Zakład pogrzebowy w Lipowej rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Firma pogrzebowa rekomendowana przez Pogotowie Pogrzebowe w Lipowej posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Zakład Pogrzebowy Gloria z siedzibą w Łodygowicach (zakłady pogrzebowe Łodygowice) świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie województwa śląskiego. Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej sprawia, że zakład cieszy się ogromnym zaufaniem wśród Rodzin, które muszą zmierzyć się z utratą bliskiej osoby. Pracownicy zajmą się organizacją każdego rodzaju pochówku, zarówno katolickiego, ewangelickiego, jak i świeckiego z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii. Właściciele, jak i pracownicy podchodzą do każdej Rodziny w sposób indywidualny. Uważnie słuchają potrzeb i zawsze starają się spełnić wszystkie oczekiwania najbliższych względem pochówku. Kadrę pracowniczą tworzą osoby wyróżniające się wysoką kulturą osobistą, empatią i cierpliwością. Do każdej ceremonii podchodzą z należytym szacunkiem i pełnym zrozumieniem dla bliskich Osoby Zmarłej.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Lipowej

Fundamentalną usługą świadczoną przez zakład jest kompleksowa organizacja ostatniego pożegnania. Pracownicy pomogą Państwu w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Jednym z pierwszych etapów jest uzyskanie aktu zgonu, po otrzymaniu odpowiedniego upoważnienia pracownicy zajmą się tym w imieniu najbliższej Rodziny. Podobnie jest, jeśli chodzi o wypełnienie wniosku o zasiłek pogrzebowy w ZUS, KRUS czy innych instytucjach. Jeśli zaistnieje potrzeba, pracownicy dopełnią również formalności w kancelarii parafialnej, czy też w administracji cmentarza.

zakład pogrzebowy gloria karawan

Transport Osób Zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Niezależnie od miejsca zgonu, pracownicy dojadą pod każdy wskazany adres, zarówno do domu prywatnego, szpitala, hospicjum, jak i domu opieki. Niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia i ustaleniu wszystkich podstawowych informacji rozpoczną procedurę związaną z odbiorem Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Flota specjalistycznych i spełniających wszelkie wymogi sanitarne, karawanów sprawia, że zakład zajmuje się zarówno krajowym, jak i międzynarodowym transportem zwłok.

Jeżeli chodzi o formę pochówku, tutaj również pracownicy zakładu pogrzebowego są w stanie spełnić wszelkie oczekiwania Rodziny, ponieważ wykonują zarówno pogrzeby tradycyjne -trumnowe, jak i pochówki urnowe poprzedzone kremacją. Zarówno muzyka, jak i oprawa florystyczna nadaje każdej ceremonii podniosłej atmosfery. Zakład zapewnia zarówno jedną, jak i drugą. Jeśli chodzi o muzykę, Rodziny mają od wyboru organy, trąbkę oraz śpiew.

oprawa florystyczna zakład pogrzebowy gloria

Właściciele szczególnie dbają o zaplecze techniczne, priorytetem jest, aby Rodzina, która zwraca się z prośbą o pomoc, mogła na miejscu zakupić wszystkie niezbędne akcesoria pogrzebowe. Dostępność oraz różnorodność produktów pozwana na uniknięcie stresu, oraz umożliwia każdemu dokonanie satysfakcjonującego wyboru. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zakład pogrzebowy wprowadził możliwość bezgotówkowego rozliczenia w ramach zasiłku pogrzebowego oraz kredytowania usług. Firma posiada również autokary, na życzenie Rodziny pracownicy są w stanie przewieźć żałobników z kościoła na cmentarz bądź do innego wskazanego miejsca.

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego w Lipowej?

Główna siedziba zakładu pogrzebowego znajduje się w Łodygowicach przy ulicy Piłsudskiego 45. Dzięki całodobowej pracy firmy, kontakt z zakładem możliwy jest przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Dodatkowo, jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo udać się do biura, to pracownik dojedzie do Państwa i na miejscu ustali wszystkie szczegóły związane z organizowanym pogrzebem.