Zakład pogrzebowy w Pieniężnie, który został przez nas wybrany

Każda Rodzina będąca w obliczu bolesnej straty może liczyć na niezawodną pomoc ze strony rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe zakładu pogrzebowego z Pieniężna. Firma prowadzona od 1993 roku przez Pana Stefana Uhryna świadczy kompleksowe usługi funeralne. Pomaga wszystkim Klientom niezależnie od ich statusu finansowego czy też charakteru uroczystości. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by każda Rodzina została odciążona z przykrych obowiązków, spoczywających na jej barkach w tak ciężkich chwilach. Każdy człowiek zgłaszający się do zakładu może być pewien, że otrzyma troskę, cierpliwość, zrozumienie i życzliwość już od pierwszych chwil. Uroczystości realizowane przez Zakład Pogrzebowy Hora reprezentują godność, szacunek oraz najwyższy majestat. O zaangażowaniu i sumienności pracowników zakładu świadczą pozytywne opinie wielu Rodzin z województwa warmińsko-mazurskiego. Sprawdź również zakłady pogrzebowe warmińsko-mazurskie.

Oferta zakładu pogrzebowego z Pieniężna

Zakład Pogrzebowy Hora w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz cenną wiedzę przygotował bogatą ofertę zaspokajającą wszelkie potrzeby Klientów. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie, a pomoc ze strony wykwalifikowanych pracowników rozpoczyna się natychmiastowo. Na podstawie pełnomocnictwa ze strony Rodziny, personel wypełnia wszystkie formalności – w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, a także u zarządcy cmentarza. Pomoc dotyczy także wystąpienia w jej imieniu o przyznanie zasiłku pogrzebowego do instytucji takich jak ZUS i KRUS.

Właściciel zadbał o doskonałe przygotowanie zakładu do wykonywania całodobowego transportu Osób Zmarłych z miejsca zgonu. Niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu, szpitalu, hospicjum czy jakiejkolwiek innej lokalizacji, wykwalifikowany personel przez całą dobę pozostaje w gotowości do niesienia pomocy. Firma posiada specjalistyczne karawany, a także nowoczesną chłodnię. Zakład pogrzebowy niesie pomoc na terenie całego kraju, oferując bezpieczny i sprawny przewóz zwłok, dotyczy to również transportu międzynarodowego i wypełnienia wszystkich niezbędnych do tego dokumentów i zezwoleń.

Obsługa prowadzi fachowe doradztwo przy doborze odpowiedniej trumny bądź urny, a także niezbędnych utensyliów funeralnych. Bogata oferta zawiera akcesoria pogrzebowe w postaci krzyży w różnych rozmiarach, tabliczek, klepsydr pogrzebowych czy zniczy. Firma bierze na swoje barki każdą kwestię, również oprawę kwiatową i muzyczną uroczystości.

 

duży wieniec z kwiatów na stojaku

 

Za pełen wzruszeń nastrój odpowiada zespół profesjonalnych muzyków, a doświadczeni floryści każdego dnia przygotowują niepowtarzalne kompozycje kwiatowe. W ofercie ujęto usługi profesjonalnego fotografa, który rejestruje całą ceremonię w formie foto i video. Zakład pogrzebowy specjalizuje się także w organizacji uroczystych konsolacji, czyli styp, a także oferuje wszystkim Klientom budowę grobowców wysokiej jakości. W siedzibie firmy mieści się również elegancka kaplica pogrzebowa, dostosowywana pod indywidualne preferencje Rodzin chcących w ciszy i komforcie pożegnać bliską osobę.

 

zakład pogrzebowy hora, sala pożegnalna

 

Całość przygotowanych usług daje wszystkim Rodzinom gwarancję, że pogrzeb bliskiej ich sercu osoby będzie pełen piękna, godności oraz szacunku.

Teren działania i oddziały Zakładu Pogrzebowego Hora

Zakład pogrzebowy, który prowadzi działalność w Pieniężnie i jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe, w ramach współpracy posiada trzy oddziały. Zlokalizowane są w Braniewie, Pieniężnie oraz we Fromborku. Siedziba główna zakładu pogrzebowego mieści się w Braniewie (zakłady pogrzebowe Braniewo) przy ulicy Stefczyka 5. Natomiast jej filie znajdują się przy ulicy Kościuszki 100 oraz 82.