Historia firmy Zakład Pogrzebowy Arkadiusz Szymoniak

Nigdy nie jest się w pełni przygotowanym na odejście Bliskiej Osoby. Tej przykrej chwili towarzyszy niewyobrażalny ból, rozpacz i łzy. W tak ciężkich sytuacjach niezwykle ważne jest wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalne usługi funeralne oferowane przez Zakład Pogrzebowy ARKADIUSZ SZYMONIAK są gwarancją stabilności, rzetelności, a także w pełni oddanego szacunku, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i również Rodziny, czy gości ceremonii. To firma z tradycjami, posiadająca wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu branży funeralnej. To właśnie dzięki tej cennej wiedzy każdego dnia, niezmiennie od lat, właściciel wraz z pracownikami wypełniają misję zakładu z dbałością o każdy szczegół i wysoką jakość. Wszyscy zaangażowani w tworzenie firmy dokładają wszelkich starań by każdy, kto potrzebuje pomocy, otrzymał ją natychmiastowo i w pełnym zakresie, z należytym wsparciem i z uwzględnieniem wszelkich potrzeb.

 

Karawan Zakładu Pogrzebowego Arkadiusz Szymoniak

 

Działalność Zakładu Pogrzebowego Arkadiusz Szymoniak

Katalog usług i świadczeń, prezentowany przez Zakład Pogrzebowy ARKADIUSZ SZYMONIAK pozwala na kompleksową organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej. Niezależnie od jej charakteru oraz statusu finansowego Rodziny. Elastyczna oferta w połączeniu z fachowym doradztwem obsługi, pozwala na indywidualne podejście do Klienta i udzielenie mu wyczerpujących informacji w każdym zakresie. Zaangażowani w misję zakładu pracownicy, na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny, mogą wypełnić formalności w szpitalu, urzędzie, kościele czy u zarządcy cmentarza. Ich pomoc obejmuje także dokonanie niezbędnych czynności w celu uzyskania zasiłku pogrzebowego ze stosownych instytucji, takich jak ZUS czy KRUS. W doborze odpowiedniej trumny bądź urny pomagają pracownicy, szkoleni pod okiem fachowców. Produkty ujęte we wszechstronnej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, trumny z drewna olchowego, sosnowego i dębowego, urny z ceramiki, mosiądzu, metalu i drewna. Dostępne są także trumny kremacyjne – ekologiczne i drewniane.

 

Wybór trumien zakład pogrzebowy arkadiusz szymoniak

 

Oferta zawiera także akcesoria funeralne w postaci:

  • zniczy,
  • krzyży,
  • tablic nagrobnych,
  • klepsydr i usługi publikowania nekrologów w lokalnej i ogólnokrajowej prasie.

Za oprawę kwiatową ceremonii pożegnalnej odpowiada zespół doświadczonych florystów. Wykonują oni rozmaite kompozycje kwiatowe w postaci wieńców i wiązanek, zarówno z roślin sztucznych jak i naturalnych. Unikalnego charakteru uroczystości dopełni oprawa muzyczna w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Działalność zakładu i jego wykwalifikowanego personelu obejmuje także całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Niezależnie od podanej przez Rodzinę lokalizacji, pracownicy dojadą pod każdy wskazany adres. Kadra pozostaje w stałej gotowości do pomocy, niezależnie od dnia i godziny. Świadczy usługi transportu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju, a nawet na arenie międzynarodowej, współpracując z konsulami i służbami.

 

Flota karawanów zakładu pogrzebowego arkadiusz szymoniak

 

Specjalistyczne karawany i pomieszczenia chłodnicze, które posiada zakład, spełniają wszelkie surowe wymogi sanitarne i techniczne. Dzięki wielokrotnym szkoleniom obsługa zakładu dokonuje na Osobie Zmarłej niezbędnych czynności z zakresu kosmetyki pośmiertnej. Każdy zabieg przywraca jej schludny i naturalny wygląd w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Właściciel, mając na względzie każdy szczegół, zadbał także o komfortowe sale pożegnań. W takim miejscu Rodzina może w ciszy oddać się modlitwie i wspomnieniom o Osobie Zmarłej.

Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy Arkadiusz Szymoniak

Zakład Pogrzebowy ARKADIUSZ SZYMONIAK zlokalizowany jest w Skarżysku-Kamiennej przy alei Piłsudskiego 22A. Firma od wielu lat niesie pomoc Rodzinom w obliczu bolesnej straty, pozostając do ich dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia. Swoje usługi świadczy również na terenie Legionowa, miejscowości Brzeście oraz Wąchocka. W celu sprawdzenia szczegółów współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym przejdź na podstronę – zakłady pogrzebowe Skarżysko-Kamienna.