Zakład Pogrzebowy w Psarach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Dyszy to firma rodzinna, która ma wieloletnią, bogatą tradycję. Na rynku funeralnym funkcjonuje nieprzerwanie od 1973 roku i świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, w tym krajowy i międzynarodowy transport zwłok. Dodatkowo w 2003 roku poszerzyła działalność o usługi kamieniarskie. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by ostanie pożegnanie było wypełnione taktem, życzliwością i zrozumieniem. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług sprawiają, że zakład pogrzebowy cieszy się zaufaniem wśród mieszkańców Śląska. Działalność firmy w ramach Pogotowia Pogrzebowego w Psarach można sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Psary.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Psarach

Zakład Pogrzebowy DYSZY pomaga Rodzinom pogrążonym w żałobie na każdym etapie organizacji pogrzebu. Na życzenie bliskich Osoby Zmarłej i po stosownym upoważnieniu otrzymanym od nich, zajmie się wszelkimi sprawami formalnymi. Kadra wykwalifikowanych pracowników jest dyspozycyjna przez całą dobę, by móc służyć pomocą i radą w tych wyjątkowo trudnych chwilach.

Zgłoszenia dotyczące transportu zwłok, są przyjmowane całodobowo. Doświadczeni kierowcy natychmiast po otrzymaniu takiego zawiadomienia przewożą Osobę Zmarłą do zakładowej, nowoczesnej chłodni, tam specjaliści przygotowują ją do pochówku poprzez wykonanie profesjonalnej tanatokosmetyki. Zakład pogrzebowy zapewnia usługi w zakresie transportu zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą. W imieniu bliskich pracownicy zajmują się także dopełnieniem wszelkich formalności w urzędach i innych krajowych i zagranicznych instytucjach. Wszystkie procedury związane z przewiezieniem ciała są prowadzone zgodnie z wymogami polskiego prawa oraz prawa kraju, z którego Osoba Zmarła zostanie przewieziona.

Dla pracowników ważne jest omówienie każdego szczegółu pogrzebu, tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania i prośby bliskich Osoby Zmarłej, ponieważ choć bardzo smutny, jest to dla nich szczególny dzień, który wymaga taktu, zrozumienia, godności, a także szacunku. Personel służy fachową radą, jeśli chodzi o wybór dostępnych w siedzibie firmy utensyliów pogrzebowych. Dba także odpowiednią oprawę kwiatową oraz uroczystą oprawę muzyczną. Dodatkowo Dom Pogrzebowy Dyszy umożliwia ostatnie pożegnanie bliskiej osoby w specjalnie to tego przygotowanej, kameralnej sali pożegnań.

Gdzie znajduje się siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Psarach?

Zakład Pogrzebowy Dyszy znajduje się w miejscowości Sączów przy ul. Kościuszki 46a, a także ma oddział w Strzyżowicach przy ul. Szosowej 70. Wszyscy mieszkańcy gminy Psary w momencie straty bliskiej osoby mogą liczyć na pomoc i wsparcie.

Dom Pogrzebowy Dyszy nocą