Zakład Pogrzebowy Skarżysko-Kamienna rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy STOPA I BOROWIEC w Skarżysku, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe, zapewnia kompleksowe, profesjonalne usługi pogrzebowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczy pomoc na najwyższym poziomie i z poszanowaniem etyki zawodu. W momencie straty bliskiej osoby bardzo ważna jest empatia i zrozumienie. Pracownicy zakładu pełnią posługę na rzecz Osób Zmarłych zapewniając wsparcie bliskim Osoby Zmarłej,  a także uwzględniając ich wszelkie potrzeby.

Zakład Pogrzebowy Stopa i Borowiec Skarżysko

Usługi pogrzebowe w Skarżysku-Kamiennej świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Stopa&Borowiec zapewnia kompleksową pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu bez względu na obrządek wyznaniowy, czy formę pochówku – tradycyjna, kremacja. Pomoc ze strony rzetelnych pracowników obejmuje dopełnienie formalności w szpitalu, urzędach czy w kościele i u zarządcy cmentarza. Dodatkowo po otrzymaniu upoważnienia od Rodziny Osoby Zmarłej mogą pomóc w dokumentacji niezbędnej do otrzymania zasiłku pogrzebowego. Firma Pogrzebowa Stopa i Borowiec pozostawia otwarte drzwi dla każdego człowieka, wyciąga pomocną dłoń i przeprowadza każdego przez cały etap organizacji pochówku. Pracownicy dbają o to, by każdy organizowany pogrzeb był przygotowany z najwyższą starannością i taktem, w atmosferze szacunku i zrozumienia.

Zakład Pogrzebowy Stopa i Borowiec Skarżysko - kremacja, urny kremacyjne

Zakład Pogrzebowy ze Skarżyska zajmuje się transportem Osoby Zmarłej nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra pracowników pozostaje do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Wszystkie chłodnie, gdzie Zmarły oczekuje do dnia pochówku, a także karawany, spełniają wymogi techniczne i sanitarne. Pracownicy prowadzą fachowe doradztwo w zakresie doboru niezbędnych akcesoriów funeralnych, odpowiedniej trumny bądź urny. W zakładzie dostępne są także m.in. krzyże, tabliczki nagrobne czy odzież dla Osoby Zmarłej. Dodatkowo, w zakładzie pogrzebowym w Skarżysku mogą Państwo wybrać kompozycje kwiatowe wykonane przez profesjonalnych florystów. Wyjątkowe wieńce i wiązanki mogą zostać opatrzone odpowiednią szarfą.

Zakład Pogrzebowy Stopa i Borowiec Skarżysko Kamienna - utensylia pogrzebowe

Kontakt do sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Skarżysku-Kamiennej

Zakład Pogrzebowy Stopa i Borowiec w Skarżysku-Kamiennej ma swoje biuro przy ulicy Wiejskiej 12, sprawdź – zakłady pogrzebowe Skarżysko-Kamienna. Powierzając organizację pogrzebu sprawdzonej firmie pogrzebowej, zyskują Państwo pewność, że ceremonia odbędzie się z zachowaniem najwyższych standardów.