Zakład Pogrzebowy Warszawa Wola należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Amabilis świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na Woli i w innych dzielnicach Warszawy, sprawdź zakłady pogrzebowe Warszawa. Każdy Klient może liczyć na pełen zakres usług, począwszy od odebrania ciała ze wskazanego miejsca, aż po dobranie odpowiednich dekoracji kwiatowych i dewocjonaliów niezbędnych do realizacji godnego pochówku. Firma pogrzebowa Amabilis ma wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej, zaufani pracownicy wiedzą, jak ważny jest każdy szczegół związany z organizacją pogrzebu, dlatego służą wszelką pomocą i dbają o każdy detal.

Usługi pogrzebowe Warszawa Wola – godne pożegnanie bliskiej osoby

Zakład Pogrzebowy Amabilis na Woli towarzyszy bliskim Osoby Zmarłej w trudnych chwilach po stracie. Pracownicy zakładu dokładają wszelkich starań, aby każdy pogrzeb odbył się w sposób godny, z poszanowaniem Osoby Zmarłej i uczuć jej najbliższych. Zdają sobie sprawę, że nie wszystkie osoby zajmujące się organizacją pogrzebu mogą czuć się na siłach, aby dopełnić wszystkich formalności, dlatego pomagają na każdym etapie organizacji ceremonii. Po otrzymaniu stosownego upoważnienia pomogą w wypełnieniu formalności urzędowych m.in. tych związanych z otrzymaniem zasiłku pogrzebowego czy też innych należnych świadczeń. Ustalą także wszystkie ważne kwestie w kancelarii parafialnej i u zarządcy danego cmentarza.

Kremacja w Warszawie

Amabilis zajmuje się organizacją uroczystości pogrzebowych w każdym obrządku: katolickim, prawosławnym, świeckim, a także charakterystycznym dla innych wyznań zarówno w formie tradycyjnej, jak i poprzedzonej kremacją. W przypadku podjęcia decyzji o kremacji warto skorzystać z usług rekomendowanego przez nas zakładu, który ma wieloletnie doświadczenie w tej kwestii. Zakład pogrzebowy Amabilis uzyskał wszelkie niezbędne pozwolenia do wykonywania kremacji, a także posiada niezbędną infrastrukturę. Dysponuje także szerokim wyborem eleganckich urn pogrzebowych, które można wybrać w siedzibie firmy.

Transport zwłok Warszawa Wola

Po otrzymaniu zgłoszenia pracownicy zajmują się przewiezieniem Osoby Zmarłej do chłodni. Jeśli osoba zmarła poza granicami naszego kraju, a Rodzina pragnie zorganizować pochówek w Polsce, rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy zapewni profesjonalny i sprawny międzynarodowy transport ciała. Dysponuje flotą specjalistycznych karawanów oraz odpowiedzialnych pracowników, którzy biorą na swoje barki również skompletowanie odpowiedniej dokumentacji oraz kontakt z odpowiednimi placówkami spoza granic Polski. Dopełnią wszelkich formalności administracyjnych, cmentarnych i ubezpieczeniowych związanych ze sprowadzeniem Osoby Zmarłej z zagranicy.

Tak jak już wspomnieliśmy, zakład pogrzebowy na warszawskiej Woli dba o wszystkie szczegóły realizowanego pogrzebu. Zapewnia wyjątkową oprawę kwiatową, która jest wyrazem szacunku do Osoby Zmarłej i nieodłączną częścią uroczystości ostatniego pożegnania. Wiązanki, stroiki na trumnę, stroiki do urn i inne kompozycje mogą zostać dostarczane bezpośrednio na uroczystość.

Gdzie znajduje się siedziba godnego zaufania zakładu pogrzebowego w dzielnicy Wola?

Wszyscy mieszkańcy dzielnicy Wola w Warszawie w momencie straty bliskiej osoby, mogą liczyć na pomoc i wsparcie ze strony Firmy Pogrzebowej Amabilis. Główna siedziba zakładu pogrzebowego znajduje się przy ulicy Komandosów 14 w Warszawie. Amabilis ma też 3 filie na terenie Warszawy, przy ulicy Tamka 22/24, Fieldorfa 49 i Zegadłowicza 1.