Zakład Pogrzebowy Amabilis – profesjonalna pomoc w sprawie pogrzebu

Zakład Pogrzebowy AMABILIS ma wieloletnie doświadczeniem w branży pogrzebowej. Firma kładzie nacisk na wysoką jakość i różnorodność świadczonych usług, zapewnia profesjonalne wsparcie na każdym etapie przygotowań do ceremonii pogrzebowej. Cechuje ją indywidualne podejście do klienta, priorytetowe uwzględnianie oczekiwań oraz spokojne i staranne przygotowanie oferty.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Amabilis w dzielnicy Warszawa Śródmieście

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Amabilis obejmuje kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej, zarówno wyznaniowej, jak i świeckiej. Firma zajmuje się również tradycyjnymi pochówkami oraz kremacjami, zapewniając szacunek dla zmarłego, a także konkurencyjne ceny. Kadra firmy podejmuje wszelkie formalności, w tym m.in. zasiłek pogrzebowy. Dodatkowo oferuje transport międzynarodowy, dzięki posiadaniu specjalnych, spełniających wszystkie normy sanitarne karawanów pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy Amabilis wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiając bezgotówkowe rozliczenia kosztów pogrzebu za pośrednictwem zasiłku pogrzebowego. Firma pogrzebowa „Amabilis” z Warszawy oferuje także szeroki wybór urn, trumien, nekrologów, klepsydr, oraz oprawy florystycznej. Współpraca z profesjonalną firmą kamieniarską pozwala również na prezentację wysokiej jakości nagrobków.

Pozostałe usługi świadczone przez firmę:

– szeroki wybór urn wykonanych z różnych tworzyw: drewniane, kamienne, metalowe, kompozytowe, miedziane i mosiężne, z brązu oraz dziecięce;

– szeroki wybór trumien – w wielu wzorach i z różnych materiałów wykonania;

– pracownicy zadbają o przygotowanie nekrologów i klepsydr, które zawierają podstawowe informacje o pogrzebie;

– oprawa florystyczna, na którą składają się: wieńce, wiązanki, stroiki na trumnę, urnę oraz bukiety okolicznościowe. Każda kompozycja zostaje przygotowana starannie i zgodnie z życzeniem osoby zamawiającej;

– zakład współpracuje z profesjonalną firmą kamieniarską, która może pochwalić się bogatym doświadczeniem, taka współpraca umożliwia zaprezentowanie klientom wysokiej jakości nagrobków występujących w różnych wzorach i kolorach.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy Warszawa Śródmieście

Siedziba Zakładu Pogrzebowego „Amabilis „znajduje się w Warszawie przy ul. Komandosów 14. W celu ustalenia szczegółów uroczystości pogrzebowe zapraszamy do siedziby firmy. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia tygodnia, przez całą dobę. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi na terenie Warszawa Śródmieście.