Sprawdzony zakład pogrzebowy z Białołęki

Zakład Pogrzebowy Elizjum oferuje wszechstronną pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej. Zapewnia pełne wsparcie w przygotowaniu ostatniej drogi bliskiej Państwu osoby. Właściciele i zaufani pracownicy wiedzą, jak trudny jest czas po stracie, dlatego do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, z wyrozumiałością i empatią. Bogate doświadczenie i wysokiej jakości usługi sprawiają, że firma funeralna na warszawskiej Białołęce cieszy się nieposzlakowaną opinią i często jest rekomendowana osobom w żałobie, które stoją  przed koniecznością zorganizowania pogrzebu.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Elizjum w Białołęce

Dom Pogrzebowy Elizjum oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie, począwszy od transportu Zmarłego, poprzez przygotowanie ciała do pochówku, aż po wykonanie i obsługę ceremonii pożegnalnej w wybranym przez Państwa obrządku. Elizjum realizuje pogrzeby tradycyjne, katolickie, świeckie, wyznaniowe z udziałem mistrza ceremonii, uroczystości wojskowe oraz pogrzeby dzieci martwourodzonych.

Pogrzeb tradycyjny Warszawa Białołęka

Jest to najczęściej wybierana forma pochówku – zakład pogrzebowy na warszawskiej Białołęce zapewnia organizację godnego i zgodnego z tradycjami pochówku, z zachowaniem powagi i pełnego szacunku do Osoby Zmarłej i jej bliskich. Pogrzeb katolicki charakteryzuje się zachowaniem określonego obrządku w kościele, w domu zmarłego, w kaplicy przedpogrzebowej i na cmentarzu.

Pogrzeb świecki Warszawa Białołęka

Jest to coraz częściej wybierana forma pożegnania Zmarłego. W tym przypadku zamiast księdza czy kapłana istotną rolę odgrywa mistrz świeckich ceremonii. Formalności pozostają bardzo podobne jak w przypadku pogrzebu katolickiego, jednak taka osoba może zostać jedynie pochowana na cmentarzu komunalnym.

Pogrzeb z wojskową asystą honorową na warszawskiej Białołęce

Firma pogrzebowa Elizjum ma wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjątkowych ceremonii pogrzebowych z wojskową asystą honorową.

Pomoc na każdym etapie przygotowania pogrzebu w Białołęce

Pełni empatii i zrozumienia pracownicy zajmą się wszystkimi niezbędnymi do wykonania czynnościami. Ustalą odpowiedni termin w kościele i u zarządcy danego cmentarza, a jeśli pochówek będzie miał charakter kremacji, skompletują konieczną dokumentację i przetransportują Osobę Zmarłą do krematorium. Pomogą w wypełnieniu formalności w urzędach, m.in. tych, związanych z zasiłkiem pogrzebowym. Wszystko, po to, aby odciążyć Państwa w tym trudnym czasie i mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez komplikacji, przy zachowaniu należnych norm i szacunku dla Zmarłego.

Warto zaznaczyć, że zakład dysponuje szerokim zapleczem technicznym. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, aby móc jak najszybciej udzielić pomocy. Świadczą całodobowe usługi przewozu Zmarłych do chłodni. Należące do zakładu karawany spełniają wszystkie wymogi sanitarne umożliwiające przewóz ciała. W przypadku transportu zwłok na znaczne odległości, w tym transportu międzynarodowego, pracownicy wykorzystują samochody wyposażone w specjalną chłodnię. Zakład pogrzebowy organizuje także przewóz ciała z zagranicy drogą morską i powietrzną.

Elizjum dysponuje szeroką ofertą utensyliów pogrzebowych w klasycznych i nowoczesnych wzorach. Na miejscu wybiorą Państwo odpowiednią urną lub trumnę, odzież dla Osoby Zmarłej, tabliczkę, klepsydry, dewocjonalia. Mogą Państwo także skorzystać z pomocy w przygotowaniu oprawy kwiatowej i wyjątkowej oprawy muzycznej.

Zakład Pogrzebowy Elizjum na warszawskiej Białołęce – kontakt

Główne biuro Zakładu Pogrzebowego Elizjum, w którym mogą Państwo dopełnić wszelkich formalności, znajduje się przy ul. Radzymińskiej 163 w Warszawiezakłady pogrzebowe Warszawa. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym zakład zajmuje się wykonywaniem usług na terenie dzielnicy Białołęka.

Zakład Pogrzebowy Elizjum - usługi pogrzebowe Białołęka