O Firmie Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Anna i Krzysztof Kokot

Zakład pogrzebowy Anna i Krzysztof Kokot to firma rodzinna zajmująca się kompleksową, profesjonalną organizacją pogrzebów tradycyjnych i pogrzebów z kremacją. Swoje usługi świadczy na terenie Jastrzębia-Zdroju i całego powiatu od 1997 roku. Organizuje pogrzeby katolickie oraz wyznaniowe zgodnie z ich ceremoniałem, pogrzeby świeckie prowadzone są przez mistrza ceremonii. Firma przykłada dużą wagę do doboru rzetelnego i profesjonalnego personelu. Zespół składa się z osób kulturalnych i życzliwych, które dołożą wszelkich starań, aby uroczystość została przeprowadzona z godnością i szacunkiem Posiada bogate zaplecze techniczne, które zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Korzystając z bogatego doświadczenia, Państwo Kokot stworzyli firmę o ugruntowanej pozycji na rynku usług funeralnych nie tylko swojej okolicy, ale także całego województwa śląskiego, szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić, wchodząc na zakłady pogrzebowe śląskie i wybierając lokalizację Jastrzębie-Zdrój.

Ceremonia Pogrzebowa Zakład Pogrzebowy kokot Jastrzębia Zdrój

Misja Kompleksowych Usług Pogrzebowych Anna i Krzysztof Kokot

Firma Anna i Krzysztof Kokot stara się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów dlatego każdą ceremonię pogrzebową, traktuje w sposób wyjątkowy i indywidualny. Każdy człowiek zwracający się o pomoc do Firmy Państwa Kokot zostanie otoczony opieką, pracownicy pomogą mu przejść przez wszystkie etapy organizacji pogrzebu. Służą wszelką pomocą w dopełnieniu  formalności związanych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Stanu Cywilnego czy szpitalem. Firma oferuje organizację uroczystości pogrzebowych we wszystkich obrządkach wyznaniowych. Proponuje pogrzeby prowadzone w różnych tradycjach religijnych jak również organizuje uroczystości świeckie, prowadzone przez mistrza ceremonii.  Każdy klient może liczyć na wsparcie i fachową poradę otrzymaną od pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, aby ta ważna dla niego uroczystość była zorganizowana godnie, niezależnie od środków finansowych, jakimi dysponuje. W zakładzie pogrzebowym znajdziemy ofertę szerokiego wyboru trumien (dębowych, olchowych czy sosnowych), urn (drewnianych, ceramicznych, mosiężnych), a także krzyży, tabliczek nagrobnych i trumien kremacyjnych.

Karawan zakładu pogrzebowego kokot

Wykwalifikowani pracownicy firmy zajmą się transportem zwłok z dowolnego miejsca w kraju. Istnieje także możliwość zorganizowania transportu międzynarodowego. Transport odbywa się z krajów Unii Europejskiej do Polski oraz z Polski za granicę. W Polsce zwłoki są przewożone do znajdującej się w zakładzie nowoczesnej chłodni. Pracownicy z pełnym szacunkiem zajmą się także przygotowaniem ciała do pogrzebu,  toaletą pośmiertną, ubieraniem i kosmetyką. Firma zapewnia także usługi studia florystycznego, oferuje kwiaty cięte, wieńce, palmy, wiązanki oraz wiązanki okolicznościowe. Doświadczone florystki mają do dyspozycji świeże kwiaty wszystkich gatunków dostępnych na polskim rynku. Obecnie coraz bardziej popularna staje się kremacja. Zakład Pogrzebowy Anna i Krzysztof Kokot współpracuje z renomowanymi krematoriami i posiada doświadczenie w organizacji oraz obsłudze ceremonii pogrzebowych tego typu. Osoba zmarła przygotowywana jest do kremacji tak samo, jak do pogrzebu tradycyjnego. Ciało składa się w specjalnej ekologicznej bądź drewnianej, nielakierowanej trumnie. Natomiast po kremacji prochy osoby zmarłej umieszczane są w urnie, którą mogą Państwo wybrać z bogatej oferty. Zakład prowadzi także pochówki Dzieci Nienarodzonych. Dzięki doświadczeniu w organizacji tego typu pogrzebów zapewnia rodzinie odpowiednie wsparcie i pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów. Decydując się na wybór usług Firmy Anna i Krzysztof Kokot mamy także możliwość skorzystania z usług profesjonalnego fotografa, który w dyskretny sposób uwieczni dla nas wydarzenie, jakim jest pogrzeb bliskiej osoby. Firma oferuje także pogrzeby online. Z tego typu transmisji korzysta coraz więcej osób, które z różnych przyczyn nie mogą osobiście pożegnać osoby zmarłej. Zlecając organizację ceremonii Firmie Anna i Krzysztof Kokot, otrzymacie Państwo gwarancję usług najwyższej jakości oraz możliwość zrealizowania niestandardowych oczekiwań dotyczących usług pogrzebowych.

Kontakt do Kompleksowych Usług Pogrzebowych Anna i Krzysztof Kokot

Pracownicy firmy pogrzebowej pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Siedziba znajduje się w Jastrzębiu – Zdroju przy ulicy Podhalańskiej 29 – zakłady pogrzebowe Jastrzębie-Zdrój. Przez całą dobę można liczyć na pomoc pracowników zakładu.