Kilka słów o Zakładzie Usług Pogrzebowych Paweł Przykucki

Od 35 lat na terenie powiatu poznańskiego i gnieźnieńskiego, kompleksowe usługi funeralne świadczy Zakład Pogrzebowy PAWEŁ PRZYKUCKI. Dzięki wieloletniej obecności na rynku funeralnym, bogatej wiedzy i niesłabnącemu zaangażowaniu w misję, jaką jest posługa na rzecz osób zmarłych, każda Rodzina może liczyć na pomoc i niezawodne wsparcie ze strony zakładu. Celem zakładu jest pomoc każdemu, kto doświadczył utraty bliskiej osoby. W tych trudnych chwilach priorytetem jest maksymalne odciążenie Rodziny z przykrych obowiązków, umożliwienie spokojnego przeżycia żałoby, poświęcenia się modlitwie bądź wspomnieniom o ukochanej, utraconej osobie. O uczciwości, sumienności i wielkiej empatii właściciela i jego zaufanych pracowników, świadczą pozytywne opinie regularnie otrzymywane od Rodzin korzystających z usług firmy.

Działalność Zakładu Usług Pogrzebowych Paweł Przykucki

Właściciel Zakładu Usług Pogrzebowych PAWEŁ PRZYKUCKI wraz z zespołem doświadczonych i stałych pracowników, przygotował szereg usług i świadczeń, pozwalających na całościową organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej. Firma świadczy usługi również w miejscowości Pobiedziska w powiecie poznańskimzakłady pogrzebowe Pobiedziska. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka bez względu na charakter planowanej ceremonii czy status finansowy Rodziny. Właściciel stawia na indywidualne podejście do każdego klienta i spełnienie wszystkich jego oczekiwań. Zaangażowany personel firmy wraz z właścicielem wypełnia w imieniu klienta wszystkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, a także występuje o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS.

Firma posiada doskonale wyposażone zaplecze, w którym Rodziny znajdą starannie wyselekcjonowane trumny i urny z materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika czy metal. Dodatkowo, w zakładzie zakupić można wszystkie niezbędne akcesoria funeralne takie jak znicze, krzyże, tabliczki i nekrologi. Oprawa kwiatowa w postaci wieńców, wiązanek i stroików wykonywana jest z wysokiej jakości trwałych i świeżych kwiatów, przez zespół profesjonalnych florystów. Za oprawę muzyczną pełną wzruszeń odpowiadają muzycy, zadbają także o nagłośnienie ceremonii. Firma posiada własny dom pogrzebowy, salę pożegnań i nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, w których dokonywane są czynności z zakresu kosmetyki i toalety pośmiertnej. Dzięki wysokim kwalifikacjom i stałym szkoleniom personel przywraca naturalny, schludny i nienaganny wygląd osobie zmarłej w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i uczestnikami ceremonii. Zakład funkcjonuje całodobowo, ponadto posiada specjalistyczne karawany, dzięki którym możliwe jest dokonanie sprawnej eksportacji osoby zmarłej bez względu na lokalizację czy porę dnia. Firma oferuje przewóz osoby zmarłej na terenie całego kraju w sposób stuprocentowo bezpieczny, zgodny ze wszystkimi wymogami technicznymi i sanitarnymi. W siedzibie zakładu znaleźć można elegancką odzież dla osób zmarłych, w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, co również zapewnia dodatkowy komfort Rodzinie i odciąża ją z przykrych obowiązków, jakim jest poszukiwanie stosownego stroju. Właściciel firmy dokłada wszelkich starań, by każda uroczystość realizowana przez jego zakład była pełna godności, majestatu, a także była dopracowana w każdym calu. O zadowoleniu wielu klientów świadczy wysoka pozycja firmy na wielkopolskim rynku funeralnym i wysoka jakość usług udzielanych przez zakład.

Siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych Paweł Przykucki 

Całościowe i profesjonalne usługi funeralne świadczone są przez Zakład Usług Pogrzebowych PAWEŁ PRZYKUCKI w miejscowości Pobiedziska przy ulicy W. Jagiełły 17. Zakład prowadzi działalność codziennie, niezależnie od pory dnia i nocy. Każda Rodzina pragnąca skorzystać z pomocy personelu, może liczyć na wsparcie we wszystkie dni tygodnia – również w niedziele i święta – całodobowo. Zaangażowanie zespołu firmy jest gwarancją zadowolenia Rodziny i szacunku do osoby zmarłej wyrażonego w najpiękniejszy możliwy sposób. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym zakład świadczy usługi również w miejscowości Kiszkowo – zakłady pogrzebowe Kiszkowo.