Zakład Pogrzebowy w Ząbkach – kompleksowa pomoc

Zakład Pogrzebowy CHARON zajmuje się pomocą i wsparciem w każdej sprawie dotyczącej pogrzebu. Właściciele i pracownicy ze zrozumieniem i ogromnym wyczuciem pomagają Rodzinie, która przechodzi przez trudny czas po stracie. Starają się, aby ceremonia pogrzebu była wykonana z taktem i przepełniona szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego bliskich. Zakład pogrzebowy organizuje pogrzeby w każdym obrządku wyznaniowym oraz w tradycji świeckiej.

Karawany pogrzebowe - Zakład Pogrzebowy Charon Marki

Usługi pogrzebowe Ząbki – pomoc ze strony Zakładu pogrzebowego Charon

Zakład Pogrzebowy Charon dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu oferuje szeroką i elastyczną ofertę usług, które dostosowane są do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Firma na lokalnym rynku działa od 1991 roku. Zaangażowana kadra pomaga we wszystkich sprawach, począwszy od dopełnienia formalności w urzędach i innych instytucjach. Pracownicy mogą także dojechać pod wskazany adres, jeśli wymaga tego sytuacja. Czasem osoba organizująca pogrzeb nie jest w stanie przebrnąć przez wszystkie skomplikowane procedury, wtedy godny zaufania pracownik może pomóc na miejscu lub wyręczyć Klienta w wypełnieniu tych spraw.

Dzięki posiadaniu specjalistycznych karawanów transport ciała odbywa się całodobowo. Profesjonalni pracownicy wykonują toaletę pośmiertną i tanatokosmetykę z szacunkiem do Osoby Zmarłej. Pracownicy biura obsługi redagują stosowne klepsydry, a także mogą zamówić nekrologi w prasie. Zakład posiada własną chłodnię, rozbudowane zaplecze techniczne oraz ogromny wybór akcesoriów pogrzebowych, przede wszystkim trumien i urn na prochy. Każdy uczestnik uroczystości może zamówić spersonalizowany bukiet, wiązankę czy wieniec z najwyższej jakości kwiatów.

Aby ceremonia miała niepowtarzalny i podniosły charakter Firma Charon zapewnia oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Firma zajmuje się również usługami kamieniarskimi, a także wykonuje ekshumacje.

Usługi Pogrzebowe Charon Marki - namiot pogrzebowy

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Charon Ząbki

Zakład Pogrzebowy Charon świadczy wysokiej jakości usługi pogrzebowe przez całą dobę – działa na terenie Ząbek natomiast jego główna siedziba znajduje się w Markach. Adres biura: ul. Piłsudskiego 141, Marki – sprawdź zakłady pogrzebowe Marki. Na miejscu pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, można też wcześniej skontaktować się telefonicznie, aby omówić szczegóły.