fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy DERUS Dąbrowa Tarnowska

ul. Szpitalna 1B, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

801 12 12 12

14 642 46 71

Kadra Zakładu Pogrzebowego Derus dba o to, aby każdy obsługiwany pogrzeb był na najwyższym poziomie.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Dąbrowie Tarnowskiej

Jeśli jesteś mieszkańcem Dąbrowy Tarnowskiej lub powiatu dąbrowskiego i potrzebujesz pomocy w organizacji pogrzebu bliskiej osoby, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w organizacji ceremonii ostatniego pożegnania, zadbamy, aby ten czas był dla Ciebie jak najmniej dotkliwy. We współpracy z godnym zaufania zakładem pogrzebowym z Twojej najbliższej okolicy zorganizujemy transport zwłok, zajmiemy się wszystkimi formalnościami, podpowiemy, jakie kroki należy podjąć, ale ceremonia pogrzebowa obyła się taktownie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz z ostatnią wolą Osoby Zmarłej.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe w Dąbrowie Tarnowskiej

Zakład pogrzebowy z Dąbrowy Tarnowskiej, z którym podjęliśmy współpracę, bez wątpienia wyróżnia się na lokalnym rynku funeralnym. Kadra ma wieloletnie doświadczenie, a co za tym idzie ogromną wiedzę, niezbędną między innymi przy organizacji transportu międzynarodowego, który wiąże się z dopełnieniem wielu formalności również poza granicami kraju. Zakład Pogrzebowy DERUS Dąbrowa Tarnowska stawia na pierwszym miejscu Klienta. Pracownicy zdają sobie sprawę, w jakim ciężkim stanie może być Rodzina po śmierci bliskiej osoby, dlatego do każdej osoby podchodzą indywidualnie. Starają się udzielić jej wsparcia w tym trudnym czasie, a także dopasowują usługi pogrzebowe do jej życzeń oraz możliwości finansowych. Firma ma biura w dwóch lokalizacjach, w każdej z nich mogą Państwo znaleźć wszystkie niezbędne utensylia funeralne. Właściciele z doświadczenia wiedzą, jak ważna jest możliwość dopełnienia wszystkich spraw związanych z organizacją pogrzebu w jednym miejscu i wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i potrzebom.

Dąbrowa Tarnowska to niewielkie miasto w województwie małopolskim, położone nad rzeką Breń. Według danych z Głównego Urzędu Statystycznego pod koniec 2019 roku było zamieszkiwane przez 11 864 osoby. Do najważniejszych zabytków należy Kościół pw. Wszystkich Świętych, synagoga, cmentarz wojenny i park pałacowy z XVII wieku.

Cmentarze na terenie Dąbrowy Tarnowskiej

Cmentarz Parafialny w Dąbrowie Tarnowskiej, na którym obecnie odbywają się pochówki Osób Zmarłych, znajduje się przy ulicy Chmielowskiego. Na tym terenie znajduje także nieczynny już cmentarz żydowski, który został założony na przełomie XVII i XVIII wieku oraz cmentarz wojenny nr 248 z czasów I wojny światowej.

Krematorium w Dąbrowie Tarnowskiej

W Dąbrowie Tarnowskiej nie ma krematorium. W województwie małopolskim nowoczesna spopielarnia zwłok znajduje się w Krakowie, natomiast zakłady pogrzebowe korzystają także z usług krematoriów zlokalizowanych w województwie świętokrzyskim i podkarpackim.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe