Godny zaufania Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Północ

Śmierć bliskiej osoby to bardzo trudny moment w życiu każdego człowieka. W tym czasie bardzo ważna jest pomoc organizacyjna ze strony doświadczonych pracowników pogrzebowych. Ze śmiercią nie mamy do czynienia na co dzień, dlatego w tej trudnej sytuacji, możemy zwyczajnie nie wiedzieć, co zrobić. Pracownicy pomogą na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej, do każdego Klienta podejdą indywidualnie i z empatią. Zakład Pogrzebowy Elizjum kompleksowo zajmuje się przygotowaniem każdego pogrzebu. Bez względu na to, czy jest to pogrzeb tradycyjny, urnowy, wyznaniowy, czy świecki. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zgromadzona na przestrzeni lat sprawiają, że Firma Pogrzebowa Elizjum świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie i cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufaniem.

Dom Pogrzebowy Elizjum

Usługi pogrzebowe Warszawa Praga Północ

Dom Pogrzebowy Elizjum świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Począwszy od transportu zwłok, przez pomoc w formalnościach, aż po wykonanie uroczystości na cmentarzu. Zakład pogrzebowy z Pragi Północ zapewnia całodobową pomoc w transporcie Zmarłych do chłodni. Flota profesjonalnych karawanów marki Mercedes, posiadających odpowiednie wyposażenie umożliwia przewóz Zmarłych w sposób bezpieczny i zapewniający poszanowanie godności. W tych trudnych momentach pracownicy  pozostają zawsze do Państwa dyspozycji. Po wstępnym najczęściej telefonicznym ustaleniu szczegółów dojadą pod wskazany adres i przewiozą Osobę Zmarłą do specjalistycznej chłodni, gdzie następnie zostanie przygotowana do ceremonii pogrzebowej. Wszystkie czynności wykonywane są z pełnym poszanowaniem tak, aby godnie pożegnać Zmarłego. Co ważne Zakład Pogrzebowy Elizjum z Warszawy świadczy także usługi międzynarodowego transportu zwłok. Organizuje przewóz ciała drogą morską, lądową i powietrzną z krajów całego świata. Pracownicy zajmują się także kwestiami formalnymi, skompletują dokumenty konieczne do otrzymania zasiłku pogrzebowego, ustalą szczegóły zarówno w kancelarii parafialnej, jak i w administracji cmentarza. W przypadku transportu międzynarodowego także zajmą się wszystkim sprawami koniecznymi do dopełniania zarówno w kraju, w którym nastąpił zgon, jak i w miejscu, w którym będzie organizowany pogrzeb.

W Domu Pogrzebowym Elizjum wybiorą Państwo odpowiednią trumnę lub urnę, wieńce i wiązanki pogrzebowe, a także klepsydry. Asortyment zakładu to też odzież dla Osób Zmarłych, szereg dewocjonaliów, tabliczki na trumnę i wiele innych przedmiotów, które są ważne przy organizacji pogrzebu. Mogą Państwo również liczyć na profesjonalną i wyjątkową oprawę muzyczną uroczystości, która pomaga przejść przez trudy ostatniego pożegnania z bliską osobą.

Urny w Zakładzie Pogrzebowym Elizjum

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Elizjum?

Biuro usług pogrzebowych Elizjum mieści się w dzielnicy Praga Północ przy ul. Targowej 46 w Warszawie – zakłady pogrzebowe Warszawa. Ponadto na tyłach szpitala Praskiego znajduje się chłodnia i kaplica przedpogrzebowa zakładu, gdzie można się pożegnać z bliską Osobą Zmarłą.

Zakład Pogrzebowy Elizjum - biuro