Historia Zakładu Pogrzebowego Elizjum w Warszawie

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych na terenie Warszawy – zakłady pogrzebowe Warszawa. Moment, w którym odchodzi Bliska Osoba, to bardzo trudny czas, w którym każde nawet najprostsze czynności mogą sprawiać problem. Dlatego zakład zapewnia Państwu profesjonalne wsparcie na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. Pracownicy pomogą zarówno w kwestii formalnej, jak i organizacyjnej, dopełnią wszelkich formalności w urzędach, administracji cmentarza, czy kancelarii parafialnej. Skompletują odpowiednie dokumenty, niezbędne podczas starania się o zasiłek pogrzebowy. Firma zajmuje się organizacją ceremonii w każdym obrządku wybranym przez Rodzinę, są to ceremonie zarówno wyznaniowe, jak i świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii. Priorytetem dla kadry pracowniczej jest organizacja ceremonii z poszanowaniem godności Osoby Zmarłej i całej Rodziny.

Zakład Pogrzebowy Elizjum Warszawa Kadra

Oferta oraz zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Elizjum w Warszawie

Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego ELIZJUM, możecie być Państwo pewni, że zgromadzona przez lata wiedza oraz doświadczenie to gwarancja usług świadczonych na wysokim poziomie. Firma zajmuje się organizacją pochówków tradycyjnych, jak i urnowych. Pogrzeb tradycyjny to nadal najczęściej wybierana forma w naszym kraju, pracownicy zajmą się zorganizowaniem ceremonii z zachowaniem wszelkich elementów tradycji. Pochówek urnowy, czyli poprzedzony kremacją znajduje poparcie u coraz to większej liczby osób. Decydując się na tę formę, nie pozostaniecie Państwo sami z kwestiami organizacyjnymi. Pracownicy posiadają doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju pochówków, zapoznają  Państwa z obowiązującymi procedurami oraz przeprowadzą krok po kroku przez cały etap przygotowań. Zakład Pogrzebowy ELIZJUM zajmuje się również organizacją pogrzebów dzieci martwo-urodzonych. Pracownicy zadbają o uroczystą ceremonię, która umożliwi rodzicom spokojne pożegnanie. Transport osób zmarłych do chłodni odbywa się przez całą dobę, pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia oraz ustaleniu wstępnych informacji dojadą pod wskazany adres. Odbiór Osoby Zmarłej odbędzie się z każdego, wskazanego przez Państwa miejsca, niezależnie czy jest to dom prywatny, dom opieki, hospicjum, czy szpital. Profesjonalna oraz spełniająca wszelkie wymogi sanepidu, flota karawanów umożliwia także wykonanie transportu międzynarodowego. Zakład wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale dba o poszerzanie zaplecza technicznego, które ma ogromny wpływ na ilość oraz jakość świadczonych usług. Równie ważną kwestią jest szeroki wybór akcesoriów funeralnych, właścicielka Pani Sylwia Siwczyk dba o swoją firmę również pod tym kątem, tak, by każda Rodzina mogła dokonać satysfakcjonującego wyboru akcesoriów pogrzebowych na miejscu, w biurze firmy. Misją zakładu jest wsparcie oraz pomoc w tych trudnych chwilach, dlatego już podczas pierwszej rozmowy z Rodziną pracownicy starają się ustalić jak najwięcej szczegółów, tak, by w kolejnych dniach nie niepokoić Najbliższych, a umożliwić spokojne przeżywanie żałoby. Oferta zawsze zostaje dostosowana do indywidualnych oczekiwań Klienta oraz do możliwości finansowych, istnieje również możliwość finansowania pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego.

Oprawa florystyczna ceremonii zakład pogrzebowy elizjum warszawa

W ofercie Zakładu Pogrzebowego ELIZJUM znajdziecie Państwo szereg akcesoriów pogrzebowych. Bogaty wybór trumien i urn wykonanych z różnych tworzyw sprawia, że każdy może dokonać wyboru zgodnie ze swoim poczuciem estetyki. W asortymencie znajduje się również odzież dla osób zmarłych, wybór pozwala na skompletowanie skromnego, ale pełnego elegancji ubioru. Jeżeli takie będzie życzenie Rodziny, pracownicy zajmą się przygotowaniem oraz dystrybucją klepsydr, informujących o śmierci danej osoby. Odpowiednikiem tradycyjnej formy, jest e-klepsydra, za której pomocą możecie Państwo stworzyć elektroniczną klepsydrę, która następnie zostanie przesłana do znajomych. Firma zadba również o jakże ważną podczas ceremonii oprawę florystyczną i muzyczną, zarówno jedna, jak i druga podnosi powagę i nadaje niepowtarzalny charakter uroczystości. Kwiaty są nieodzownym elementem każdego pożegnania to wyraz szacunku, czy sympatii. Zakład posiada w swojej ofercie wieńce, wiązanki pogrzebowe, stroiki na trumnę bądź urnę, oraz bukiety okolicznościowe. Każda kompozycja zostaje przygotowana zgodnie z oczekiwaniami oraz sugestiami osoby zamawiającej. Ułatwieniem jest skorzystanie z gotowego katalogu proponowanych form, gdzie możecie Państwo wybierać zarówno w rodzaju samej kompozycji, jak i w kwestii rodzaju kwiatów. Cała oprawa florystyczna zostaje przygotowana w kwiaciarni, która znajduje się przy domu pogrzebowym firmy. Wieńce wykonywane są z wykorzystaniem floretów lub podkładów z żywych gałązek drzew iglastych. Drugim elementem zadbania o podniosły charakter jest oprawa muzyczna, tutaj możecie Państwo liczyć na wykorzystanie przenośnych organów oraz skrzypiec. Zakład zajmuje się organizacją ceremonii na każdym z warszawskich cmentarzy. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia, niezależnie od pory dnia, całodobowy dyżur telefoniczny umożliwia stały kontakt z pracownikiem firmy.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Elizjum

Główne biuro firmy, w którym mogą Państwo dopełnić niezbędnych formalności, znajduje się przy ul. Radzymińskiej 163 w Warszawie, wszystkie szczegóły można ustalać w godzinach pracy biura tj. od godziny 9 do godziny 15:30. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym zakład zajmuje się wykonywaniem usług na terenie dzielnicy Targówek – zakłady pogrzebowe Warszawa Targówek.

 

Ceremonia Pożegnania Zakład Pogrzebowy ELizjum Warszawa