Zakład Pogrzebowy w Mierzęcicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Dyszy od wielu lat pomaga osobom pogrążonym w żałobie w zorganizowaniu godnej ceremonii pożegnalnej ich bliskich. Świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, a dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu zdobył renomę i zaufanie mieszkańców powiatu będzińskiego na Śląsku. Wraz z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi w całym powiecie będzińskim, zachęcamy do sprawdzenia szczegółów współpracy na podstronie zakłady pogrzebowe Mierzęcice. Dom pogrzebowy funkcjonuje nieprzerwanie od 1973 roku, a dodatkowo w 2003 roku rozpoczął działalność w zakresie usług kamieniarskich.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Mierzęcicach

Zakład Pogrzebowy Dyszy organizuje pogrzeby religijne i świeckie (w różnych tradycjach wyznaniowych), zgodnie z wyznanie Osoby Zmarłej lub życzeniem jej najbliższych. Odpowiednio przygotowani pracownicy zajmują się wszystkimi sprawami formalnymi. Dopełniają w imieniu Rodziny formalności w m.in. w ZUS, a także w kościele i na cmentarzu. Kierowcy dyspozycyjni są całodobowo, każdego dnia, zajmują się transportem ciała ze wskazanego miejsca w Polsce, jak i poza jej granicami. Dopełniają przy tym koniecznych formalności pogrzebowych w urzędach, instytucjach krajowych, a także zagranicznych. Dom Pogrzebowy Dyszy posiada przystosowane do tego specjalistyczne karawany oraz odpowiedzialnych pracowników, gotowych służyć pomocą o każdej porze dnia i nocy.

Na życzenie Rodziny zakład wykona kremację, która jest coraz częściej wybieraną formą pochówku, a następnie zorganizuje pochówek urnowy. Firma posiada również specjalną kaplicę, gdzie Rodzina może w ciszy i skupieniu, w kameralnym gronie pożegnać Osobę Zmarłą. Ponadto dysponuje dużym wyborem trumien i urn na prochy, a dodatkowo zapewnia kompleksową oprawę muzyczną i kwiatową ceremonii. Klienci zakładu mogą liczyć na fachową pomoc przy wyborze odpowiednich kwiatów, wiązanek i wieńców oraz akcesoriów pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy sygnowany nazwiskiem Pana Leszka Dyszy umożliwia kredytowanie pogrzebu w ramach zwrotu zasiłku pogrzebowego z ZUS-u.

Zakład Pogrzebowy Dyszy - wiązanka pogrzebowa, kaplica pożegnań

Siedziba zakładu pogrzebowego, który jest przez nas rekomendowany w Mierzęcicach

Zakład Pogrzebowy Dyszy ma siedzibę w Sączowie przy ulicy Kościuszki 46a oraz w miejscowości Strzyżowice przy ulicy Szosowej 70. Wszyscy mieszkańcy gminy Mierzęcice i całego powiatu będzińskiego w sytuacji śmierci bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodną pomoc ze strony rekomendowanej przez nas firmy funeralnej.