Godny zaufania zakład pogrzebowy w Dąbrowie Tarnowskiej

Zakład Pogrzebowy Derus świadczy pomoc w organizacji pogrzebów od 1986 roku. To pierwsza prywatna firma pogrzebowa w Tarnowie, która w połowie lat 90. rozszerzyła działalność, tworząc oddział w Dąbrowie Tarnowskiej, o szczegółach działalności filii możecie Państwo przeczytać na podstronie zakłady pogrzebowe Dąbrowa Tarnowska. Założycielami tej rodzinnej firmy funeralnej są bracia – Pan Andrzej i Pan Wiesław, stąd nazwa – A&W DERUS. Obecnie zakład pogrzebowy prowadzi Pan Andrzej z żoną i córką oraz z pomocą zaufanych pracowników. Wieloletnia tradycja rodzinna, doświadczenie i zaangażowanie w codzienną posługę na rzecz Zmarłych i ich Rodzin wpływają na zaufanie i słowa wdzięczności otrzymywane od Rodzin, które skorzystały z pomocy zakładu.

Zarówno właściciele, jak i pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia pożegnalna odbyła się zgodnie z oczekiwaniami bliskich Osoby Zmarłej.

Karawany i pracownicy przy Domu Pogrzebowym Derus

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe Dąbrowa Tarnowska

Zakład Pogrzebowy Derus już od kilku dekad zapewnia najwyższej jakości, kompleksowe usługi pogrzebowe. Od początku działalności specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok z całego świata. Obecnie jako jedyny zakład w regionie posiada własną kaplicę przedpogrzebową, gdzie Rodzina może czuwać przy Zmarłym. W kaplicy mogą odbywać się ceremonie w obrządku wyznawanym przez Zmarłego lub też uroczystości świeckie, jeśli nie wyznawał żadnej wiary. Przy Domu Pogrzebowym Derus w Dąbrowie Tarnowskiej działa także prywatne prosektorium, które jest wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Zakład ponadto dysponuje nowoczesną chłodnią z zapleczem sanitarnym.

Kaplica przedpogrzebowa w Zakładzie Pogrzebowym Derus

Wykwalifikowani pracownicy organizują transport zwłok natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Po odbiorze ciała z domu prywatnego, domu opieki, szpitala, hospicjum czy innego wskazanego miejsca, bliska Państwu osoba będzie oczekiwać w godnych warunkach do dnia pogrzebu. Specjaliści wykwalifikowani w zakresie toalety i kosmetyki pośmiertnej, a także balsamacji przygotują ciało do pochówku z największą starannością, godnością i szacunkiem. Międzynarodowy transport zwłok najczęściej odbywa się drogą lądową przy wykorzystaniu nowoczesnych karawanów, ale gdy zachodzi taka potrzeba, może być również zrealizowany drogą powietrzną lub morską.

Pracownicy pomagają również we wszystkich sprawach organizacyjnych i formalnych, które należy dopełnić przed pogrzebem m.in. w urzędach, kościele czy w administracji cmentarza. Klienci mogą być także spokojni o oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości, o którą zadba Zakład Usług Pogrzebowych Derus.  W siedzibie firmy znajduje się także wiele akcesoriów pogrzebowych – trumny, urny, a także inne niezbędne utensylia. Dodatkowo odpowiadając na potrzeby, w ostatnich latach firma wprowadziła możliwość transmisji online z pogrzebu.

Gdzie znajduje się zakład pogrzebowy Derus?

Zakład Pogrzebowy Derus mieści się w Dąbrowie Tarnowskiej przy ulicy szpitalnej 1B. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia tygodnia, starają się pomóc w każdej kwestii związanej z pogrzebem i ulżyć w cierpieniu każdej osobie, która zwróci się o pomoc.

Zakład Pogrzebowy Derus w Dąbrowie Tarnowskiej Biuro