fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ANNA I KRZYSZTOF KOKOT Jastrzębie Zdrój

ul. Podhalańska 29, 44-335 Jastrzębie Zdrój

801 12 12 12

32 4708 432

Zakład pogrzebowy Anna i Krzysztof Kokot to firma rodzinna istniejąca od 1997 roku.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Jastrzębiu-Zdroju

Herb miasta Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-Zdrój jest miastem na prawach powiatu, zlokalizowanym w południowej części województwa śląskiego, przy granicy polsko-czeskiej. Według ostatnich danych Głównego Urzędu Statystycznego liczyło ponad 88 tys. mieszkańców. Natomiast jego powierzchnia wynosi 85,33 km². Jastrzębie-Zdrój podzielone jest na 15 osiedli oraz 6 sołectw. Jest to miasto przemysłowe, w którym główną gałąź przemysłu stanowi górnictwo węgla kamiennego. Na jego terenie znajduje się Kopalnia Węgla Kamiennego Borynia-Zofiówka-Jastrzębie. Ważnymi ośrodkami gospodarczymi są również parki przemysłowe, jastrzębsko-żorska podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Jastrzębska Strefa Aktywności Gospodarczej.

Do głównych atrakcji turystycznych należą:

  • Park Zdrojowy im. dra Mikołaja Witczaka,
  • XVIII-wieczny klasycystyczno-barokowy Zespół Pałacowy położony w sołectwie Borynia,
  • a także zabytkowy, drewniany Kościół pw. Św. Barbary i Józefa,
  • Kościół pw. Wszystkich Świętych,
  • a także Sanktuarium Opatrzności Bożej.

W 2010 powstała Galeria Historii Miasta, w której wystawiane są stałe i czasowe ekspozycje dotyczące historii i kultury Jastrzębia-Zdroju oraz całego Śląska. W mieście działa 15 parafii Kościoła rzymskokatolickiego, Kościoły protestanckie, a także sześć zborów Świadków Jehowy.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Jastrzębiu-Zdroju

Zakład Pogrzebowy świadczący usługi dla Pogotowia Pogrzebowego w Jastrzębiu-Zdroju działa na terenie miasta i całego powiatu od 1997 roku. Wieloletnia tradycja i doświadczenie sprawia, że Zakład Pogrzebowy ANNA I KRZYSZTOF KOKOT Jastrzębie Zdrój wyróżnia się wysoką jakością wykonywanych usług. Misją firmy jest kompleksowa organizacja pogrzebów tradycyjnych i urnowych z zachowaniem najwyższego szacunku dla Osoby Zmarłej i pogrążonej w żałobie Rodziny. Wykwalifikowana kadra zatrudniona przez Państwa Kokot podchodzi do każdego Klienta indywidualnie i dokłada wszelkich starań, aby każda ceremonia była wyjątkowa. Wszystkie Osoby zgłaszające się do firmy mogą mieć pewność, że zostaną otoczeni należytą opieką i wsparciem, a personel z wprawą i zaangażowaniem pomoże im przejść przez wszystkie etapy organizacji pochówku. Służy pomocą w dopełnianiu wszelkich formalności urzędowych, kościelnych oraz u zarządców cmentarzy. Na upoważnienie Rodziny pomaga w uzyskaniu należnych świadczeń i zasiłków z ZUS-u i KRUS-u.

Firma Państwa Kokot całodobowo zajmuje się transportem zwłok na terenie kraju i za granicą. Flota specjalistycznych karawanów, jaką dysponuje dom pogrzebowy, pozwala na zachowanie najwyższych standardów świadczonych usług. Pracownicy z pełnym profesjonalizmem i szacunkiem zajmują się przygotowaniem ciała do pochówku, toaletą pośmiertną, tanatokosmetyką i ubiorem. Dom pogrzebowy oferuje bogatą oprawę florystyczną oraz możliwość skorzystania z usług profesjonalnego fotografa. Co ważne, zakład pogrzebowy zajmuje się również organizacją pochówków dzieci nienarodzonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej kwestii jest w stanie fachowo pomóc Rodzinie, zapewnić jej odpowiednie wsparcie i dopełnić niezbędnych formalności.

Dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą w sposób tradycyjny pożegnać Bliskich Zmarłych, firma przygotowała możliwość transmisji pogrzebu online. To innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez zakład, cieszy się coraz większą popularnością wśród Klientów. Personel zakładu jest dyspozycyjny całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, również we wszystkie niedziele oraz w każde święto. Korzystając z oferty firmy, mogą być Państwo pewni najwyższej jakości świadczonych usług oraz mają Państwo możliwość zrealizowania niestandardowych oczekiwać dotyczących pochówku.

Cmentarze na terenie Jastrzębia-Zdroju

Na terenie miasta znajdują się trzy cmentarze komunalne, osiem katolickich cmentarzy parafialnych, a także cmentarz ewangelicko-augsburski oraz cmentarz wojenny. Do 1942 roku funkcjonował cmentarz żydowski, który w czasie wojny uległ zniszczeniu przez hitlerowców. Zlokalizowany był na Bożej Górze.

Krematoria w Jastrzębiu-Zdroju

Na obszarze miasta nie działa żadne krematorium, natomiast wszystkie zakłady pogrzebowe z Jastrzębia-Zdroju, które świadczą usługi kremacji, współpracują ze spopielarniami zwłok zlokalizowanymi w obrębie województwa śląskiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe