Słów kilka o Zakładzie Pogrzebowym Marek Niwiński

Zakład Pogrzebowy MAREK NIWIŃSKI swoją działalność rozpoczął w 2008 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w miejscowości Czarne w powiecie człuchowskim (zakłady pogrzebowe Czarne). Firma zajmuje się kompleksową obsługą ceremonii ostatniego pożegnania. Właściciel Pan Marek szczególną uwagę przykłada do doboru pracowników. Ważne jest, aby czynnościami związanymi z przygotowaniem uroczystości pożegnania zmarłych, zajmowały się osoby kompetentne. Ekipa zakładu to osoby obdarzone wysoką kulturą osobistą oraz szczególną wrażliwością w kontakcie z Rodziną Osoby Zmarłej. Każdy kiedyś zetknął się ze śmiercią, jednak kiedy staje się w sytuacji pożegnania Najbliższej Ukochanej Osoby, traci się możliwość realnej oceny sytuacji i zdolność podejmowania decyzji. Potrzebujemy w takiej chwili pomocy kompetentnej osoby. Wieloletnie doświadczenie firmy sprawia, że zakład cieszy się ogromnym zaufaniem okolicznych mieszkańców. Określone umiejętności oraz znajomość branży umożliwia sprawne wykonanie wszystkich etapów organizacji pochówku z właściwą sobie precyzją logistyczną. Zakład przejmuje na siebie ciężar wszystkich formalności w urzędach, jak i instytucjach. Przygotowani pracownicy wspierają i doradzają zagubionej i pogrążonej w żałobie Rodzinie.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Marek Niwiński

Firma pogrzebowa zajmuje się kompleksową organizacją pochówków. Pracownicy podejmą działania już od chwili przekazania im informacji o śmierci. Przeprowadzą Rodzinę przez wszystkie etapy przygotowania ceremonii. Można także zlecić im pojedynczą usługę będącą tylko jednym etapem całej uroczystości pogrzebowej. Zakład Pogrzebowy MAREK NIWIŃSKI organizuje pochówki zarówno wyznaniowe, jak i świeckie. Po uzyskaniu informacji o zgonie pracownicy niezwłocznie przewiozą ciało zmarłego do chłodni. Eksportacja może nastąpić z dowolnie wskazanego miejsca w kraju. Przed ceremonią pogrzebu Rodzina dokonuje wyboru rodzaju pochówku. Przy inhumacji dobierana jest odpowiednia trumna z wielu dostępnych rodzajów drewna. Przy decyzji o kremacji zakład dysponuje specjalnymi trumnami dostosowanymi do użycia w krematorium. Prochy składane są do wcześniej wybranej urny, w asortymencie zakładu, Rodzina znajdzie ich wiele. Wybór jest duży z podziałem na kształt i użyty materiał od drewna, przez ceramikę i metal aż po nowoczesne kompozyty. Zarówno przy trumnach jak i ossuariach Rodzina może zdecydować się na ciekawe zdobienie w postaci okuć czy innych elementów dekoracyjnych. Przed złożeniem do trumny ciało Zmarłego jest poddawane zabiegom tanatokosmetycznym mającym na celu doprowadzenie Osoby Zmarłej do uroczystego wyglądu w chwili ostatniego pożegnania. Ubiór żałobny dla Zmarłego jest dostępny na miejscu w zakładzie. Pracownicy firmy zajmą się także przygotowaniem oprawy florystycznej. Wiązanki, wieńce, bukiety i inne dekoracje mogą być wykonane z kwiatów ciętych. Do kwiatowych dekoracji dołączone mogą być szarfy z napisami. Taka odpowiednio dobrana oprawa jest wyrazem szacunku dla Zmarłego, jak i Jego Rodziny. Dopełnieniem uroczystej ceremonii może okazać się subtelna oprawa muzyczna. Pracownicy na życzenie mogą także przygotować klepsydrę, której wzór będzie spersonalizowany. Transport zwłok prowadzony jest pojazdami dostosowanymi do potrzeb bezpiecznego przewozu w warunkach spełniających sanitarne wymagania. Karawany posiadają atestowane platformy i uchwyty, tak by przewożone zwłoki i urny z prochami nie zostały naruszone.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Marek Niwiński

Zakład Pogrzebowy MAREK NIWIŃSKI mieści się w Czarnem przy ul. Kolejowej 25. Wszyscy potrzebujący wsparcia z powiatu człuchowskiego i złotowskiego każdego dnia w tygodniu przez całą dobę spotkają się tu z obsługą gotową do sprawnego działania. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnego obszaru współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowymzakłady pogrzebowe człuchowski. Pod wskazanym adresem czuwają pracownicy nawet w niedziele i święta, gotowi by przygotować godną uroczystość pogrzebu.