzeb i oczekiwań.

Usługi Pogrzebowe i Kominiarskie Paweł Przykucki – kompleksowa pomoc

Zakład Pogrzebowy PRZYKUCKI oferuje:

– kompleksową organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru, jak również sytuacji finansowej Rodziny.

– odciążenie Rodziny na każdym etapie związanym z organizacją pochówku

– pomoc przez całą dobę

– natychmiastowe wsparcie ze strony pracowników, które obejmuje: pomoc w wypełnianiu formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS

– pomoc w wypełnieniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu spopielenia zwłok w krematorium

– szeroki wybór trumien lub też urn z wysokogatunkowych materiałów

– okazałą oprawę kwiatową oraz muzyczną ceremonii

– usługi florystyczne na konkretne zamówienie, kamieniarskie, liternictwo, montaż i demontaż nagrobków oraz ekshumacje.

Zakład Pogrzebowy Przykucki dysponuje domem pogrzebowym oraz dostosowywaną pod potrzeby Klientów salą pożegnań. Posiada nowoczesną chłodnię, a także jest wyposażony w specjalistyczne karawany renomowanych marek.

Organizujesz pogrzeb w Łubowie? – Skontaktuj się z nami

Zakład Pogrzebowy Przykucki, który jest prowadzony przez Pana Pawła Przykuckiego mieści się w Pobiedziskach przy ulicy W. Jagiełły 17.  Firma prowadzi działalność na terenie powiatu poznańskiego, a także gnieźnieńskiego. Właściciel oraz pracownicy pozostają do dyspozycji wszystkich Rodzin pogrążonych w żałobie codziennie – również w niedziele i wszystkie święta – przez całą dobę.