Zakład Pogrzebowy Ożarowice rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy DYSZY posiada wieloletnią, bogatą tradycję funeralną. Z zaangażowaniem i wyjątkową empatią świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu będzińskiego i tarnogórskiego w województwie śląskim. Sprawdź szczegóły działalności firmy w Ożarowicach – zakłady pogrzebowe Ożarowice. Dom Pogrzebowy Dyszy istnieje nieprzerwanie od 1973 roku, a dodatkowo w 2003 roku zaczął świadczyć usługi kamieniarskie. Wieloletnie doświadczenie pozwala na zorganizowanie każdego pogrzebu zgodnie z życzeniem bliskich Osoby Zmarłej, taktownie i na najwyższym poziomie.

Usługi pogrzebowe Ożarowice świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy Dyszy organizuje pogrzeby tradycyjne i kremacje w takim obrządku, jaki był wyznawany przez Zmarłego przed śmiercią. Z roku na rok kremacja zyskuje coraz więcej zwolenników, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zakład zapewnia bezpieczne i sprawne wykonanie usługi w możliwie najniższych cenach. Dom pogrzebowy pomaga na każdym etapie organizacji pogrzebu, zapewniając bliskich Osoby Zmarłej czas i możliwość skupienia się na przeżywanej żałobie. Po otrzymaniu upoważnienia od Rodziny i na ich życzenie kadra zakładu może przejąć na siebie wszelkie formalności pogrzebowe. Nie musicie się Państwo martwić o kwestie urzędowe związane z należnym zasiłkiem pogrzebowym, czy sprawy konieczne do dopełniania w kościele i u zarządcy cmentarza. Firma oferuje także możliwość kredytowania pogrzebu w ramach zwrotu zasiłku pogrzebowego ZUS.

Dom Pogrzebowy Dyszy zapewnia usługi w zakresie transportu zwłok na terenie kraju, jak i za granicą. Po otrzymaniu informacji pracownicy natychmiast przewiozą ciało Zmarłej Osoby z każdego wskazanego miejsca, do nowoczesnej chłodni. Dopełnią przy tym wszystkich formalności w urzędach i instytucjach krajowych oraz zagranicznych zgodnie z wymogami polskiego prawa, a także prawa kraju, z którego będzie sprowadzane ciało. Nowoczesne karawany pogrzebowe, którymi dysponuje firma, posiadają stosowne atesty.

Zakład Pogrzebowy Dyszy - karawany pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Ożarowice posiada własną chłodnię, dzięki temu Osoba Zmarła będzie w godnych warunkach oczekiwać na ostatnie pożegnanie. Pracownicy z zaangażowaniem i szacunkiem dbają o wykonanie profesjonalnej tanatokosmetyki. Ponadto jednym z najważniejszych elementów ceremonii pogrzebowej jest oprawa kwiatowa. Zakład pogrzebowy zapewnia wyjątkowe kompozycje kwiatowe – wieńce, wiązanki czy też stroiki trumienne. Do wyboru jest także wiele modeli trumien i urn.

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Ożarowicach?

Zakład Pogrzebowy Dyszy, rekomendowany przez nas w Ożarowicach mieści się w Sączowie przy ulicy Kościuszki 46a. Dodatkowe drugie biuro znajduje się w odległości kilku kilometrów od Ożarowic, w miejscowości Strzyżowice przy ulicy Szosowej 70. Pracownicy dyspozycyjni są codziennie przez całą dobę, gotowi służyć pomocą i radą w tych trudnych i bolesnych dla bliskich Osoby Zmarłej chwilach.