Kilka słów o firmie Zakład Pogrzebowy Arkadiusz Szymoniak

Bogata wiedza, wieloletnie doświadczenie, tradycja połączona z innowacyjnym podejściem – to cechy rozpoznawcze firmy Zakład Pogrzebowy ARKADIUSZ SZYMONIAK. Firma świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie powiatu skarżyskiego w województwie świętokrzyskim. Szczegóły sprawdzisz tutaj – zakłady pogrzebowe Skarżysko-Kamienna. Sumienna i rzetelna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, regularnie owocuje pozytywnymi opiniami Klientów, którzy postanowili zaufać właśnie temu zakładowi. Firma kompleksowo niesie pomoc wszystkim ludziom w obliczu bolesnej straty, oferuje wysoką jakość, indywidualne podejście, zrozumienie i przede wszystkim zwyczajną, ludzką życzliwość.

 

Karawany Zakładu Pogrzebowego Arkadiusz Szymoniak

 

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Arkadiusz Szymoniak

Doskonałe przygotowanie, odpowiednie wyposażenie i stale unowocześniana oferta Zakładu Pogrzebowego ARKADIUSZ SZYMONIAK są gwarancją ceremonii wykonanej z najwyższym majestatem, szacunkiem i godnością. Wykwalifikowany personel służy pomocą każdemu, kto znajduje się w potrzebie, niezależnie od światopoglądu, wyznawanej wiary czy sytuacji finansowej. Firma realizuje pochówki dowolnych obrządków, jak również ceremonie świeckie z udziałem mistrza ceremonii pogrzebowych.

  • Trumny i urny, jakie znajdziemy w ofercie

Zakład posiada duże zaplecze trumien wykonanych z wysokiej jakości materiałów – drewna sosnowego, olchowego i dębowego – a także trumny kremacyjne, drewniane i ekologiczne. Urny dostępne w zakładzie wykonane są z materiałów takich jak mosiądz, ceramika, drewno i metal. Każdy produkt pochodzi od poważanych na rynku funeralnym producentów krajowych i zagranicznych.

  • Oprawa kwiatowa i muzyczna

Jeśli chodzi o kwiaty podczas ceremonii, przygotowywane są one w zakładzie przez doświadczonych florystów. Każda Rodzina może być pewna faktu, że kompozycje kwiatowe w postaci wieńców i wiązanek będą świeże, wyjątkowe i okazałe. O muzykę podczas ceremonii zadbają profesjonalni muzycy, co gwarantuje niezapomniany i wzruszający charakter uroczystości.

  • Całodobowy transport Osoby Zmarłej

Całodobowa gotowość pracowników do niesienia pomocy oraz wyposażenie zakładu w nowoczesne i specjalistyczne karawany znacznie poszerza możliwości zespołu. Obsługa zakładu świadczy usługi eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Nieważne, czy zgon nastąpił w domu, szpitalu, hospicjum czy innym miejscu – Rodzina uzyska natychmiastową pomoc. Osoba Zmarła zostanie w sposób sprawny i bezpieczny przewieziona do chłodni. Pomieszczenia chłodnicze, tak jak i samochody będące wyposażeniem zakładu, spełniają wymogi techniczne i sanitarne. Istnieje możliwość skorzystania z usługi transportu Osoby Zmarłej na terenie kraju jak również poza jego granicami, przy współpracy firmy z konsulami i służbami.

  • Pożegnanie z Bliską Osobą

Dodatkowo firma posiada salę pożegnań, która zostaje dostosowana pod życzenie Rodzin. Dlatego pożegnanie Bliskiej Osoby i modlitwa odbywa się w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach. Pracownicy zakładu, dzięki stale pogłębianej wiedzy z zakresu branży funeralnej i tanatokosmetyki, dokonują niezbędnych czynności w celu przywrócenia Zmarłemu nienagannej prezencji w dniu pogrzebu. Schludny i naturalny wygląd zapewnia także odzież dostępna w siedzibie zakładu.

 

Trumna pogrzebowa w kaplicy pożegnań arkadiusz szymoniak

 

Całość usług prezentowanych przez zakład pogrzebowy daje gwarancję ceremonii wykonanej z dbałością o każdy szczegół. Pracownicy działają z uwzględnieniem wszelkich życzeń i dyspozycji ze strony Osoby Zmarłej, Rodziny i pozostałych uczestników uroczystości.

Zakład Pogrzebowy Arkadiusz Szymoniak – teren działania

Działalność Zakładu Pogrzebowego ARKADIUSZ SZYMONIAK obejmuje teren nie tylko województwa świętokrzyskiego, ale również, jeśli zaistnieje taka konieczność, całego kraju. Firma stawia za cel natychmiastowe wsparcie każdego człowieka, który zgłasza się po pomoc. Siedziba zakładu zlokalizowana jest przy alei Piłsudskiego 22A w Skarżysku-Kamiennej. Właściciele i ich zaufani pracownicy, dostępni są całodobowo, każdego dnia – również niedziele i wszystkie święta.

 

Biuro zakładu pogrzebowego arkadiusz szymoniak