Zakład Pogrzebowy we Fromborku uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe we Fromborku zaufało sprawdzonemu, profesjonalnemu zakładowi pogrzebowemu. Zakład Pogrzebowy Hora od 1993 roku na terenie powiatu braniewskiego w województwie warmińsko-mazurskim niesie pomoc w obliczu bolesnej straty bliskiej osoby. Specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej i profesjonalnej pomocy, obejmującej każdy aspekt związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Drzwi firmy funeralnej, która zdobyła zaufanie Pogotowia Pogrzebowego, otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie. Pracownicy stawiają na indywidualne podejście do Klienta, otaczają go troską, cierpliwością i zwyczajną, ludzką życzliwością. Priorytetem dla zespołu zaufanych pracowników jest zrozumienie i zrealizowanie wszystkich potrzeb Klienta z dbałością o detale i niesłabnącym zaangażowaniem.

 

wnętrze biura zakładu pogrzebowego hora

Działalność zakładu pogrzebowego we Fromborku

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu branży funeralnej Zakład Pogrzebowy Hora stworzył ofertę pozwalającą na maksymalne odciążenie Klienta, niezależnie od jego sytuacji finansowej, a także charakteru uroczystości pogrzebowej. Firma dokłada wszelkich starań, by każdy, kto doświadcza nieuniknionej okoliczności, uzyskał niezwłoczną i niezawodną pomoc. Właściciel wraz z pracownikami realizują zarówno uroczystości tradycyjne z użyciem trumny jak również pochówki urnowe, poprzedzone procesem kremacji. W tak ciężkich chwilach kadra firmy odciąża Rodzinę w sposób maksymalny. Zdejmuje z jej barków wszystkie kwestie dotyczące organizacji i obsługi ceremonii. Wsparcie rozpoczyna się już na etapie wstępnych formalności. Personel na podstawie pełnomocnictwa ze strony Klienta, wypełnia w jego imieniu formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza. Służy wsparciem także w kwestii ubiegania się o należny zasiłek pogrzebowy z ZUS lub KRUS.

Zakład został wyposażony w specjalistyczne karawany, które pozwalają na sprawny i bezpieczny przewóz Osoby Zmarłej. Dzięki ciągłym szkoleniom i stale podnoszonym kwalifikacjom, obsługa zakładu dokonuje całodobowo eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od tego, czy nastąpił w domu, szpitalu, hospicjum, czy jakimkolwiek innym miejscu. Firma realizuje usługi transportu zwłok i prochów na terenie kraju, a także poza jego granicami. W zakładzie znajduje się nowoczesna chłodnia, w której pracownicy w sposób profesjonalny i delikatny, przygotowują Osobę Zmarłą do pochówku. Dbają o stosowną odzież, zapewniając jej tym samym schludny i nienaganny wygląd w dniu ostatniego pożegnania.

Zaplecze firmy zostało bogato wyposażone w różnorodne trumny i urny najwyższej jakości. W ofercie zawarto również wszystkie niezbędne akcesoria funeralne w postaci świec, zniczy, klepsydr pogrzebowych, tabliczek i krzyży. Ofertę wzbogacono o usługi doświadczonych florystów, wykonujących każdego dnia wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje na specjalne zamówienie Klientów. Ponadto, firma bierze na swoje barki przygotowanie wzruszającej oprawy muzycznej uroczystości, a także możliwość uwiecznienia jej w formie foto-video przez profesjonalnego fotografa. Dla gości ceremonii dostępne są eleganckie autokary i mini-busy, gwarantujące komfortowy przewóz na miejsce uroczystości. Dodatkowo, firma świadczy usługi budowy grobowców oraz ekshumacje, we współpracy z sanepidem. Każda Rodzina może skorzystać też z kaplicy pogrzebowej, dostosowywanej pod indywidualne preferencje.

 

kaplica przedpogrzebowa

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Hora

Zakład Pogrzebowy Hora świadczy kompleksowe usługi funeralne. Oddziały firmy mieszczą się w Braniewie przy ulicy Stefczyka 5, a także przy ulicy Kościuszki pod numerami 100 i 82. Zachęcamy do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Braniewo. Firma, której zaufało Pogotowie Pogrzebowe niesie pomoc całodobowo, każdego dnia – także w niedziele i święta.

 

budynek siedziby firmy zakład pogrzebowy hora w braniewie