Zakład pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Braniewie

Pogotowie Pogrzebowe w Braniewie zaufało zakładowi pogrzebowemu, który od prawie 30 lat świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne. Działa na terenie całego powiatu braniewskiego w województwie warmińsko-mazurskim. Zachęcamy do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe warmińsko-mazurskie. Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy niesie pomoc w pełnym tego słowa znaczeniu. Z niebywałym zaangażowaniem każdego dnia, odciąża wszystkie Rodziny pogrążone w żałobie z przykrych formalności oraz dodatkowych obowiązków spoczywających na ich barkach. W tak ciężkich chwilach misją zakładu jest ukojenie bólu, jaki towarzyszy pogrążonej w żałobie Rodzinie oraz zrealizowanie wszystkich jej potrzeb z najwyższym majestatem i dbałością o detale. Codzienne starania, stale podnoszone kwalifikacje i cenna wiedza z zakresu branży funeralnej sprawiły, że Zakład Pogrzebowy Hora wypracował sobie miano firmy godnej zaufania. Stale otrzymuje także pozytywne recenzje od wielu Klientów korzystających z jej niezawodnego wsparcia.

Usługi pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy Hora

Firma reprezentowana przez Pogotowie Pogrzebowe posiada rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę, pozwalającą na całościowe wsparcie każdej Rodziny w obliczu nieuniknionej okoliczności. Zakład Pogrzebowy Hora skupia się na otoczeniu każdego Klienta troską, zrozumieniem, a także cierpliwością. Priorytetem dla pracowników firmy jest wysłuchanie, zrozumienie i zrealizowanie wszelkich, nawet najbardziej indywidualnych potrzeb Rodziny. Pomoc ze strony zaufanej obsługi można uzyskać już od pierwszych chwil. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Klienta, wypełniane są formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu. Firma pomaga również w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS, a także KRUS.

Właściciel zakładu zadbał o doskonałe wyposażenie i bogate zaplecze techniczne, pozwalające na sprawną i w pełni bezpieczną pomoc, niezależnie od pory dnia i nocy. Firma wykonuje całodobowo eksportację Osób Zmarłych z miejsca zgonu, bez względu na lokalizację. Dzięki specjalistycznym karawanom renomowanych marek dostosowanym do surowych wymogów technicznych i sanitarnych obsługa realizuje również przewóz ciała na terenie kraju oraz poza jego granicami. Możliwe jest sprowadzenie bliskiej osoby z krajów Europy i reszty świata.

 

Srebrny karawan pogrzebowy pod domem pogrzebowym hora

 

W siedzibie firmy mieści się elegancka kaplica pogrzebowa, a także nowoczesne pomieszczenia chłodnicze. Klienci mogą liczyć na duży wybór odzieży żałobnej w wielu rozmiarach. Pracownicy zakładu dokładają wszelkich starań, by każdy szczegół związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej, został wykonany z dyskrecją, dbałością, a także z uwzględnieniem uczuć pogrążonej w bólu Rodziny. W siedzibie firmy w Braniewie Klienci znajdą trumny i urny.  Mogą liczyć przy tym na fachowe doradztwo ze strony obsługi. W ofercie ujęto również niezbędne akcesoria funeralne między innymi:

  • znicze,
  • krzyże,
  • tabliczki,
  • jak również klepsydry pogrzebowe.

Każdy produkt dostępny w zakładzie pochodzi od czołowych producentów, wykonany jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości. Firma bierze na swoje barki zarówno wzruszającą oprawę muzyczną, jak i okazałą oprawę kwiatową. W siedzibie można dostać wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje wykonywane na zamówienie.

 

wieniec pogrzebowy stojący

 

Usługi dodatkowe oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy z Braniewa

Po stronie zakładu pozostaje również uwiecznienie ceremonii pogrzebowej poprzez usługi foto-video. Doświadczeni pracownicy zakładu pomagają Rodzinom w organizacji stypy, przygotowują również autokary i mini-busy dla wygody wszystkich gości. Dodatkowo zakład realizuje usługi ekshumacji oraz oferuje profesjonalną budowę grobowców. Całość prezentowanych usług jest gwarancją uroczystości wykonanej z godnością, a także z szacunkiem do Osoby Zmarłej i Rodziny.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy świadczący kompleksowe usługi funeralne w Braniewie, któremu zaufało Pogotowie Pogrzebowe zlokalizowany jest przy ulicy Stefczyka 5, a także przy ulicy Kościuszki 100 i 82. Sprawdź zakłady pogrzebowe Braniewo.

 

siedziba firmy zakład pogrzebowy hora w braniewie