Misja Zakładu Pogrzebowego Amabilis

Zakład Pogrzebowy AMABILIS posiada wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej. Od początku istnienia właściciel firmy Pan Krystian Pieniak dba zarówno o jakość, jak i ilość świadczonych usług. Korzystając z usług tej firmy, możecie być Państwo pewni, że pracownicy w sposób profesjonalny przeprowadzą Państwa przez każdy etap przygotowania ceremonii pogrzebowej. Zakład cieszy się opinią firmy rzetelnej, której zaufało już wiele Rodzin. Jednym z kluczy do sukcesu jest ogromne zaangażowanie oraz sumienność, z jaką wykonywane są poszczególne obowiązki. Dodatkowym atutem firmy jest indywidualne podejście do klienta. Priorytetowe jest spokojne i uważne przygotowanie oferty zgodnie z oczekiwaniami najbliższych. Firma świadczy usługi na terenie dzielnicy Rembertów w Warszawie, zachęcamy do sprawdzenia zakłady pogrzebowe Warszawa.

Oferta oraz usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Amabilis

Kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowej to główna usługa, jaką świadczy Zakład Pogrzebowy AMABILIS. Firma zajmuje się przygotowaniem każdego rodzaju pochówków zarówno wyznaniowych, jak i świeckich z udziałem mistrza ceremonii. Pracownicy zajmą się przygotowaniem zarówno pochówku tradycyjnego, jak i urnowego poprzedzonego spopieleniem ciała Osoby Zmarłej. Kremacje wykonywane są z poszanowaniem Osoby Zmarłej, w pełni bezpiecznie, na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Profesjonalna i doświadczona kadra dopełni w Państwa imieniu wszystkich formalności. Jeśli takie jest życzenie Rodziny, pracownicy w Państwa imieniu przygotują dokumenty i wnioski związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS, WBE, MSWiA. Zajmą się również ustaleniami w administracji cmentarza, czy kancelarii parafialnej. Każda oferta zostaje skrupulatnie przygotowana również pod kątem możliwości finansowych Rodziny. Transport osób zmarłych do chłodni odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, niezależnie od tego gdzie znajduj się bliska Państwu osoba tj. dom prywatny, hospicjum, szpital czy dom opieki, pracownicy dojadą pod wskazany adres. Specjalistyczne i spełniające wszelkie wymogi sanepidu, karawany umożliwiają również organizację transportu międzynarodowego.

 

 

Pracownicy na życzenie najbliższych dokonają odbioru trumny, bądź urny z lotniska CARGO WARSZAWA. Właściciel, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwił bezgotówkowe rozliczenia kosztów pogrzebu, w ramach zasiłku pogrzebowego. Dla właściciela równie ważną kwestią jest zaopatrzenie firmy w niezbędne akcesoria pogrzebowe. Pełna dostępność sprawia, że Rodzina nie musi martwić się o podstawowe kwestie i na miejscu, w biurze firmy może dokonać wyboru.

W ofercie znajdują się:

– szeroki wybór urn wykonanych z różnych tworzyw: drewniane, kamienne, metalowe, kompozytowe, miedziane i mosiężne, z  brązu oraz dziecięce. To właśnie ta różnorodność zapewnia komfortową możliwość wyboru.

– wiele wzorów trumien dębowych, sosnowych wykonanych z topoli czy brzozy, znajdziecie Państwo również trumny metalizowane czy kremacyjne.

– pracownicy zadbają o przygotowanie nekrologów i klepsydr, które zawierają podstawowe informacje o pogrzebie.

– oprawa florystyczna, na którą składają się: wieńce, wiązanki, stroiki na trumnę, urnę oraz bukiety okolicznościowe. Każda kompozycja zostaje przygotowana starannie i zgodnie z życzeniem osoby zamawiającej.

– zakład współpracuje z profesjonalną firmą kamieniarską, która może pochwalić się bogatym doświadczeniem, taka współpraca umożliwia zaprezentowanie klientom wysokiej jakości nagrobków występujących w różnych wzorach i kolorach.

Decydując się na usługi Zakładu Pogrzebowego AMABILIS możecie być Państwo pewni, że otrzymacie pełne i kompleksowe wsparcie. Pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomogą w podjęciu każdej decyzji oraz zadbają o Państwa komfort podczas wizyty w siedzibie firmy. Już podczas pierwszej rozmowy postarają się ustalić jak najwięcej informacji tak, by w późniejszych dniach nie niepokoić Państwa, a umożliwić spokojne przeżywanie żałoby.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym AMABILIS

Główna siedziba firmy, w której mogą Państwo dopełnić wszelkich formalności związanych z przygotowaniem pochówku, znajduje się w Warszawie przy ul. Komandosów 14. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia tygodnia, przez całą dobę. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma świadczy usługi na terenie warszawskiej dzielnicy Rembertów – zakłady pogrzebowe Warszawa Rembertów.