Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Gloria

Zakład Pogrzebowy INTER GLORIA reprezentowany przez właścicielkę, Panią Bernadettę Nosal, od wielu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, niezależnie od charakteru uroczystości. Firma stawia na indywidualne podejście do każdego klienta bez względu na jego status finansowy, światopogląd czy wyznawaną wiarę. Każda osoba korzystająca ze wsparcia i pomocy zakładu, może liczyć na prawdziwe współczucie, zrozumienie potrzeb oraz zwykłą ludzką życzliwość w tych ciężkich chwilach związanych z utratą bliskiej osoby. Wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza sprawiły, że firma zyskała miano godnej zaufania, a każda uroczystość realizowana przez nią, pełna jest majestatu, godności i przede wszystkim oddaniem czci wobec osoby, która odeszła pozostawiając Rodzinę w bólu i żałobie.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Gloria

Zakład Pogrzebowy INTER GLORIA oferuje Rodzinom całościową pomoc, obejmującą każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Firma specjalizuje się nie tylko w pochówkach tradycyjnych, ale także urnowych, ceremoniach ewangelickich, świeckich i innych wyznań. Swoje usługi świadczy na terenie województwa śląskiego – zakłady pogrzebowe śląskie. Na podstawie stosownego upoważnienia, pracownicy firmy przejmują na siebie dużą część obowiązków, które spoczywają na barkach Rodziny, wypełniają w ich imieniu formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w instytucjach udzielających zasiłku pogrzebowego, czyli ZUS i KRUS. Dodatkowo firma oferuje usługi mobilnego biura, więc jeśli z jakiegoś powodu klient nie może pojawić się w siedzibie zakładu – wykwalifikowany pracownik wyposażony w katalogi i cenną wiedzę odwiedzi go w domu bądź innej wskazanej lokalizacji. Posługa pełniona jest każdego dnia przez zaufanych ludzi, w sposób rzetelny i uczciwy.

Karwan zakład pogrzebowy gloria

Zakład posiada bogatą ofertę trumien i urn, wykonanych z wysokogatunkowych materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika, metal, mosiądz czy kompozyt. Oferta zawiera także akcesoria niezbędne do organizacji uroczystości, między innymi tablice, krzyże, nekrologii czy znicze. Klienci mają do wyboru oprawę muzyczną w postaci profesjonalnego organisty, trębacza czy śpiewaczki. Za oprawę kwiatową uroczystości odpowiada zespół doświadczonych florystów, proponujących wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje na specjalne zamówienie klienta. W ofercie ujęto niezbędne usługi takie jak całodobowa eksportacja osoby zmarłej z miejsca zgonu, przewóz zwłok na terenie kraju i transport międzynarodowy. Wszystko to odbywa się za pomocą specjalistycznych karawanów, zgodnie z wymogami technicznymi, sanitarnymi, a także z poszanowaniem przepisów prawa. Dzięki współpracy z urzędami, służbami i zagranicznymi konsulami, procedura ta przebiega sprawnie i stuprocentowo bezpiecznie.

Wiązanka pogrzebowa zakład gloria

Dzięki nowoczesnemu prosektorium i wysokim kwalifikacjom pracowników osoba zmarła przygotowywana jest w sposób subtelny i delikatny, do dnia ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Firma oferuje usługi z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, a Rodzinom pomoc w organizacji stypy po zakończonym pochówku. Ponadto, zakład przygotował dodatkowe usługi takie jak całoroczna opieka nad grobami, pielęgnacja i konserwacja nagrobków, odśnieżanie, sprzątanie, a także publikacja nekrologów w prasie. Dodatkowo oferta ujęła prace ogrodnicze wokół grobu, kompozycje kwiatowe w najbliższym otoczeniu, pielęgnacja krzewów i dokonywanie nowych nasadzeń. Oferta skomponowana przez właścicielkę zakładu, daje każdej Rodzinie pewność, że osoba zmarła zostanie potraktowana z należytym szacunkiem, a uroczystość będzie wykonana z najwyższym majestatem, powagą i niebywałą klasą.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Gloria

Zakład Pogrzebowy GLORIA Lipowa zlokalizowany jest w miejscowości Łodygowice przy ulicy Piłsudskiego 45. Zakład prowadzi działalność na terenie powiatu żywieckiego w województwie śląskim. Właścicielka zakładu wraz ze stałą i zaufaną obsługą, pozostają do dyspozycji każdej Rodziny całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia – również niedziele i święta.