Godny zaufania zakład pogrzebowy w Kobyłce

Zakład Pogrzebowy CHARON świadczy kompleksową pomoc w sprawie pogrzebu od 1991 roku. Właścicielami zakładu są Państwo Irena i Andrzej Krajewscy, którzy dbają o rozwój firmy i zapewniają usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Stale poszerzają asortyment, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, w przypadku braku możliwości dojazdu do biura, formalności mogą zostać dopełnione w domu Klienta.

Zakład Pogrzebowy Charon Marki - karawany pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe Charon w Kobyłce

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Charon z empatią i wyrozumiałością pomagają przejść trudne chwile po stracie bliskiej osoby. Pomagają w każdej sprawie związanej z organizacją pogrzebu, doskonale zdając sobie sprawę, że nie każda osoba w takiej sytuacji jest w stanie poradzić sobie z wypełnieniem formalności i przygotowaniem ceremonii. Na życzenie Klienta i w jego imieniu ustalają wszystkie kwestie w kościele, w którym odbędzie się msza pogrzebowa i u zarządcy cmentarza. Charon zapewnia przygotowanie ceremonii pogrzebowych w obrządku katolickim, innych wyznań, a także świeckich, które może poprowadzić mistrz ceremonii.

Pracownicy terenowi przez całą dobę pozostają do dyspozycji, gotowi świadczyć usługę transportu zwłok o każdej porze. Po ustaleniu szczegółów z osobą zgłaszającą odbierają ciało ze wskazanego miejsca i przewożą je do chłodni, gdzie w kolejnych etapach przygotowywane jest do uroczystości ostatniego pożegnania. Pracownicy doświadczeni w zakresie tanatokosmetyki, wykonują zabiegi toalety i kosmetyki pośmiertnej oraz pomagają w wybraniu odpowiedniego stroju. W przypadku kremacji przewożą ciało do krematorium, a po procesie spopielenie odbierają prochy w wybranej przez Rodzinę urnie.

W biurze zakładu pogrzebowego w Markach można wybrać odpowiednią trumnę, urnę, odzież dla Osoby Zmarłej, wieńce, wiązanki, dewocjonalia. Firma pogrzebowa w Kobyłce dba także o zapewnienie wyjątkowej oprawy muzycznej, która jest nieodłącznym elementem tej smutnej uroczystości.

Zakład Pogrzebowy Charon - trumna z oprawą kwiatową

Ponadto CHARON oferuje przewóz uczestników pogrzebu we wskazane miejsca – do kościoła, na cmentarz, na miejsce stypy, a także zapewnia transport dla księdza. Dużym ułatwieniem dla osób organizujących pogrzeb jest także możliwość skredytowania kosztów pogrzebu.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Charon

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Charon znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 141 w Markach – zakłady pogrzebowe Marki. W celu zgłoszenia transportu zwłok można przyjechać do biura lub skontaktować się telefonicznie z pracownikiem firmy.