Zakład Pogrzebowy w Markach – kompleksowa pomoc od 1991 roku

Zakład Pogrzebowy Charon z siedzibą w Markach służy całodobową, kompleksową pomocą w sprawach pogrzebu od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza wpływają na wysoką jakość świadczonych usług pogrzebowych. Właściciele oraz zaufana kadra pracowników służą pomocą w każdej chwili, w której Państwo tego potrzebują. Wyróżniają się empatią, wyrozumiałością i niebywałym zaangażowaniem.

Zakład Pogrzebpwy Charon - pracownicy umieszczający trumnę w karawanie pogrzebowym

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe Marki

Dom Pogrzebowy Charon na Państwa życzenie pomoże w każdej sprawie związanej z pogrzebem, począwszy od przewiezienia zwłok, aż po obsługę pogrzebu na cmentarzu i dopełnienie wszystkich formalności. Do kompleksowych usług świadczonych przez firmę pogrzebową z Marek można zaliczyć:

Pomoc w dopełnieniu formalności na cmentarzu i w kościele

Naturalne jest, że bliscy Osoby Zmarłej po stracie często nie mają głowy do wypełnienia formalności związanych z organizacją pogrzebu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Zakład Pogrzebowy Charon pomaga we wszystkich tych kwestiach. Może reprezentować Rodzinę u zarządcy cmentarza i w kancelarii parafii i ustalić tam wszystkie niezbędne kwestie. Co warto podkreślić, dom pogrzebowy w Markach organizuje nie tylko katolickie pogrzeby tradycyjne, ale też uroczystości świeckie z udziałem mistrza ceremonii i pogrzeby innych wyznań.

Całodobowa eksportacja Zmarłych

Pierwszą rzeczą, jaka wiąże się z organizacją pogrzebu, jest transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do chłodni zakładu pogrzebowego. Ze względu na specyfikę działalności Charon zapewnia usługę transportu przez całą dobę. Po zgłoszeniu pogrzebu pracownik terenowy zajmuje się przewiezieniem ciała do chłodni zakładu. Tam pracownicy odpowiedzialni za wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej zajmują się przygotowaniem ciała do ostatniego pożegnania z najbliższymi. W przypadku decyzji o kremacji zakład pogrzebowy przewozi ciało do krematorium, gdzie przed procesem spopielenia może odbyć się ostatnie pożegnanie. Po kremacji pracownicy odbierają urnę z prochami, która w zakładzie oczekuje do czasu ceremonii.

Karawany pogrzebowe należące do Zakładu Pogrzebowego Charon Marki

Przygotowanie pogrzebu

Przygotowanie pogrzebu wiąże się z wieloma etapami, jednym z nich jest wybór odpowiedniej trumny czy też urny, oraz wieńców. Wszystkie z tych rzeczy można wybrać i kupić w siedzibie zakładu pogrzebowego w Markach, szczegóły sprawdzą Państwo, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Marki. Ponadto pracownicy odpowiadają za przygotowanie i drukowanie klepsydr, a także na życzenie bliskich zamawiają nekrologi w prasie.

Innymi ważnymi usługami, jakie zapewnia Zakład Pogrzebowy Charon są: wykonanie ekshumacji, przewóz uczestników pogrzebu, transport dla księdza, oprawa muzyczna pogrzebu, prace kamieniarskie.

Zakład Pogrzebowy Charon Marki - karawan pogrzebowy, pogrzeb na cmentarzu

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Charon w Markach?

Zakład Pogrzebowy Charon znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 141. W celu zgłoszenia transportu zwłok można także kontaktować się telefonicznie codziennie przez całą dobę.