Historia Zakładu Pogrzebowego Gloria

Firma Pogrzebowa GLORIA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie województwa śląskiego. Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej sprawia, że zakład pogrzebowy śląskie cieszy się ogromnym zaufaniem wśród Rodzin, które muszą zmierzyć się z utratą bliskiej osoby. Decydując się na tę firmę, możecie być Państwo pewni, że pracownicy zajmą się organizacją każdego rodzaju pochówku, zarówno katolickiego, ewangelickiego, czy świeckiego z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii. Właściciele, jak i pracownicy podchodzą do każdej Rodziny w sposób indywidualny. Uważnie słuchają potrzeb i zawsze starają się spełnić wszystkie oczekiwania najbliższych względem pochówku. Kadrę pracowniczą tworzą osoby wyróżniające się wysoką kulturą osobistą, empatią i cierpliwością. Do każdej ceremonii podchodzą z należytym szacunkiem i pełnym zrozumieniem dla Bliskich Osoby Zmarłej. Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego GLORIA, spotkacie się Państwo z zaangażowaniem oraz doradztwem pod każdym kątem organizacji. Zarówno jeśli chodzi o kwestie związane z doborem akcesoriów pogrzebowych, jak i tych dotyczących skompletowania niezbędnej dokumentacji.

Zakres usług świadczonych przez Firmę Pogrzebową Gloria

Pierwszą, fundamentalną usługą świadczona przez zakład jest oczywiście kompleksowa organizacja ostatniego pożegnania. Pracownicy pomogą Państwu w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Jednym z pierwszych etapów jest pozyskanie aktu zgonu, po otrzymaniu odpowiedniego upoważnienia pracownicy zajmą się tym w imieniu najbliższej Rodziny. Podobnie jest jeśli chodzi o wypełnienie wniosku o zasiłek pogrzebowy w ZUS, KRUS czy innych instytucjach. Jeśli zaistnieje potrzeba, pracownicy dopełnią również formalności w kancelarii parafialnej, czy administracji cmentarza.

zakład pogrzebowy gloria karawan

Transport osób zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Niezależnie od miejsca zgonu, pracownicy dojadą pod każdy wskazany adres, zarówno do domu prywatnego, szpitala, hospicjum, jak i domu opieki. Niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia i ustaleniu wszystkich podstawowych informacji rozpoczną procedurę związaną z odbiorem Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Flota specjalistycznych i spełniających wszelkie wymogi sanitarne, karawanów sprawia, że zakład zajmuje się zarówno transportem krajowym, jak i międzynarodowym.

Jeżeli chodzi o formę pochówku, tutaj również pracownicy zakładu pogrzebowego są w stanie spełnić wszelkie oczekiwania Rodziny, ponieważ wykonują zarówno pogrzeby tradycyjne -trumnowe, jak i urnowe poprzedzone kremacją.

Zarówno muzyka, jak i oprawa florystyczna nadaje każdej ceremonii podniosłej atmosfery. Zakład zapewnia zarówno jedna, jak i drugą. Jeśli chodzi o muzykę, Rodziny mają od wyboru organy, trąbkę oraz śpiew.

oprawa florystyczna zakład pogrzebowy gloria

Właściciele szczególnie dbają o zaplecze techniczne, priorytetem jest, aby Rodzina, która zwraca się z prośbą o pomoc, mogła na miejscu zakupić wszystkie niezbędne akcesoria pogrzebowe. Dostępność oraz różnorodność produktów pozwana na uniknięcie stresu, oraz umożliwia każdemu dokonanie satysfakcjonującego wyboru.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zakład wprowadził możliwość bezgotówkowego rozliczenia w ramach zasiłku pogrzebowego oraz kredytowania usług.

Głównym miejscem świadczenia usług jest województwo śląskie, jednak jeśli zaistnieje taka konieczność doświadczenie kadry pracowniczej pozwana na organizację ceremonii w każdym wskazanym przez Państwa miejscu w Polsce. Dodatkowo Zakład Pogrzebowy GLORIA jest w stanie przeprowadzić proces ekshumacji. Pracownicy zajmą się zarówno dokumentacją, jak i samym wykonaniem przeniesienia, a następnie ponownym pochówkiem w miejscu wybranym przez Najbliższych.

Firma posiada również autokary, na życzenie Rodziny pracownicy są w stanie przewieźć żałobników z kościoła na cmentarz bądź do innego wskazanego miejsca.

Ciekawą usługą jest opieka nad grobami, która przydaje się, szczególnie kiedy najbliżsi nie mogą tak często, jakby chcieli odwiedzać grobu bliskiej osoby. Wtedy to pracownicy zadbają o nienaganny wygląd nagrobka.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Gloria

Telefoniczny kontakt z zakładem możliwy jest przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Dodatkowo jeśli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo udać się do jednego z biur, które znajdują się kolejno w Łodygowicach i Lipowej to pracownik dojedzie do Państwa. Taka wizyta jest równie ważna, jak rozmowa w biurze, podobnie pozwana na ustalenie wszelkich szczegółów oraz dopełnienie formalności. Adresy, pod którymi możecie Państwo zasięgnąć rady kadry pracowniczej Zakładu Pogrzebowego GLORIA Łodygowice to: ul. Piłsudskiego 45, Łodygowice oraz miejscowość Lipowa.