Zakład pogrzebowy w Szczucinie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Derus to firma funeralna z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Od 1986 roku pomaga w organizacji pogrzebu mieszkańcom powiatu dąbrowskiego i tarnowskiego oraz wszystkim innym osobom, które zwrócą się do niej o pomoc. Zakład pogrzebowy powsiada dwie filie, jedna z nich znajduje się w Tarnowie, natomiast druga, która powstała w 1995 roku, mieści się w Dąbowie Tarnowskiej. Więcej informacji o tym oddziale znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Dąbrowa Tarnowska. Właściciele i pracownicy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług pogrzebowych.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Derus

Dom Pogrzebowy Derus bez wątpienia wyróżnia się na lokalnym rynku funeralnym. Posiada wieloletnie doświadczanie i z roku na rok wciąż się rozwija, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób pogrążonych w żałobie.

Zakład Usług Pogrzebowych Derus posiada:

    • Własną kaplicę przedpogrzebową, co umożliwia czuwanie przy Osobie Zmarłej, godne ostatnie pożegnanie i modlitwę w Jej intencji, jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnych uroczystości pogrzebowych. Co ważne w kaplicy mogą odbywać się zarówno pożegnania w obrządku wyznawanym przez Zmarłego, jak i ceremonie o charakterze świeckim.

Otwarta trumna w kaplicy przedpogrzebowej Zakładu Pogrzebowego Derus

    • Prywatne prosektorium, zlokalizowane na terenie zakładu pogrzebowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Wyposażone jest w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia profesjonalne przygotowanie ciała do pochówku – toaletę i kosmetykę pośmiertną, balsamację, a także ubranie zwłok.
    • Prywatną, nowoczesną chłodnię z zapleczem sanitarnym, co ułatwia pracę, a przede wszystkim wpływa na jakość świadczonych usług. Wszystkie osoby, które zlecają odbiór ciała ze wskazanego miejsca, mogą być pewne, że bliska im sobą trafi w miejsce do tego przeznaczone i w godnych warunkach będzie oczekiwać do dnia pogrzebu.

Wykwalifikowani pracownicy pomogą w każdej sprawie organizacyjnej i formalnej związanej z pochówkiem. Na prośbę Rodziny mogą ją reprezentować w urzędach, w kancelarii parafialnej czy też w zarządzie cmentarza. Odbiór Osoby Zmarłej odbywa się z każdego wskazanego miejsca – m.in. domu, szpitala, czy hospicjum zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Firma od początku istnienia specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok, pomagając w dopełnianiu wszelkich formalności z nim związanych. Zwyczajowo taki transport odbywa się drogą lądową z wykorzystaniem najwyższej klasy karawanów dostosowanych do przewozów międzynarodowych. W szczególnych przypadkach pracownicy organizują przewóz ciała także drogą powietrzną lub morską. Oprawa muzyczna i kwiatowa również pozostaje w gestii pracowników firmy. Dołożą oni wszelkich starań, aby uroczystość miała wyjątkową atmosferę, a także była wykonana taktownie i z godnością.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Derus?

Tak jak już wspomnieliśmy, Zakład Pogrzebowy Derus posiada dwa biura. Filia w Dąbrowie Tarnowskiej, oddalonej niespełna kilkanaście kilometrów od Szczucina, mieści się przy ulicy Szpitalnej 1B. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, zawsze starając się ulżyć w cierpieniu i pomóc w każdej kwestii związanej z pochówkiem.